שיתוף התערוכה:

דפנה אלון - חלום / המרחב לאמנות כיכר קדומים 8 יפו העתיקה

13/03/2013 עד ה-13/04/2013

שמי דפנה אלון ואני רוצה לקחת אתכם למסע בין חלומות. חלום הוא שם תערוכת הביכורים שלי. בעיניי, חלום או Dream, היא תערוכה לא צפויה, לא שגרתית, שופעת בצבעים עזים, עם חיבור לא צפוי בין חומרים מסוגים שונים וקריאת תיגר על כל מה שחשבנו שמקובל לראות בתערוכות אמנות. Dream
היא אולי תערוכת היחיד הרשמית הראשונה שלי, אך בעבר הצגתי בתערוכות קבוצתיות בגלריה המרכזית בעין הוד; השתתפתי בתערוכת "לחם שושנים" ;הצגתי בגלריית Artstation; בפברואר האחרון השתתפתי בתערוכה הקבועה של בנק הפועלים למען הוועד למלחמה באיידס.
ועכשיו אספר קצת על עצמי: למעלה מ-20 שנה אני עוסקת באמנות ובאומנות. למדתי בשנקר עיצוב טקסטיל ועיצבתי פסלי תאורה. הייתי חברה בקבוצות גרפיטי מחתרתיות וניהלתי עסק למכירת טי שרטים עם הדפסים מקוריים בישראל, בניו יורק ובטורונטו.
עבורי לכל אורך הדרך הציור היה חלק מהמוצר, אך לא היה המוצר עצמו. השינוי האישי שלי חל לפני כשנה. במסגרת חופשה שנטלתי לעצמי. הסתגרתי בסטודיו שלי והתחלתי לייצר את העבודות שבסופו של דבר מרכיבות עכשיו את התערוכה החדשה שליDream .
מהמקום של ההסתגרות ועבודת היצירה, התבהר עבורי ההגדרה של הכיוון האמיתי של חיי: ציור. אומרים עלי שאני לא שגרתית ואני חייבת להודות שזה מתבטא גם בעבודותיי. מה יש בהן? הן מנסות להתרחק מהמקובל ומהקונבנציות המקובלות בענף.
אני חייבת לספר לכם, שאני תמיד יודעת איך עבודה תתחיל, אך אין לי מושג איך היא תסתיים. המסלול שלי מתחיל משרבוט והתוצאה יכולה להיות הפתעה גמורה. אני אוהבת להשתמש בעבודות שלי בצבעים עזים שלוקחים את הצופה לעולם סוריאליסטי המתגרה בדמיון. גם החומרים מהם עשויות היצירות אינם שגרתיים: דיקטים, קרטוני כוורת וניירות ישנים. אבל תמיד תהליך הגימור מורכב משכבת ציפוי מבריקה. ועכשיו הגעתי לתערוכת הסולו הראשונה; שלב הצגת העבודות לקהל. זהו החיבור הממשי עם אנשים. בזמן תהליך העבודה, אני לא חושבת על מי שיראה את העבודה אלא עסוקה בלהוציא דברים החוצה, ואם בדרך אצליח לרגש אנשים, ללמוד וללמד על דברים חדשים, מעניינים, להפתיע - גם את עצמי לפעמים - עשיתי את שלי.


מיקום - המרחב לאמנות כיכר קדומים 8 יפו העתיקה

זמנים - 13/03/2013 עד ה-13/04/2013

פתיחת התערוכה - 13/03/2013
אירוע הפתיחה של התערוכה יתקיים במרחב לאמנות כיכר קדומים 8 יפו העתיקה בשעה 19:30 ב-13.3.2013.


התכנים המופיעים באתר ובפרטי תערוכה זאת הינם מטעם הגופים המפרסמים ובאחריותם.
כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית


||