גלריה דן
התערוכה מביאה במרכזה את חשיבות התודעה במציאות העכשווית, תקופה בה ה"סגר" הביא לידי ביטוי חומר גלם פנימי המעלה שאלות, זיכרונות ופיסות מהתודעה האישית של האמן מישה רפופורט.
 eclectic-gallery
תערוכה המורכבת מעבודות מתקופות שונות בקריירה של ריבנאי, אשר מדגימות את המשא ומתן שעורך האמן בין יצירת דימוי לעשיית אמנות מופשטת ללא-סיפור.
 מייקלסון גלריה לאמנות שימושית
תערוכת יחיד של אליק אירוביץ', בה מנסה האמן דרך סגנונו הייחודי לבדוק את הגבול בין "האני" ל"אנחנו" בכל הקשור לחיים, לאהבה ולהמשכיות.
 מוזיאון הטבע
האמנית ענת פרופר גולדנברג ממשיכה בנתיב חקירתה את יחסי הגומלין שבין האדם לסביבתו. התערוכה כוללת מיצב תלוי חלל, עבודת ווידאו בשילוב עם עבודת סאונד, מיצב וסדרת צילומים.

 גלריה רקיע
חופה וקידושין , תערוכת אמנות קבוצתית בגלריה רקיע
 משכן לאמנות עין חרוד
המשכן לאמנות בעין חרוד מכריז על פתיחתו המחודשת עם חמש תערוכות חדשות ומרתקות. בין התערוכות חוטים המקשרים ביניהן: עיסוק בשורשים ביוגרפיים, בסביבות חיים קרובות, במבט על נופים פיזיים ומנטליים, בקונפליקטים ובזכרונות.
 מוזיאון נחום גוטמן
תערוכה קבוצתית חדשה בהשתתפות שש אמניות ישראליות המציגות ציור חצוף, ילדי, גופני, מיני ומתגסס,
המתבונן בתקופת הילדות, הנעורים והבגרות.
 מוזיאון על התפר
על עמדת התצפית של המוזיאון נחשפים לראשונה פסלי המחאה של ראובן חזק. אלו הן דמויות אדם שהתעוותו מכאב וסיפורן הוא סיפור של השפלה ואלימות. פסלי ברונזה קפואי מבע המביטים בעיניים פצועות וחלולות בתחינה על העוברים והשבים, אלו שאיבדו עניין והפסיקו לשאול לאן הם הולכים ולאן הולכת התקווה שהייתה בראשית הדרך.
 גלריה רו-ארט
התערוכה "רו ארט" מפגישה את כל אמני ואמניות הגלריה, 19 במספר, לתערוכה קבוצתית, בפעם הראשונה מאז 2011. הזדמנות לקהל להתבונן במבט אחד ובחלל אחד במי שאנחנו עכשיו.
 גלריה גורדון
פתיחת התערוכה של שרון פוליאקין סוס טרויאני


כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית