ארטורה
55 עבודות (ציור, צילום, פיסול, וידאו, מיצב, איור, שירה, מחזור, מיקס מדיה ועוד) של 37 אמנים, כולם בעלי מוגבלות פיזית או נפשית, יוצגו בתערוכה המרגשת שתיפתח בגלריה "ארטורה" ותספק לקהל הרחב הצצה לנקודת מבטם הייחודית של האמנים על החיים והחברה.
 מייקלסון - גלריה לאמנות שימושית
קובי שחר - תלמידם של סיגל צברי וישראל הירשברג. עבודותיו של שחר מתארות מפגשים אינטימיים של האמן עם מושא יצירתו. הציג בתערוכות רבות ויצירות נרכשו לאוספים.
 גלריה GH גבעת חביבה לאמנות
בית הספר לקרמיקה ובית הספר לאמנות, ובתוכו קורס ההדפס, במרכז המשותף לאמנות גבעת חביבה, מעודד מרחב חקירה נסייני ומעמיק. כמאתיים לומדים ויוצרות שפעלו בו בשנה הנוכחית נתנו צורה למסע האישי שלהם אל תוך עולם היצירה בחומר.
 בית האמנים תל אביב ע
תערוכה חדשה לאמנית רותי סגל בבית האמנים תל אביב שאצר אריה ברקוביץ. סדרת הציורים החושפת יכולות קולוריסטיות נועזות של האמנית עם שרידים מהאקספרסיוניזם והפוביזם, מהולים במופשט הלירי הישראלי.
 גלריה שלוש
שמונה אמנים הוזמנו להציג בחללי רזידנסי גלריה שלוש ביפו: טל אמיתי-לביא, נדב ויסמן, דנה יואלי, שי יחזקאלי, אמיר נוה, תומר ספיר, אסף רהט וטל שושן. בהזדמנות זו נחשפים גופי עבודות חדשים במדיומים שונים ותהליכי יצירה שבדרך כלל נסתרים מהעין.
אוצרת: נירה יצחקי
 מוזיאון תרבות הבדואים - מרכז גו אלון
תערוכה משותפת של האמנים אדוה קרני ומוסא אלעטאונה, בה מוצגות שתי משפחות מורחבות, שבט בדואי וקומונה יהודית, באוהל בדואי משלהן אשר אינו משמש להן מעון של קבע, אלא מרחב "זמני" לרגע, ובה בעת, על-זמני וקמאי.
 גלריה מוניו בכפר מסריק
תערוכה קבוצתית של 15 אמניות ואמנים, באוצרותן של יעל ניצן ואפרת פלד שדה.
 artsteps.com
לעירום היה תפקיד מרכזי בתולדות האמנות, מיוון העתיקה לרנסאנס. גדולי האמנים תיארו באמצעותו אידיאלים של אנרגיה, שמחת חיים והשראה, ומנגד רגשות רומנטיים, אינטימיים וארוטיים.
 גלריה רקיע
חופה וקידושין , תערוכת אמנות קבוצתית בגלריה רקיע
 גלריה רו-ארט
התערוכה "רו ארט" מפגישה את כל אמני ואמניות הגלריה, 19 במספר, לתערוכה קבוצתית, בפעם הראשונה מאז 2011. הזדמנות לקהל להתבונן במבט אחד ובחלל אחד במי שאנחנו עכשיו.
 גלריה גורדון
פתיחת התערוכה של שרון פוליאקין סוס טרויאני


כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית


||