הירשמו עכשיו וקבלו למייל 10% הנחה על כל העבודות המקוריות!

 אטליה שמי, כברי
שתי תערוכות של אמנים עכשוויים במפגש עם עבודותיו של יחיאל שמי.
 גלריה נגא
התערוכה מתמקדת בסיפור התנ"כי של 'קין והבל' כפי שהוא מתקבל גם דרך הפרשנות הנוצרית כפרה-פיגורציה המבשרת את האירועים והדמויות בנצרות. חקירת דמותם של קין והבל כישות אחת המייצגת את שני הכוחות שבאדם- המוסרי והיצרי, ההגיוני והרגשי, המוחל והנוקם.
 גלריה ג
שיתוף פעולה ראשון מסוגו עם המחלקה לקרמיקה וזכוכית בבצלאל, תגובה קרמית של המשתתפים ליצירות אמנות בז'אנר הנאיבי, הא-אקדמי והאנטי ממסדי.
 גלריה עומר תירוש
המונח פלימפססט מגיע מן המקור הלטיני-יווני ומתייחס לכתב יד עתיק שנמחק בכדי לפנות מקום לטקסט חדש אך השאיר אחריו עקבות רפאים. בהתאם, ציוריו של דאריל בנויים משכבות חופפות רבות שכל אחת מייצגת שלבים שונים בחייו. בהשראת הארכיטקטורה המקומית הוא בוחן את סביבתו החדשה ומשקיף דרכה על עברו וילדותו בצפון אירלנד.
 מוזיאון על התפר
על עמדת התצפית של המוזיאון נחשפים לראשונה פסלי המחאה של ראובן חזק. אלו הן דמויות אדם שהתעוותו מכאב וסיפורן הוא סיפור של השפלה ואלימות. פסלי ברונזה קפואי מבע המביטים בעיניים פצועות וחלולות בתחינה על העוברים והשבים, אלו שאיבדו עניין והפסיקו לשאול לאן הם הולכים ולאן הולכת התקווה שהייתה בראשית הדרך.
 גלריה רו-ארט
התערוכה "רו ארט" מפגישה את כל אמני ואמניות הגלריה, 19 במספר, לתערוכה קבוצתית, בפעם הראשונה מאז 2011. הזדמנות לקהל להתבונן במבט אחד ובחלל אחד במי שאנחנו עכשיו.
 גלריה P8
התערוכה מפגישה אמנות סיניות מסורתיות וסוגיות עכשוויות. היצירה משלבת קליגרפיה, שירה ורישום דיגיטלי, תוך הדגשת החלל בין פואטיקה של הטבע ומגמות עכשוויות הקשורות להתחממות כדור הארץ, זיהום ושינוי אקלים.
 הבאר גלריה
לאחר שנים של אוצרות, האמנית סיגל עשת-שפט יוצרת יצירות מחומרים בסביבת היום יום שלה,
זה לא ציור ולא פיסול אלא מדיום חדשני הנותן כבוד לקנבס. שווה ביקור!
 גלריה גורדון
פתיחת התערוכה של שרון פוליאקין סוס טרויאני


כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית