שיתוף התערוכה:

ראי הנפש / 'דילנס ארט קפה'

01/02/2013 עד ה-28/02/2013

בתערוכה יוצאת לורי לצעידה רגשית באמצעות מכחולה המהול בצבעים חמים. היא נמשכת לאנשים שמתווי פניהם ומעיניהם ניבטים החום האנושי, הסבל, וההישרדות. המביט בדיוקנאות עשוי לדמיין ולגולל לעצמו סיפור חיים שחוותה הדמות. על התנאים הלא קלים שבחיים, על המשוכות והמהמורות, על ההתמודדות ועל יצר הקיום. מוטיב העיניים מופיע במרבית היצירות. תוצאת המכחול מהווה אספקלריה לנפש והעיניים פותחות חלון לנשמה.
בעלי 'דילנס ארט קפה', סער ורועי - אוהבי אמנים ואמנות, החליטו ש'דילנס ארט קפה' יתפקד כבית חם, צבעוני ומעניין לכל אורחיו ומגוון רחב של אמנים ימצאו ב'דילנס' מקום מפגש מרנין עם אוירה מקסימה שכתליו משרים.
ציטוטים ידועים מקשטים את הכתלים, גם הביטלס מככבים שם. הציורים על הקירות ועבודות העיצוב הפזורות בפינות החדרים ובגינה המטריפה יוצרים קשר קסום עם האוכל הנפלא שמוגש שם. מדי חודש מתחלפת תצוגת אמן וניתן לשריין מקומות במייל:  mamilori@gmail.com.
המגמה ב'דילנס' להתמקד מדי חודש באמן אחר. החודש מציגה האמנית לורי פשניצה.כמו באמצעות מקל הליכה, צועדת לורי בעזרת מכחולה בין שבילי הסיפור שמנתב דמיונה הפורה והעשיר בשילוב החיבור הרוחני שבהם ניחנה. היא מחדירה את הכוח, העוצמה והאופטימיות שטמונים בה בכישרון רב לתוך האובייקטים שבחרה לצייר בצבעים חמים ואנרגטיים. בכריזמה מיוחדת שמאפיינת אותה, לורי סוחפת וסוחבת אותנו אל ציוריה עזי הצבע והרגש וכובשת את לב המתבונן בהם.

ראיינה: ליאורה פרץ
מיקום - 'דילנס ארט קפה'
'דילנס ארט קפה' ממוקם ברחוב פרישמן 20 תל אביב, קרוב לגלריות בבן יהודה במערב ולרחוב דיזנגוף ממזרח וכפסיעה מהטיילת של תל אביב.


זמנים - 01/02/2013 עד ה-28/02/2013

פתיחת התערוכה - 31/01/2013


התכנים המופיעים באתר ובפרטי תערוכה זאת הינם מטעם הגופים המפרסמים ובאחריותם.
כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית


||