שיתוף התערוכה:

אור ושמחה / יקב וילה וילהלמה

16/02/2013 עד ה-23/03/2013

לצבע יש תדר, השפעה והוא יכול לרפא. בני אדם מגיבים לתדרים. לפעמים אנו קמים בבוקר ומחליטים ללבוש צבע מסויים או מעצבים את הבית או המשרד בצבע כלשהו, יש בנו משהו שגורם לנו לעשות זאת, משהו בנו יודע מה צריך. אני מנסה להעביר תדרים מרפאים לעולם. ברגע שמה שמתוהלך דרכי מצוייר, הוא הופך מרוח לחומר. ברגע שאחר מביט בציור, הוא מקבל את ההשפעה שלו, הוא מעביר זאת מהחומר אל הרוח והנשמה שלו.

האמנית פרי ברמן עוסקת כל חייה בגרפיקה צורה וצבע. במהלך הקריירה שלה ידעה פרי לשלב לצד עבודתה המקצועית גם את התשוקה שלה לאמנות ואת היכולת והרצון שלה לרפא ולעזור לאנשים שסביבה. הדבר בא לידי ביטוי בסגנון האמנות הייחודי של ברמן. ההתמקדות של ברמן בתדרים היא תוצאה של דרך החיים המתמקדת בהתפתחות אישית והשיפור המתמיד של המודעות העצמית והמודעות לסביבה.מיקום - יקב וילה וילהלמה
בני עטרות www.villawilhelma.co.il


זמנים - 16/02/2013 עד ה-23/03/2013

פתיחת התערוכה - 16/02/2013
מתרגשת להזמינכם, לפתיחת התערוכה "אור ושמחה - Light & Joy" במקום מלא קסם, ביקב וילה וילהלמה, בבני עטרות. לאורחים יוגשו מיינות היקב ויערך סיור במרתפי הוילה ובחדר החביות. ביום שבת ה-16.2.13 בשעה 11:00 בבוקר משתבח לו אור מיוחד.. והיין, ממ..מדהים! אשמחחחח לראותכם :) פרי.


התכנים המופיעים באתר ובפרטי תערוכה זאת הינם מטעם הגופים המפרסמים ובאחריותם.
כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית


||