גלריה זימאק


שעות פתיחה
ראשון – חמישי: 9:30-20:00 , שישי: 9:30-15:00

כתובת
ה' באייר 68, תל אביב

טלפון - 972 3 6915060

אודות
גלריה זימאק לאמנות עכשווית הוקמה בשנת 2010. במשך חמש שנות פעילותה הגלריה ערכה יותר מ-40 תערוכות, השתתפה ב-30 ירידים בינלאומיים והוציאה לאור כ-20 ספרי אמן וקטלוגים.

הגלרייה מייצגת ומציגה אמנים ישראלים ואמנים בינלאומיים שהציגו בתערוכות יחיד במוזיאונים מובילים, גלריות וביאנלות, כמו מוזיאון CAFA שבביג'יינג, גלרייה טייט שבלונדון, מוזיאון אלברטנה שבוינה, מוזיאון תל אביב, מוזיאון פילדלפיה לאמנות עכשווית ועוד רבים.

הגלרייה פועלת מתוך גישה המחפשת להרחיב את השיח האמנותי המקומי למחוזות בינלאומיים. על ידי חשיפת אמנים ישראלים לזירה הבינלאומית ובו בזמן להציג אמנים מחו"ל לקהל הישראלי.

גלריה זימאק לוקחת חלק אקטיבי בדיסקורס הגלובאלי הנוגע באמנות העכשווית תומכת ומייצגת את אמניה בעולם וחושפת את האמנים הישראלים שלה לשוק האמנות הבינלאומי על ידי שיתוף פעולה עם גלריות כמו Pace ו Mana Contemporary בניו יורק, גלרייה סאצ'י בלונדון ועוד. כחלק מהפיעלות הבינלואמית הגלרייה מציגה ב5-6 ירידי אמנות בינלאומיים בשנה וכך אוספת את אמניה לקהלים חדשים ואספנים ברחבי העולם.


אימייל -info@zcagallery.com

אתר אינטרנט - http://www.zcagallery.com/

עמוד פייסבוק - https://www.facebook.com/zemackcontemporaryart

Lee Yanor, Rooms, Jan-Feb 2015


Vik Muniz Solo Exhibition Jul 2013


תערוכות בגלריה

הסערה (19/10/2017 - 24/11/2017)


THE STORM
תערוכת יחיד של יגאל עוזרי
 
The Storm - תערוכת יחיד חדשה של האמן הנודע יגאל עוזרי. בתערוכה שתשתרע על שתי קומות הגלריה יציג עוזרי סדרת עבודות חדשות הכוללות ציורי שמן על בד וצבעי מים על נייר במגוון גדלים. את התערוכה ילוו קטלוג אמן חדש והקרנת הסרט The Chameleon (2016) של הבמאי Vincent Zambrano, שמתאר את עשייתו של עוזרי במהלך 7 השנים האחרונות. בסרט משולבים קטעי וידאו המתארים את המעבר לניו יורק כאמן אנונימי ועד לעליתו המטאורית כאחד האמנים המובילים בז?אנר הציור ההיפריאליסטי.
 
עוזרי, אמן ישראלי שפועל מניו-יורק ידוע בעיקר בזכות ציורי דיוקנאות גדולי ממדים של נשים צעירות על רקע נופים נשגבים. בתערוכה הנוכחית הוא יציג לראשונה את סוניה אדומת השיער בעלת גוון עור בהיר ושברירי אל מול קריסטל, עטורת הקעקועים, בעלת גוון עור כהה ורעמת שיער. כ-20 ציורים מציגים רצף פריימים שבמבט ראשון נראים כמעט זהים בהבדל של שברירי שניות בין קליק אחד למשנהו ובמבט נוסף תהום גדולה פעורה ביניהם. עוזרי עוסק במערכות היחסים שמייצרות הנשים המצויירות אל מול סביבתן, כמו למשל בציור אחד בו סוניה פורשת ידיה לייקום ובפריים אחר היא מחבקת את זרועותיה ומתכנסת אל עצמה. את הצילומים המקוריים ערך עוזרי באיזור ההאדסון כשברקע סערה על קצה האף והאור החד פעמי שזימנה יד המקרה מייצר מתח נוסף אל מול הדמות המצוירת. התוצאה הסופית לוכדת את מבטו של הצופה ומכנסת אותו לתוך רגע אחד בודד שנמצא בין המיומנות הגבוהה לוירטואוזיות, בין הסימובליות לרגש ובין בר-החלוף לנצח.
 
עוזרי הציג בתערוכות רבות ברחבי העולם, כולל תערוכות יחיד בתל אביב, בולוניה, לוס אנג'לס, טורנטו, הונג קונג, אמסטרדם, צרפת, דנמרק, וינה ומינכן. הוא מציג בתערוכות לצד השמות הגדולים בציור הפוטוריאליסטי כמו למשל: Chuck Close Richard Estes ו-Tom Blackwell. יצירתו מופיעה על כריכת הספר החשוב בתחום הפוטוריאליזם Photorealism and the Digital Age והוא השתתף בתערוכה הנודדת 50 שנה של ציור היפר-ריאליסטי שהוצגה במספר מוזיאונים כולל: מוזיאון תייסן בורנמיסה במדריד, מוזיאון וגלריה לאמנות בירמיגהם והמוזיאון לאמנויות יפות בבילבאו. כמו כן, יצירותיו נכללות באוספי הקבע של: מוזיאון וויטני לאמנות אמריקאית, מוזיאון מקניי לאמנות בסאן אנטוניו, המוזיאון היהודי בניו יורק, הספריה הציבורית של ניו יורק, מוזיאון ישראל ירושלים, מוזיאון תל אביב לאמנות, קרן פרדריק ר. וויסמן לאמנות בלוס אנג'לס, האלברטינה בווינה, ועוד.
 
כפי שנכתב עליו לאחרונה ב- Huffingtonpost­­ (08/18/2017)
 
The art world is in agreement that Ozeri is among the leading photorealist painters, enjoying great respect and admiration internationally. The quality of his works is beyond doubt, his technique is unrivaled, and his portraits are as exquisite as they are sought after.
 
אוצר התערוכה: ירון הרמתי
 
לפרטים נוספים: מיכל ויטל 052-2435911   michal@zcagallery.com


Yigal Ozeri, Untitled Cristal, 2017,oil on-canvasטופ אופ דה פופ (14/09/2017 - 13/10/2017)

תערוכה קבוצתית של מיטב אמני הפופ ארט, ומבחר אמני הגלריה


פרטים נוספים על התערוכה
דיס- פלי (21/04/2017 - 14/05/2017)

תערוכתו החדשה של קובי אסף מציגה סדרת ציורים חדשה. אסף עובד בעיקר בלילה במעבר בין יום אחד לאחר, שעת הכושר בה מתרחשות אגדות. אז שדים ורוחות יוצאים אל העולם. אלה מופיעים ונעלמים בין לוחות העץ עליהם מצייר אסף. לוכד וממסגר בנוקשות רגעים של תנועה וחיות - מפחלץ מקטעים של זמן.


פרטים נוספים על התערוכה
תלוי מקום (03/11/2016 - 11/12/2016)

גלריה זימאק לאמנות עכשווית שמחה להזמינכם לתערוכה זוגית של האמנים בר פרום וענת רוזנסון בן חור. התערוכה 'תלוי מקום' מורכבת משתי עבודות מיצב נבחרות מתוך תערוכות הבוגרים של בתי הספר לאמנות לשנת 2016.


פרטים נוספים על התערוכה
כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית