גלריה לוטן
תערוכה קבוצתית ביפו מבקשת להחיות את זרם האמנות שנוצר לעיתים בשימוש בחומרים משני תודעה והכרה.
 מרחב מארח
כרמית ויצמן מאמצת בתערוכה החדשה את עקרונות היצירה הנוצרת באמצעות פעולה חופשית, בנוסף ליצירות יוצג וידאו של עירן גיל המתאר את תהליך העבודה.
 גלריה לוטן
תערוכה זוגית לאמנים לוליק ונוני קלמן תיפתח בגלריה לוטן במהלך חודש אוגוסט ותציג עבודות שנעשו מאז שעזבו את עולם ההייטק והלכו אחרי צו ליבם ותשוקתם שהייתה שם עוד מימי ילדותם בדימונה.

 בית האמנים תל אביב ע
בית האמנים בתל אביב מציג: את "רגע ההתמסרות" תערוכת היחיד של אייל טבת: העוסקת בתשובה אפשרית לעולם בו אנחנו חשופים לגירויים אינסופיים.

 בית האמנים תל אביב ע
בתערוכה תציג האמנית ליאת פולוצקי סדרות של ציורים ביניהן סדרות שעוסקות בהתחממות כדור הארץ. העבודות מצוירות בסגנונות שונים, אך החוט המקשר ביניהן בולט לעין.
 בית התרבות רייזל
תערוכה שהיא מעין מחרוזת המורכבת מארבע חוליות. ארבעה אומנים מתחומים שונים ויצירות אומנות שהחוט המקשר ביניהן הוא צורני ומיבני המאופיין בריבוי פרטים וטקסטורות, מוטיבים חוזרים, הנקשרים זה לזה במקצב ותנועה.
 ספריית סוראסקי, אוניברסיטת תל אביב
אדוארד אלמשי אמן בעל תבונת כפיים ייחודית, שהובילה אותו ליצירות, בהן הוא משאיר באקספרסיביות עקבות, המוליכות בעוצמה את ידיו ואצבעותיו אל עולם הצבעים, הקווים והצורות, אל מסע יצירה אישי מאוד.
 בית בנימיני
"היעשות פלסטיק" הוא מיצב המורכב מ-27 גופים קרמיים התלויים מן התקרה. תערוכת המיצב של ג'קרנדה קורי, העוסק בתהליכים הקשים העוברים על כדור הארץ, תוצג במהלך חודש יולי במרכז בנימיני לאמנות קרמית עכשווית.
 גלריה מחנים
יגל עשת-שפט, אמנית ויוצרת, ראש פינאית, מציגה את תערוכתה החדשה. ביצירותיה מבטאת, עשת-שפט באמצעות הקנבס סדרת עבודות מיוחדת במינה, יצירות מצמררות שנוגעת בבטן הרכה, אמנות טהורה ומעוררת מחשבה, אמנות הישראלית שמבטאת את המציאות הישראלית שנוגעת לכל אחד מאתנו בבטן.
 בריכת הקשתות
מיצב וידיאו וסאונד של האמן דור זליכה לוי במרכז לאמנות עכשווית רמלה
 גלריה רוטשילד אמנות
גלריה רוטשילד אמנות מתכבדת להציג תערוכה זוגית, בה יוצגו דיוקנאות שצוירו על ידי אלכס קרמר וסם דרוקר. שניהם מרבים לעסוק בחקר דיוקנאות עצמיים ודיוקנאות של הסובבים אותם, כל אחד בדרכו.
 מוזיאוני ראלי
תערוכת דיוקנאות חדשה של המוזיקאי והאמן רונן שפירא. בדיוקנאותיו נע שפירא בין האקספרסיה הפיגורטיבית למחוזות האבסטרקט, אך גם מחוזות אלה לעולם אינם זונחים לחלוטין את המבע הצורני
 הגן הבוטני האוניברסיטאי גבעת רם
תערוכה בינלאומית ראשונה מסוגה בישראל ובעולם, פרי יוזמה של הגן הבוטני האוניברסיטאי גבעת רם ירושלים. בתערוכה שתוצג בו זמנית ב-12 גנים בוטנים ב-6 מדינות ברחבי העולם, יוצגו עבודות מציאות רבודה (AR) של אמנים ישראלים ובינלאומיים.
 גלריה רו-ארט
התערוכה "רו ארט" מפגישה את כל אמני ואמניות הגלריה, 19 במספר, לתערוכה קבוצתית, בפעם הראשונה מאז 2011. הזדמנות לקהל להתבונן במבט אחד ובחלל אחד במי שאנחנו עכשיו.
 גלריה גורדון
פתיחת התערוכה של שרון פוליאקין סוס טרויאני


כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית


||