בית האמנים תל אביב ע
האמן דוד גרשטיין חוזר למקורותיו - לציור הקלאסי, ויציג ציורים חדשים העוסקים בשלושה נושאים אורבניים
 בית גורדון לונדון
21 אמנים מציגים פרשנויות מרתקות לבעיית המים האזורית והעולמית דרך וידיאו, מיצב, ציור, תחריט ופיסול.
 המרכז לאמנות עכשווית רמלה
4 אמניות יציגו עבודות המעוררות שאלות ותהיות בהקשר של נשיות. בתערוכה יוצגו עבודות רישום, ניאון, מיצבים ועוד, הממחישות את הרב גוניות הקיימת בעיר רמלה הרב תרבותית המורכבת ממגוון דתות וקהילות.
 גלריה רוטשילד אמנות
גלריה רוטשילד אמנות מציגה לראשונה את תערוכת היחיד של סאם רחמין, העוסקת במשמעות האור בציור ובחייו.
 גלריה יד לבנים ראשון לציון
תערוכת היחיד "על המפתן" של האמנית ליזה זברסקי תיפתח בחודש יולי בבית יד לבנים בראשון לציון, עיר מגוריה. זאת לאחר סדרת תערוכות בתל אביב, כפר סבא וברלין.
 קניון רמת אביב
אמנים ישראליים מתאגדים, חוזרים לתערוכה ראשונה אחרי משבר הקורונה, תערוכה קבוצתית רחבת היקף עם עבודות ציור ופיסול של כ-20 אמנים.
 גלריה גורדון
תערוכת פסלים של האמנית והפסלת דינה רקאנטי
 גלריה גורדון
תערוכה חדשה ומהפנטת של האמנית סיגל צברי
 תאו
תערוכת יחיד ראשונה של האומן ערן עמר שוקרון. מבחר ציורים ודימויים עמוסי צבע, השאובים מעולמו הפרטי והלא מהונדס של חוקר עצמי של מוסיקה, אסתטיקה ומה שמעבר.
 גלריה גבעון
ריח סכנה, כוחות ומאגיה מרחפים מעל התערוכה BLACK FRIDAY. טקסטורות דמויות עור וכלי דם מתפשטות על פני האובייקטים השונים שמקורם בבגדי ספורט, מעילי פרווה סינטטית, כפפות ועוד. העבודות שנעשו במהלך ארבע השנים האחרונות ועד לרגע פרוץ משבר הקורונה בארץ, מתייחסות לגופניות, סטריליות, זוהמה, חולי והדבקה.
 גלריה P8
בתערוכה הקבץ עבודות המטפל בגוף האישה מבעד לדימויי ההלבשה התחתונה שהיא מציירת וחוקרת זה שנים. בטיפולה המורכב והעשיר במעטה הלבוש האינטימי החוצץ בין הגוף לבגד פורשת גורביץ' סיפור רחב-יריעה שדרכו משתקפות ומבוטאות סוגיות של מגדר, מעמד, מראה חיצוני, דימוי עצמי ומצב רגשי.
 מקום לאמנות
התערוכה מציעה דרכי קריאה ופרשנות למושג storytelling, בהסתמך על סוגי המספרים המובחנים במחקר הספרותי - מספר יודע-כל, מספר-גיבור, מספר-עד ומספר בלתי-מהימן.

 פירמידה - מרכז לאמנות עכשווית
מפגש אכזרי בין יצורי הפרא - הברדלסים ששוטטו בעבר בחיפה לאנשיה, היווה את הבסיס לתערוכה שבה חוקרים האמנים את הרעיון כמטאפורה, ויוצרים רשומון פרא משלהם.
 גלריה רו-ארט
בתערוכת היחיד השלישית של איוה כפרי בגלריה רו-ארט, אדמה, מוצגים ציורים גדולי ממדים באקריליק, פיגמנטים, פחם והדבקות על בד ועל אלומיניום.
 גלריה רקיע
חופה וקידושין , תערוכת אמנות קבוצתית בגלריה רקיע
 משכן לאמנות עין חרוד
המשכן לאמנות בעין חרוד מכריז על פתיחתו המחודשת עם חמש תערוכות חדשות ומרתקות. בין התערוכות חוטים המקשרים ביניהן: עיסוק בשורשים ביוגרפיים, בסביבות חיים קרובות, במבט על נופים פיזיים ומנטליים, בקונפליקטים ובזכרונות.
 מוזיאון ארץ ישראל
הביאנלה מציגה תמונת מצב עדכנית של תחומי האומנויות והעיצוב השונים, בדגש על קרמיקה, זכוכית, צורפות, טקסטיל ונייר.
 מוזיאון נחום גוטמן
תערוכה קבוצתית חדשה בהשתתפות שש אמניות ישראליות המציגות ציור חצוף, ילדי, גופני, מיני ומתגסס,
המתבונן בתקופת הילדות, הנעורים והבגרות.
 אטליה שמי
שבים אל אטליה שמי עם שתי תערוכות של אמנים עכשוויים במפגש עם עבודותיו של יחיאל שמי.
 גלריה רו-ארט
שאטל הוא פרוייקט ליווי אמנים בתחילת דרכם. הפרויקט מבטא את מחויבותה המתמשכת של הגלריה לאמנים צעירים גם לאור התבססותם בשדה של האמנים שפועלים עם הגלריה מהיווסדה.
המחזור הראשון של שאטל כולל את עידו גורדון, דוד דובשני, דאנה טנהאוזר, יואב פיש, נגה פרחי ומיה פרי. 
 מוזיאון על התפר
על עמדת התצפית של המוזיאון נחשפים לראשונה פסלי המחאה של ראובן חזק. אלו הן דמויות אדם שהתעוותו מכאב וסיפורן הוא סיפור של השפלה ואלימות. פסלי ברונזה קפואי מבע המביטים בעיניים פצועות וחלולות בתחינה על העוברים והשבים, אלו שאיבדו עניין והפסיקו לשאול לאן הם הולכים ולאן הולכת התקווה שהייתה בראשית הדרך.
 גלריה רו-ארט
התערוכה "רו ארט" מפגישה את כל אמני ואמניות הגלריה, 19 במספר, לתערוכה קבוצתית, בפעם הראשונה מאז 2011. הזדמנות לקהל להתבונן במבט אחד ובחלל אחד במי שאנחנו עכשיו.
 גלריה P8
התערוכה מפגישה אמנות סיניות מסורתיות וסוגיות עכשוויות. היצירה משלבת קליגרפיה, שירה ורישום דיגיטלי, תוך הדגשת החלל בין פואטיקה של הטבע ומגמות עכשוויות הקשורות להתחממות כדור הארץ, זיהום ושינוי אקלים.
 הבאר גלריה
לאחר שנים של אוצרות, האמנית סיגל עשת-שפט יוצרת יצירות מחומרים בסביבת היום יום שלה,
זה לא ציור ולא פיסול אלא מדיום חדשני הנותן כבוד לקנבס. שווה ביקור!
 גלריה גורדון
פתיחת התערוכה של שרון פוליאקין סוס טרויאני


כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית