בית האמנים ראשון לציון
תערוכת היחיד הראשונה של האמנית חיה פסקו. סגנונה פיגורטיבי-ריאליסטי והיא משקפת ומנכיחה בציוריה התבוננות בטבע, במצבים וברגעים שנקרים לדרכה ובדרכה. במקביל, היא מתמחה בציור "PLEIN AIR" המעניק מקום מרכזי בציוריה לנופים ומרחבים.
 גלריה לחם ושושנים
תערוכת יחיד ראשונה למייסא דאהר בחלל החדש "גלריה לחם ושושנים" בתל אביב. את התערוכה אוצרת לאה אביר. בתערוכה "עין פקוחה" יוצגו עבודות שדאהר יצרה בשנים האחרונות - ציורים על בד ועבודת וידאו חדשה. *הכניסה לחלל התערוכה בהתאם להנחיות ההתקהלות של משרד הבריאות
 גלריה רוזנפלד
תערוכה חדשה בגלריה רוזנפלד - זויה צ'רקסקי "רעיונות על נייר".
רעיונות ונושאים המעסיקים את זויה צ'רקסקי בעשור האחרון, אותם היא משרבטת, רושמת ומציירת על ניירות.
 מוזיאון על התפר
אנו שקועים במציאות שבה המותג, תג המחיר או הסימן המסחרי מכתיבים את יחסינו לסביבה, ומנגד את יחסה אלינו. האם עושה האדם את הבגד או שמא עושה הבגד את האדם?
 מייקלסון - גלריה לאמנות שימושית
תערוכת ציורים אינטראקטיביים המופעלים באמצעות טכנולוגיה של מציאות רבודה (AR).
 גלריה רו-ארט
התערוכה חותמת את טרילוגיית התערוכות של ראובן קופרמן: מתנקשות ודיוקן של פורע חוק. שלוש התערוכות חולקות עיסוק באלימות ופריעה של סדר קיים דרך מבט על פנימיותו של האדם.
 גלריה ומרכז אמנויות ע
האוצרת נעמה חייקין מפגישה בין האמנים משה גרשוני ורחל רבינוביץ' בתערוכה השמה במרכז את העודפות - המימד החמקמק, אשר קשה להגדיר ולפרש, אך לא ניתן להתכחש לקיומו ביצירה של כל אחד מהאמנים.
 גלריה רקיע
חופה וקידושין , תערוכת אמנות קבוצתית בגלריה רקיע
 גלריה רו-ארט
התערוכה "רו ארט" מפגישה את כל אמני ואמניות הגלריה, 19 במספר, לתערוכה קבוצתית, בפעם הראשונה מאז 2011. הזדמנות לקהל להתבונן במבט אחד ובחלל אחד במי שאנחנו עכשיו.
 גלריה גורדון
פתיחת התערוכה של שרון פוליאקין סוס טרויאני


כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית