הירשמו עכשיו וקבלו למייל 10% הנחה על כל העבודות המקוריות!

 גלריה עומר תירוש
גלריה עומר תירוש גאה להציג את שתיקה יפה, תערוכת היחידה של האמנית יעל ברלב באוצרותה של הגר בריל. בתערוכה זו, ברלב עוסקת במתח שבין חומריות הדימוי לבין משמעותו: בעוד שיטות העבודה של ברלב, כגון רקמה, איור ועבודה עם נייר פרגמנט מזמנות תחושה של עדינות ותמימות, הרי שהתכנים המובעים באמצעותן כמו נלקחו מסיוטים אפלים. הפער שבין המראות המטרידים לקווים הרכים חוזר ועולה בכמה גופי עבודות חדשים אשר נוצרו והותאמו במיוחד עבור חלל הגלריה, ואשר נפרשים אל מול הצופה כל אחד בתורו עם המעבר בין החדרים השונים.
 גלריית מגדל W
טלי מציירת שעות ארוכות ביממה. בעיקר בשעות הלילה כשכולם ישנים. לילות לבנים עוברים עליה באושר עילאי כשהאמנות נבראת מולה.
 גלריה P8
תערוכת יחיד חדשה של האמן שיבץ כהן אשר מתקיימת בגלריה P8. התערוכה מציגה סדרת צילומים בשחור-לבן, המעובדים באופן דיגיטלי. בצילומים נראה ים סוער, דימוי אחד מני רבים הנגלים מעולם הגלישה. התערוכה אף נקראה אחר מפרץ ווימאה, אתר גלישה מפורסם בהוואי.
בתערוכה בוחן כהן את גבולות הרישום: הוא בוחר במכוון צילומים להם איכות רישומית, מסיר מהם מידע עודף, מדגיש ומוחק אלמנטים. כך, הוא יוצר רישומים דיגיטליים הטומנים בחובם רמזים לתנועות של הגוף האנושי. אוצרת: רווית הררי.
 גלריית מגדל W
בתערוכה מוצגות יצירות עשירות בטכניקות שונות. כשהיא מתכננת לפסל היא מפליגה למחוזות רחוקים ובלתי צפויים ותוך כדי יצירה וחווית הבריאה היא נוטה לסגנון הפיגורטיבי. הניסיון והמיומנות במגוון רחב של טכניקות שפיתחה מעניקים לה כיום כלים לפסל גם תכשיטים, שזו הרפתקאה בפני עצמה בעולם רחב הטכניקות והחומרים שכה מושכים אותה.
 מלון ימקא ירושלים
התפיסה האוצרתית שהביאה שולי חיימזון לבניין העתיק וההיסטורי השוכן בלב ירושלים היא החיבור בין ארכיטקטורה ויצירות אמנות החושפות דמויות ,מקומות מגוונים וצבעוניים מהארץ ומהעולם אשר מותאם לתפקידה ההיסטורי של ימקא כמקום המאפשר מפגש תרבותי בין כל המגזרים.
 הגלריה לאמנות ברמות מנשה
בעבודתה האמנותית חוקרת מיכל שכנאי-יעקבי את שיח השכול וההנצחה בישראל, את הרטוריקה שלו, ואת הדרכים הגלויות והסמויות שבהן כוננה משפחת השכול מקרב המשפחות שאיבדו את יקיריהן בנסיבות צבאיות. כציבוריים ומשלוח של איגרות זיכרון במעטפות מאוירות ומבוילות במיוחד, המלוות במנחות-שי למשפחות השכולות.
 גלריה ג
האמנות הנאיבית של ארגנטינה וברזיל מגיעה לישראל!
עבודות יפיפיות של אמנים נאיבים מובילים מדרום אמריקה יוצגו בתערוכה חדשה בגלריה ג'ינא לאמנות נאיבית בינלאומית. התערוכה תתאפיין בצבעים עזים ובנקודות מבט אישית ותרבותית.
 משכן לאמנות עין חרוד
המשכן לאמנות בעין חרוד פנה ל-14 אמנים עכשוויים בבקשה להפיק תערוכות המבטאות את תחושותיהם ומחשבותיהם על המשכן
 מוזיאון על התפר
התערוכה הקבוצתית מציגה את המציאות הגיאו-פוליטית בה אנו חיים, ופותחת בפנינו מבט עכשווי והיסטורי על עצמנו. היא מבקשת לאתגר את מצפוננו מחדש באמצעות הנוף הסובב אותנו והטבע החי אף הוא בתוכנו ומשמש כראי בו משתקפות חולשותינו. באמצעות היצירות שבה, מגלה לנו התערוכה עולם מופלא שלא ידענו עד כה על קיומו. עולם אנושי שיש לו שורשים, גזעים, ענפים ועלים, אשר דמיונו אל עולמנו מפליא בעוצמתו.
 גלריות אנגל
בתערוכה זו אנו מציגים את החיבור בין הצליל לדימוי, בין הניגון לסיפור באמנות המודרנית והעכשווית
 גלריה בית הגפן
תערוכה קבוצתית בהשתתפות 22 אמניות.
גלריה בית הגפן וסטודיו משלך שמחות להודיע על פתיחת תערוכה קבוצתית בפרויקט 'מנהיגות נשים בתרבות' של אמניות המגיעות ברובן מרקע מסורתי. התערוכה נוגעת במתחים וקונפליקטים בתוך מרקמי החיים של האמניות: עיסוק בנראות חיצונית-פנימית, קריאה לשוויון דתי ועדתי, מחאה נגד אלימות כלפי נשים והעלאת שאלות על ייצוגים נשיים במדיה. היצירות מעלות שאלות על הכוחות השונים של החברה המופעלים כלפי נשים, ובמיוחד כלפי נשים בחברות מסורתיות, הן מייצרות ביטוי אמיץ שאינו חושש מסתירות וקונפליקטים פנימיים או חיצוניים.
 מוזיאון פתח תקוה לאמנות
מיצב של פרחים טריים, בו מצטטת סלייני אלמנטים מחדר ההנצחה, ודנה בנושאים כמו שימור, זמניות וזיכרון.
 מוזיאון ראלי קיסריה
יצירתו הרב-תחומית כוללת ציורים, כרזות, שטרות כסף, בולים, ספרי ילדים (כספיון, הפיל שרצה להיות הכי) ועוד..
בתערוכת "מבטים" יוצגו ציורי שמן, אקוורלים, מונוטייפים וכרזות שחלקן יוצגו לראשונה!
כניסה ללא תשלום
 מוזיאון בר-דוד
תערוכת וידאו ארט ייחודית למוזיאון בר-דוד של האמן עדי בן חורין.
 מגדל פרישמן
בתערוכה יוצגו כ-25 עבודות מופשטות גדולות מימדים שצוירו בעיקר בתקופה האחרונה (חלק מהציורים צויירו במיוחד לתערוכה)
והם משקפים, רגעי חיים, נופים חיצוניים ופנימיים...
 מוזיאון ראלי קיסריה
התערוכה תציג עבודותיהם של תשעה יוצרים: יקטרינה גילר, אודליה דנילוב אללי, ארול ישראל הולדנגרבר, יסמין טייכנר, אורי מורג, ליאל מילשטיין, אתי נווה, נפתלי ק' ושרה.
עבודותיהם נוצרו במסגרת פרוייקט של שירות לבריאות הנפש במרכז הרפואי "הלל יפה" בניהולה של ד"ר לידיה לרנר.
 גלריה גורדון
פתיחת התערוכה של שרון פוליאקין סוס טרויאני
 גלריה זימאק
תערוכת יחיד חדשה לאמן עידו מרקוס.
התערוכה הינה מיצב דחוס המאגד בתוכו רישומים, סקיצות צבע, קטעי וידאו, תבליטים וציורים
אשר נוצרו כולם בהשראת תצלום משפחתי ישן שהאמן מצא בבית הוריו.
 גלריית בית סילבר
כמו באמצעות מקל הליכה, צועדת חנה בעזרת מכחולה בין שבילי הסיפור שמנתב דמיונה הפורה והעשיר בשילוב החיבור הרוחני שבהם ניחנה. היא מחדירה את הכוח, העוצמה והאופטימיות שטמונים בה בכישרון רב לתוך האובייקטים שבחרה לצייר בצבעים חמים ואנרגטיים. בכריזמה מיוחדת שמאפיינת אותה, היא סוחפת וסוחבת אותנו אל ציוריה עזי הצבע והרגש וכובשת את לב המתבונן בהם.


כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית