גלריה זימאק


שעות פתיחה
ראשון – חמישי: 9:30-20:00 , שישי: 9:30-15:00

כתובת
ה' באייר 68, תל אביב

טלפון - 972 3 6915060

אודות
גלריה זימאק לאמנות עכשווית הוקמה בשנת 2010. במשך חמש שנות פעילותה הגלריה ערכה יותר מ-40 תערוכות, השתתפה ב-30 ירידים בינלאומיים והוציאה לאור כ-20 ספרי אמן וקטלוגים.

הגלרייה מייצגת ומציגה אמנים ישראלים ואמנים בינלאומיים שהציגו בתערוכות יחיד במוזיאונים מובילים, גלריות וביאנלות, כמו מוזיאון CAFA שבביג'יינג, גלרייה טייט שבלונדון, מוזיאון אלברטנה שבוינה, מוזיאון תל אביב, מוזיאון פילדלפיה לאמנות עכשווית ועוד רבים.

הגלרייה פועלת מתוך גישה המחפשת להרחיב את השיח האמנותי המקומי למחוזות בינלאומיים. על ידי חשיפת אמנים ישראלים לזירה הבינלאומית ובו בזמן להציג אמנים מחו"ל לקהל הישראלי.

גלריה זימאק לוקחת חלק אקטיבי בדיסקורס הגלובאלי הנוגע באמנות העכשווית תומכת ומייצגת את אמניה בעולם וחושפת את האמנים הישראלים שלה לשוק האמנות הבינלאומי על ידי שיתוף פעולה עם גלריות כמו Pace ו Mana Contemporary בניו יורק, גלרייה סאצ'י בלונדון ועוד. כחלק מהפיעלות הבינלואמית הגלרייה מציגה ב5-6 ירידי אמנות בינלאומיים בשנה וכך אוספת את אמניה לקהלים חדשים ואספנים ברחבי העולם.


אימייל -info@zcagallery.com

אתר אינטרנט - http://www.zcagallery.com/

עמוד פייסבוק - https://www.facebook.com/zemackcontemporaryart

Lee Yanor, Rooms, Jan-Feb 2015


Vik Muniz Solo Exhibition Jul 2013


תערוכות בגלריה

פיט ואן דן בוג | יצירות מופת (08/03/2018 - 08/04/2018)


פיט ואן דן בוג / יצירות מופת

אוצר: ירון הרמתי
 
תערוכה חדשה של האמן ההולנדי פיט ואן דן בוג בהן יציג סדרת עבודות בהשראת מאסטרים הולנדים - ציורי פורטרים גדולי ממדים, עשויים בטכניקה מעורבת הכוללת צבעי שמן, אקריליק, חומצות וסוגי מתכות שונות. כאלכימאי בן זמננו, ואן דן בוג עורך ניסויים עם חומרים בסיסיים כמו עופרת, נחושת ופלדה. הוא רותם את טבעה הבלתי נשלט של הפעולה הכימית דרך תאונות, שמביאות כאוס אל תוך המוח המאורגן. 

פיט ואן דן בוג (נ. 1951) חי ויוצר באמסטרדם. יצירתו נכללת במספר מוזיאונים ואוספים בינלאומיים חשובים, הבולטים ביניהם, מוזיאון דרנטס, אסן, הולנד, אוסף Scheringa voor Realisme, אמסטרדם, הולנד, קרן איילין ס. קמינסקי, ניו ג'רזי, אוסף האמנות של משרד החינוך, התרבות והמדע של הולנד, האג, הולנד, אוסף ING Art, אמסטרדם, הולנד, ו-Miniature Museum Gemeente Museum האג, הולנד.


אוצרות חבויים (18/01/2018 - 25/02/2018)

גלריה זימאק לאמנות עכשווית גאה להציג לראשונה את האמן האוסטרי מרטין הרבסט. התערוכה תכלול עבודות מתוך שתי סדרות מובילות של הרבסט: 'ספירות' שפרצה לתודעה הבינלאומית בארט באזל מיאמי 2007 ו-'אוצרות חבויים'.


פרטים נוספים על התערוכה
קריפטומאניה (30/11/2017 - 26/01/2018)

'CryptoMania' - תערוכת יחיד ראשונה בארץ לאמנית שירלי שור תפתח ביום חמישי ב-30 בנובמבר, בגלריה זימאק בתל אביב. שור משתייכת לדור החדש של אמני הניו-מדיה, המגדירים את אופן השימוש בטכנולוגיות חדשניות ליצירת שפת אמנות עכשווית. בתערוכה תוצגנה עבודות מבוססות קוד הכוללות מדיות שונות כגון: וידאו, צילום, מיצב, ופיסול.


פרטים נוספים על התערוכה
הסערה (19/10/2017 - 24/11/2017)

יגאל עוזרי הוא אמן ישראלי שפועל מניו-יורק וידוע בעיקר בזכות ציורי דיוקנאות גדולי ממדים של נשים צעירות על רקע נופים נשגבים. בתערוכה הנוכחית הוא יציג לראשונה את סוניה אדומת השיער בעלת גוון עור בהיר ושברירי אל מול קריסטל, עטורת הקעקועים, בעלת גוון עור כהה ורעמת שיער. כ-20 ציורים מציגים רצף פריימים שבמבט ראשון נראים כמעט זהים בהבדל של שברירי שניות בין קליק אחד למשנהו ובמבט נוסף תהום גדולה פעורה ביניהם.


פרטים נוספים על התערוכה
כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית