הירשמו עכשיו וקבלו למייל 10% הנחה על כל העבודות המקוריות!

 גלריה רמות מנשה
תערוכת יחיד לאמן דורון וולף
 מוזיאון על התפר
על עמדת התצפית של המוזיאון נחשפים לראשונה פסלי המחאה של ראובן חזק. אלו הן דמויות אדם שהתעוותו מכאב וסיפורן הוא סיפור של השפלה ואלימות. פסלי ברונזה קפואי מבע המביטים בעיניים פצועות וחלולות בתחינה על העוברים והשבים, אלו שאיבדו עניין והפסיקו לשאול לאן הם הולכים ולאן הולכת התקווה שהייתה בראשית הדרך.
 גלריה רוטשילד אמנות
בתערוכה יוצגו ציורים ססגוניים של סצנות, בשווקים וחנויות.
 גלריה רו-ארט
התערוכה "רו ארט" מפגישה את כל אמני ואמניות הגלריה, 19 במספר, לתערוכה קבוצתית, בפעם הראשונה מאז 2011. הזדמנות לקהל להתבונן במבט אחד ובחלל אחד במי שאנחנו עכשיו.
 תיאטרון ירושלים
תערוכת היחיד הראשונה של האמנית לילי לויט.
ללילי סגנון ייחודי , מציירת בצבעי שמן על קנבס ציורים גדולים של טבע ,עצים ויערות.
 בית האמנים תל אביב ע
חומרים שמצאה האמנית ענת בגר וגירו את דמיונה, הופכים לחיבורים חדשים, היפוך של המובן המקורי שלהם ואף תזכורת לאיקונות התפילה. סדרת העבודות מוצגת בבית האמנים בתערוכה "שימוש חוזר" שתימשך עד ה14 בדצמבר.
 גלריית בית סילבר
בציורים של נדי קיימת הבעה אקספרסיבית חזקה , ועם זאת גם העדינות מתקיימת בהם. היא בנתה לה בכישרון רב טביעת אצבע משלה וניתן לזהות בנקל שנדי בית תלמי ציירה אותם.
 גלריית מגדל W
תמי מביאה את עוצמות האישה שפועמים בתוכה והקנבס משמש עבורה כזירת התרחשויות פורצת גבולות, עם הדגשה על שחרור מדאגות לילדים, עומס נפשי ויציאה לחירות. הכרית של ימי הילדות התחלפה בבד הציור והקש במכחול, ועתה היא מפנה מקום לילדה הקטנה עם התמימות הענוגה ברוב ציוריה.
 גלריה זימאק
התערוכה החדשה של יגאל עוזרי, הצייר הישראלי הבינלאומי, בנויה משתי סדרות חדשות: "סיפורי ניו-יורק" ו"סיפורי תל אביב" והיא עושה צעד אחד נוסף ומגשרת בין שתי הערים שעיצבו את האדם ואת האמן שעוזרי הינו היום. שתי הערים הכה מלאות חיים הללו, המספקות מקורות השראה אין-סופיים, ושנמצאות בתנועה תמידית, שהביאו אותו להתחדשות אסתטית כל-כך משמעותית, מלאת דינמיות ואותנטיות.
 הגלריה העליונה במרכז ההנצחה
תערוכה קבוצתית הנושא שלוש דרכים בנוף פסל ושתי ציירות
 גלריה בית דור
תערוכת יחיד של לאמנית נורית גור לביא
 גלריה הסדנה לאמנות ביבנה
בעולם רווי ומוצף בו אנו מתנהלים, קשה להבקיע ולהביא חידושים והאמנית, שמתנהלת בעולם הזה, תמיד מחפשת עניין חדש. בתערוכה שתי סדרות, שתיהן עוסקות בפורטרטים.
 גלריה ג
תערוכה חדשה בגלריה ג'ינא לאמנות נאיבית בינלאומית, תציג את שלבי החיים כפי שהם מצטיירים בעיניים הילדיות של אמנים נאיביים כגון: ז'אן-פייר לוראן, שארלוט להשאפל, אדוארדו אונגר, גווידו ודווטו וראיה נוקלה.
 גלרית מרכז התרבות של תורקיה
התערוכה זכרונות ילדות עוסקת בחוויות מעצבות מתקופת חייו של האמן בתורקיה . העבודות כוללות דגמים מיניאטוריים העשויים מחומרים ממוחזרים, חומרים מהטבע, תכשיטים קרמיקות ועוד . דרכם הוא מבטא את זכרונות ילדותו מאיסטנבול כיהודי בין נוצרים ומוסלמים. יצירותיו חוצות לבבות, גבולות ותרבויות.
 גלריה קפה הנרייטה
תערוכת הדפסים של ציורי PLEINAIR שבוצעו על טבלט על ידי יגאל רם במהלך שנת 2019. הציורים צבעוניים ומשלבים מוטיבים חוזרים כמו תחנות לוטו, תעמולת בחירות וכרזות דתיות.
 בית אריה קלנג באשדוד
בבית אריה קלנג באשדוד מוצגת תערוכה חדשה, "כחוט השני", העוסקת בחיבור בין אומנות הסיב המסורתית שנחשבה מלאכה מגדרית בעלת חשיבות נמוכה מבחינה אמנותית, ובין מסגרות יצירה קלאסיות הנמצאות בזיקה לעולם האמנות העכשווי.
 נעמ
כ-20 אמניות ישתתפו בתערוכת האמנות היהודית העכשווית "לבקוע רקיעים", תחילת שיתוף פעולה עם עמותת נעמ"ת במטרה להעצים אמניות בפרט ונשים בכלל!
 גלריה P8
התערוכה מפגישה אמנות סיניות מסורתיות וסוגיות עכשוויות. היצירה משלבת קליגרפיה, שירה ורישום דיגיטלי, תוך הדגשת החלל בין פואטיקה של הטבע ומגמות עכשוויות הקשורות להתחממות כדור הארץ, זיהום ושינוי אקלים.
 מוזיאון פתח תקוה לאמנות
התערוכה ' DEEP FEELING רגשות ובינה מלאכותית ' מאירה את החיבור שבין האנושי לטכנולוגי, בדגש על רגשות.
 הבאר גלריה
לאחר שנים של אוצרות, האמנית סיגל עשת-שפט יוצרת יצירות מחומרים בסביבת היום יום שלה,
זה לא ציור ולא פיסול אלא מדיום חדשני הנותן כבוד לקנבס. שווה ביקור!
 מוזיאון ראלי קיסריה
התערוכה תציג עבודותיהם של תשעה יוצרים: יקטרינה גילר, אודליה דנילוב אללי, ארול ישראל הולדנגרבר, יסמין טייכנר, אורי מורג, ליאל מילשטיין, אתי נווה, נפתלי ק' ושרה.
עבודותיהם נוצרו במסגרת פרוייקט של שירות לבריאות הנפש במרכז הרפואי "הלל יפה" בניהולה של ד"ר לידיה לרנר.
 גלריה גורדון
פתיחת התערוכה של שרון פוליאקין סוס טרויאני


כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית