הירשמו עכשיו וקבלו למייל 10% הנחה על כל העבודות המקוריות!

 גלריה רוזנפלד
הכלבות של איזבלה וולובניק הן ביצ'יות קשוחות ומרדניות. חלקן מרוסנות, אחרות חמודות בעל כורחן. הן בחיפוש מתמיד אחר מקומן ומעמדן בחברה, המציבה בפניהן דרישה ברורה - להיות "כלבה טובה".
 גלריה רוטשילד אמנות
הציורים של מרגלית עוסקים במתח שבין הכרה ואנונימיות, בין הפנים והחוץ, בין בדידות ואינטימיות. יש מתח בעבודות שלה בין הרצון לתאר את מה שלפניה - לתפוס את המשקל, האור והצבע המייחדים את הסיטואציה, לבין הרצון שלה לברוח מהאובייקטים המוכרים שהיא מתבוננת בהם לאמירה שלמה משלה
 הסטודיו של שמעון בוזגלו
אמיר- הוא מחפש במסעותיו בארץ ובתבל את הלא מובן ואת הלא ידוע בתוך ה"מוכר והידוע", וצילומיו מעוררים אצל הצופה תדהמה מהולה באופטימיות והזדהות חסרת גבולות.
בשיטת עבודתו הייחודית, מחבר חודורוב נראטיב ע"י פריימים מדוייקים, מוארים וייחודיים ולמעשה כדרכי יוצרי הסרטים המצויירים הוא יוצר שלמות תלת מימדית.
 הגלריה לאמנות במרכז ההנצחה/ קרית טבעון
לאורך קירות האכסדרה, סובבות את מבנה חדר הזיכרון המתומן, עבודותיה של בוקה גרינפלד נראות כמו חלונות דמיוניים, דרכם ניבטים שברירי נופים אורבניים, חלקי נוף פתוח ונופים נפשיים. לוחות עץ , עבודות אינטימיות קטנות מימדים, עליהם מודבקים קולאז'ים או אסמבלאז'ים, עתירי צבע וחומריות גולמית, מלווים בגריד אופקי ואנכי, קונסטרוקציות ארכיטקטוניות לצד צורות אמורפיות מתפרצות.
 מוזיאון עוקשי עכו
אביבה סונסינו מציירת את סיפור חייה כילדה שהיגרה אל ישראל של פעם בחן ובחמלה המאפיינים את מיטב הז'אנר הנאיבי. ציוריה מלאים בפרטים, במצבים ובדרמה, למרות הזיכרונות הלא פשוטים ואפילו הקשים- הסגנון הנאיבי מנצח. הצופה נשאר עם שמחת החיים ואהבת האדם והמקום, שהם היסוד של האמנות הנאיבית בכלל ושל האמנית המוכשרת הזו בפרט.
 גלריה קריית האמנים
"ולפי העלות הענן מעל האהל ואחרי כן ייסעו בני ישראל ובמקום אשר ישכן-שם הענן שם יחנו בני ישראל " (במדבר ט' פסוק י"ז).
התערוכה (מיצב) עוסקת ב"מסע החיים" - מסע אישי ואוניברסלי ולעיתים קהילתי, כמו מסעי בני ישראל במדבר. הייחוד של כל מסע נפרש דרך נקודות זמן ומקום פרטיים, בהם נאספות חוויות, רגשות, אמונות ותובנות המובילות את המסע הלאה.
 גלריה רמות מנשה
תערוכת יחיד לאמן דורון וולף
 מוזיאון על התפר
על עמדת התצפית של המוזיאון נחשפים לראשונה פסלי המחאה של ראובן חזק. אלו הן דמויות אדם שהתעוותו מכאב וסיפורן הוא סיפור של השפלה ואלימות. פסלי ברונזה קפואי מבע המביטים בעיניים פצועות וחלולות בתחינה על העוברים והשבים, אלו שאיבדו עניין והפסיקו לשאול לאן הם הולכים ולאן הולכת התקווה שהייתה בראשית הדרך.
 גלריה רו-ארט
התערוכה "רו ארט" מפגישה את כל אמני ואמניות הגלריה, 19 במספר, לתערוכה קבוצתית, בפעם הראשונה מאז 2011. הזדמנות לקהל להתבונן במבט אחד ובחלל אחד במי שאנחנו עכשיו.
 גלרית מרכז התרבות של תורקיה
התערוכה זכרונות ילדות עוסקת בחוויות מעצבות מתקופת חייו של האמן בתורקיה . העבודות כוללות דגמים מיניאטוריים העשויים מחומרים ממוחזרים, חומרים מהטבע, תכשיטים קרמיקות ועוד . דרכם הוא מבטא את זכרונות ילדותו מאיסטנבול כיהודי בין נוצרים ומוסלמים. יצירותיו חוצות לבבות, גבולות ותרבויות.
 גלריה קפה הנרייטה
תערוכת הדפסים של ציורי PLEINAIR שבוצעו על טבלט על ידי יגאל רם במהלך שנת 2019. הציורים צבעוניים ומשלבים מוטיבים חוזרים כמו תחנות לוטו, תעמולת בחירות וכרזות דתיות.
 גלריה P8
התערוכה מפגישה אמנות סיניות מסורתיות וסוגיות עכשוויות. היצירה משלבת קליגרפיה, שירה ורישום דיגיטלי, תוך הדגשת החלל בין פואטיקה של הטבע ומגמות עכשוויות הקשורות להתחממות כדור הארץ, זיהום ושינוי אקלים.
 הבאר גלריה
לאחר שנים של אוצרות, האמנית סיגל עשת-שפט יוצרת יצירות מחומרים בסביבת היום יום שלה,
זה לא ציור ולא פיסול אלא מדיום חדשני הנותן כבוד לקנבס. שווה ביקור!
 גלריה גורדון
פתיחת התערוכה של שרון פוליאקין סוס טרויאני


כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית