שיתוף התערוכה:

שנים / גאלריה צ'יטה

25/04/2013 עד ה-06/05/2013

ביום חמישי 25.4.13, בשעה 20:00, ברחוב החשמל 33 תפתח "שנים", תערוכת ציורים של קרן פז המשיקה את גאלרייה צ'יטה, גלריה חדשה השייכת למשרד האדריכלים של אורי גור.
גור כותב: "התערוכה היא מפגש בין רטרוספקטיבה של עבודותיה של קרן פז מהעשור האחרון, לבין חלל שהיה מרתף בסטודיו בו אני עובד. שיתוף הפעולה ביני ובין קרן החל להסתמן לפני כשנה ברכישת ציור מאוסף עבודותיה. משהו בטכניקה של העבודה היה מהמם חצוף ונועז; מריחות כחולות ערומות על בד לבן ואזורים נטושים שלא זכו או נצלו מצבע. הצבע קיים אך הדימוי ישנו ואיננו, מתהפך ומתקלף מן הבד ושב וחוזר אליו.
"פז משתמשת בכלים ציוריים להעברת תכנים החורגים מתפיסות של היפה ובו בעת משתמשים בהן, כך שנוצרת תנועה חמקמקה בין הנשגב לחרדתי, בין גופני והצלמי, וזאת קריאה רחבה ומסקרנת של המקום בו הגלריה מבקשת להיות, ולכן אני שמח מאוד שזאת התערוכה שפותחת את הגלריה".
אורי גור הוא אדריכל, מתמחה בבניה פרטית ובשימור.
קרן פז, אמנית, בעלת תואר ראשון מ School of Visual Arts , ניו יורק, לומדת לקראת תואר שני באוניברסיטת תל אביב.מיקום - גאלריה צ'יטה
החשמל 33 תל אביב שעות פתיחה א' - ה' - 10-18 ו' - 11-14


זמנים - 25/04/2013 עד ה-06/05/2013

פתיחת התערוכה - 25/04/2013
ביום חמישי 25.4.13, בשעה 20:00, ברחוב החשמל 33 תפתח "שנים", תערוכת ציורים של קרן פז המשיקה את גאלרייה צ'יטה, גלריה חדשה השייכת למשרד האדריכלים של אורי גור. התערוכה היא מפגש בין רטרוספקטיבה של עבודותיה של קרן פז מהעשור האחרון, לבין חלל שהיה מרתף בסטודיו בו האדריכל אורי גור עובד ושכעת הוא פותח בו גלריה. פז משתמשת בכלים ציוריים להעברת תכנים החורגים מתפיסות של היפה ובו בעת משתמשים בהן, כך שנוצרת תנועה חמקמקה בין הנשגב לחרדתי, בין הגופני והצלמי, וזאת קריאה רחבה ומסקרנת של המקום בו הגלריה החדשה מבקשת להיות.


התכנים המופיעים באתר ובפרטי תערוכה זאת הינם מטעם הגופים המפרסמים ובאחריותם.
כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית


||