Gallery Art and About
תערוכת יחיד של האמנית זוהר נוה. כז'אן מישל בסקיאט , מושא הערצתה האמנותי, היא מציירת מהבטן ולא מהראש, היא אינטואיטיבית וסוערת, ומרעננת ביצירות עכשוויות ורלבנטיות.
 בית האמנים
תערוכת קיר אמן של האמנית אתי וידר- ורצר מורכבת משתי סדרות עבודה שלהן תכונות משותפות. הכפילות בעבודות מבטאת את הדואליות האינהרנטית בבסיס עבודתה: אני והעולם, אני והאחר/אחרים. האני שלה לבדו איננו, הוא תמיד מורכב מן הדמויות שביניהן היא חיה ופועלת, הדמויות שהיא קשורה אליהן.
 מייקלסון - גלריה לאמנות שימושית
מתוך לימודי הרפואה, חוסה לואיס אימן למד להתבונן בפרטים הקטנים, בתנוחות וביציבה כהשתקפות של מחלות ובעיות. בתערוכת היחיד החדשה שלו, מציג האמן מגוון רחב של דמויות שמשקפות הלכי רוח, רצונות, שאיפות ואהבות.
 אינדי - גלריה שיתופית לצילום
במסגרת תערוכת היחיד הראשונה שלה, און טופ אוף אה ווייט היל, עוסקת האמנית ליהיא בנימין בקשר בין צילום וטקסט. אוצר: נועם בייטנר
 האנגר 27
תערוכת היחיד של המעצבת וציירת ענת לוי שתתקיים בנמל תל אביב, תואמת באופן מושלם את המיקום בו בחרה להציג את עבודותיה. ענת, מעצבת במקצועה, מציירת את הבניינים המיוחדים של תל אביב מתוך נקודת מבט מדויקת ואישית.
 מוזיאון בית ראובן
תערוכת יחיד של סיגלית לנדאו. יצירתה לאורך השנים עוסקת בדימויים מקומיים שהיא מביאה לקידמת הבמה בדרכים בלתי שיגרתיות. בתערוכה יוצגו עבודות שבמרכזן מוטיבים מוכרים ביצירתה כמו עצי זית, אבטיחים או נעליים. השכנות לציורי ראובן מעוררת דיאלוג בין-דורי על תרבות, זהות וגלגולי הפרשנויות שלהם.
 גלריה רוזנפלד
בתערוכה מוצגות חמש סדרות צילומיות, המתכתבות עם טכניקות וטכנולוגיות מעולמות התעשייה והדיגיטל. בעבודותיו שואף גיא און להעניק לצילום מופע חדש, תלת-ממדי, ולייצר לדימוי הצילומי ממשות ונוכחות במרחב הפיזי.
 גלריה רוטשילד אמנות
בתערוכתו החדשה של מאיר אפלפלד מוצגת סדרת ציורי נוף ומספר ציורי טבע דומם שנעשו בעקבות רישומי הכנה. בשונה מתערוכותיו הקודמות בהן רישומי ההכנה נעשו מהתבוננות בטבע, המתווים הפעם נעשו מהדמיון ומהזיכרון.
 לובי תאטרון היהלום
אדוארד אלמשי הוא אמן בעל תבונת כפיים ייחודית, שהובילה אותו ליצירות, שבהן הוא משאיר באקספרסיביות עקבות, המוליכות בעוצמה את ידיו ואצבעותיו אל עולם הצבעים, הקווים והצורות, אל מסע יצירה אישי מאוד. בתערוכה מוצג קונספט עבודות מגובש, הבנוי מקווים צבעוניים מתפתלים, היוצרים מרקם צבעוני עשיר. חלקן מתכתבות עם אמנות העולם.
 הגן הבוטני האוניברסיטאי גבעת רם
תערוכה בינלאומית ראשונה מסוגה בישראל ובעולם, פרי יוזמה של הגן הבוטני האוניברסיטאי גבעת רם ירושלים. בתערוכה שתוצג בו זמנית ב-12 גנים בוטנים ב-6 מדינות ברחבי העולם, יוצגו עבודות מציאות רבודה (AR) של אמנים ישראלים ובינלאומיים.
 מוזיאון על התפר
התערוכה עוסקת ברבדים שונים של משבר האקלים, מעודדת חזון של חיי קיימות, ומדגישה את הרעיון שכל אדם יכול להיות חלק מהמפכה הירוקה.
 מוזיאון תרבות הבדואים - מרכז גו אלון
תערוכה משותפת של האמנים אדוה קרני ומוסא אלעטאונה, בה מוצגות שתי משפחות מורחבות, שבט בדואי וקומונה יהודית, באוהל בדואי משלהן אשר אינו משמש להן מעון של קבע, אלא מרחב "זמני" לרגע, ובה בעת, על-זמני וקמאי.
 גלריה מוניו בכפר מסריק
תערוכה קבוצתית של 15 אמניות ואמנים, באוצרותן של יעל ניצן ואפרת פלד שדה.
 artsteps.com
לעירום היה תפקיד מרכזי בתולדות האמנות, מיוון העתיקה לרנסאנס. גדולי האמנים תיארו באמצעותו אידיאלים של אנרגיה, שמחת חיים והשראה, ומנגד רגשות רומנטיים, אינטימיים וארוטיים.
 גלריה רקיע
חופה וקידושין , תערוכת אמנות קבוצתית בגלריה רקיע
 גלריה רו-ארט
התערוכה "רו ארט" מפגישה את כל אמני ואמניות הגלריה, 19 במספר, לתערוכה קבוצתית, בפעם הראשונה מאז 2011. הזדמנות לקהל להתבונן במבט אחד ובחלל אחד במי שאנחנו עכשיו.
 גלריה גורדון
פתיחת התערוכה של שרון פוליאקין סוס טרויאני


כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית


||