שיתוף התערוכה:

"פני ונציה"-תערוכה ססגונית לאמן יצחק דוידוביץ / הבית הירוק - אוניברסיטת ת"א

04/02/2013 עד ה-28/02/2013


יצחק דוידוביץ' (אתר האמן: ( www.ydphoto.com

אוצר: גיא עולמי

יצחק, שכבר הציג שלוש תערוכות יחיד בעבר, את "בין שמים לארץ" תערוכת החוצות "בוקר טוב תל-אביב" שהוצגה על שלטי חוצות ברחבי העיר תל-אביב, ו"נופים לבנים" במוזיאון יפו, חוזר הפעם לונציה הרומנטית והססגונית, ויציג את צילומיו בתערוכה ייחודית שתיפתח בגלריית הבית הירוק, בית הסגל של אוניברסיטת ת"א, בניין לשימור הממוקם על גבעות שייח מוניס.

התערוכה מציגה שילוב נדיר של צילומים ייחודיים מקרנבל המסיכות בונציה עם ציורים אותם צייר האמן. יש בה, בונציה ,שילוב מטריף של זהב, כחול, ורוד וקיטש משגע. העיר הזו, הרומנטית והמרגשת בעולם, מרעיפה על הצופה שילוב אקלקטי של ארכיטקטורה, מים, אמנות ולגונות מכחילות.
יצחק דוידוביץ' מיטיב לטפל בדמויות הקרנבל השונות, המושקעות, אך בד בבד הוא מציג בפנינו גם את הפיגורות הפחות מושלמות, הפחות מפורכסות, והיותר אנושיות. סימביוטיקה מאלפת לצופה,של גוונים, טקסטורות, ושפות שונות משולבות להן בתערוכה זו. יצחק מזכה את הצופה בפיסה ייחודית מקרנבל אחד מסנוור שלא נגמר.
עוד על האמן: יצחק דוידוביץ הוא איש רב פעלים. מנכ"ל חברת מדטון בע"מ, העוסקת בייבוא ציוד רפואי. במסגרת עבודתו ונסיעותיו הרבות ברחבי העולם, הוא נדבק בחיידק האמנות. לאחרונה החל ללמוד צילום באופן מקצועי (למרות שבפועל הוא חובב צילום (עוד משחר ילדותו) והוא מוציא ממצלמתו תוצאות מרשימות. בד בבד גם החל ללמוד לצייר, כשבימים אלו התחיל לשלב בין יצירותיו בצילום ובציור יחדיו.

אירוע התערוכה בפייסבוק: http://www.facebook.com/events/322552311180392/מיקום - הבית הירוק - אוניברסיטת ת"א
רח' ג'ורג' וייז 24, תל אביב


זמנים - 04/02/2013 עד ה-28/02/2013

פתיחת התערוכה - 04/02/2013
יום שני, 4.2.2013 שעה: 19:00


התכנים המופיעים באתר ובפרטי תערוכה זאת הינם מטעם הגופים המפרסמים ובאחריותם.
כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית


||