גלריה רוטשילד אמנות
גלריה רוטשילד אמנות מתכבדת להציג תערוכה זוגית, בה יוצגו דיוקנאות שצוירו על ידי אלכס קרמר וסם דרוקר. שניהם מרבים לעסוק בחקר דיוקנאות עצמיים ודיוקנאות של הסובבים אותם, כל אחד בדרכו.
 מוזיאון היכל שלמה
תערוכה של זוג האמנים אולג קרוטקוב (1929-2013) ואלה בינשטוק (1929-2003). במשך 33 שנים עבדו יחד בתחום האמנות המונומנטאלית. יחד עם זאת, בציור, כל אחד מהם יצר בהתאם לקווי אופיו ולסגנונו האישי.

 גלריה GH גבעת חביבה לאמנות
תערוכה קבוצתית רב תחומית בה מציגים 21 אמנים העוסקת במצב תודעה מיוחד; מצב שהוא על גבול החלום, מלא ביצירתיות ובדמיון ואינו כבול לחוקי המציאות.
 המשכן למוסיקה ואמנויות
תערוכה קבוצתית במשכן לאמנויות ברעננה.
 קיר1
תערוכה חדשה בגלריית קיר1 בבית הקפה תמול שלשום בירושלים, ובה למעלה מ-20 רישומים של האמן הבינתחומי מקס אפשטיין, המשלבים טקסט שבעליו איננו מזוהה עם דימויים מקוריים.
 גלריה רוזנפלד
בפרקטיקה האמנותית של רוני לנדה מותכים שני עולמות תוכן - האחד עוסק במדע ורפואה והשני בתולדות האמנות. על פניו מדובר בתחומים נפרדים, אולם מבט מעמיק חושף מגוון הקשרים המקבלים ביטוי ויזואלי באובייקטים הפיסוליים המוצגים בתערוכה.
 גלריה ג
שיתוף פעולה שני בין גלריה ג'ינא לאמנות נאיבית בינלאומית לאקדמיה לאמנות ועיצוב בצלאל ירושלים
 מוזיאוני ראלי
תערוכת דיוקנאות חדשה של המוזיקאי והאמן רונן שפירא. בדיוקנאותיו נע שפירא בין האקספרסיה הפיגורטיבית למחוזות האבסטרקט, אך גם מחוזות אלה לעולם אינם זונחים לחלוטין את המבע הצורני
 הגן הבוטני האוניברסיטאי גבעת רם
תערוכה בינלאומית ראשונה מסוגה בישראל ובעולם, פרי יוזמה של הגן הבוטני האוניברסיטאי גבעת רם ירושלים. בתערוכה שתוצג בו זמנית ב-12 גנים בוטנים ב-6 מדינות ברחבי העולם, יוצגו עבודות מציאות רבודה (AR) של אמנים ישראלים ובינלאומיים.
 גלריה רקיע
חופה וקידושין , תערוכת אמנות קבוצתית בגלריה רקיע
 גלריה רו-ארט
התערוכה "רו ארט" מפגישה את כל אמני ואמניות הגלריה, 19 במספר, לתערוכה קבוצתית, בפעם הראשונה מאז 2011. הזדמנות לקהל להתבונן במבט אחד ובחלל אחד במי שאנחנו עכשיו.
 גלריה גורדון
פתיחת התערוכה של שרון פוליאקין סוס טרויאני


כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית


||