גלריית טרומפלדור
ההצבה של התערוכה מלאכים ומפלצות, בחללים הייחודיים של גלריית טרומפלדור בעיר העתיקה בבאר שבע, מזמינה אותנו להכיר יוצרת ישראלית חשובה הראויה לחזור לתודעה הציבורית ולקאנון הישראלי, כפסלת משמעותית בתולדות האמנות הישראלית.
 גלריה ג
עבודותיה של האמנית וזמרת האופרה סופיה מזרקי קלוגרופולו יעמדו במוקד"HeART Songs",
תערוכה חדשה בגלריה ג'ינא, אשר תעסוק במוסיקה כפי שהיא מתבטאת בעולם האמנות הנאיבית. עבודותיה של סופיה יוצגו בקומת הגלריה העליונה בסמיכות לעבודות בנושא מוסיקה שציירו עשרות אמנים אחרים.
 Unity Art House
תערוכת יחיד של אמנית עפרה יצחק בגלריה UNITY ART בהשראת שירי של זמר ישראלי דני ניב, הידוע בשם הבמה מוקי.
תיערך ב גלריה בין התאריכים 19.10.2017 - 9.11.2017
 גלריה זימאק
יגאל עוזרי הוא אמן ישראלי שפועל מניו-יורק וידוע בעיקר בזכות ציורי דיוקנאות גדולי ממדים של נשים צעירות על רקע נופים נשגבים. בתערוכה הנוכחית הוא יציג לראשונה את סוניה אדומת השיער בעלת גוון עור בהיר ושברירי אל מול קריסטל, עטורת הקעקועים, בעלת גוון עור כהה ורעמת שיער. כ-20 ציורים מציגים רצף פריימים שבמבט ראשון נראים כמעט זהים בהבדל של שברירי שניות בין קליק אחד למשנהו ובמבט נוסף תהום גדולה פעורה ביניהם.
 בראון ט.יאל.וי
התסריטאית עדי רון, העוסקת בשנים האחרונות גם באמנות רחוב - בתערוכה ששוברת את הקיר בין הרחוב לאוסף האמונות הפרטי שלכם
 היכל התרבות באריאל
"פריחה והתחדשות" הוא שמה של תערוכת ציוריה של אסתי פרי.
אסתי, ילידת ברית המועצות, בת לניצולי שואה, תושבת כפר יונה. התחילה לצייר, לאחר פרישתה מעבודת הוראה. "בציוריי (אומרת אסתי) הטבעתי את המגע שלי ונתתי לספונטניות היצירתית שבי לפרוץ החוצה.
 מקום לאמנות
עמותת 'מקום לאמנות' בקרית המלאה שמחה להזמינכם לתערוכה
 גלריה SPACE גן העיר תל אביב
תשוקות הצבע" היא תערוכה קבוצתית המציגה עבודות ציור, פיסול, וצילום בהן מביעים האמנים המציגים קשת של רגשות וצבעים מנבכי נפשם.
 גלריית פס פורט- בית ירין שחף
התערוכה מספקת הצצה נדירה לרגעים אינטימיים של אומנות עכשווית המתרחשת בתוך חדר האיפור בהם ניתן ללמוד על כך שאיפור הוא הרבה מעבר להידור הפנים, אלא אומנות לכל דבר.
 גלריית בית סילבר
מירב אביגדור אמנית אוטודידקטית. תפיסתה בעולם האמנות אינטואיטיבית. היא ניגשת לעבודה ללא יד מכוונת. את ההשראה היא מקבלת מטיולים רבים ברחבי העולם, מחוויות וממצבים העוטפים את רגשותיה וממלאים אותה באנרגיה חיובית. היא מציירת עם שפכטלים, מכחולים וספוג. האצבעות מקבלות חופש "להתפרע" ותוך כדי נבראת היצירה.
 גלריה מרכזית
התערוכה תחקור את מערכת היחסים בין תנועת גוף האדם לבין Nonplace.
אחד מ-Nonplace הוא הגלריה עצמה. התפיסה של החלל היא סובייקטיבית לגמרי: כל אחד מאיתנו (בדרכו) יכול לראות את אותו המקום כ-Nonplace, או כהצטלבות דרכים של יחסים אנושיים. למשל, הגלריה היא לא Nonplace למי שעובד בה או מבקר בה בכל יום. הקונספט של Nonplace, לפי אוג'ה, מנוגד לרעיון של "מקום אנתרופולוגי".
 Artמבט
"עיניים לכותל" מזמין אותך למפגש קסום וחוויתי עם פניו הרבות והמפתיעות לעיתים של הכותל המערבי.
הכותל, קיר תמך של הר הבית, ממנו לא זזה שכינה מעולם משמש מקום תפילה ומוקד לעליה לרגל למאמינים מכל העמים. הכותל הוא האתר המבוקר ביותר בארץ.
 אסף גלרי חיפה
בחיי כל אחת ואחד מאתנו יש דאגות, פחדים, עומסים, קשיים, התלבטויות, תסכולים ועוד.. התגובה הטבעית לכל המצבים האלה נקראת: "סטרס''. אי אפשר להתעלם מנוכחות הסטרס בחיינו, הוא מלווה אותנו ביום יום. בדרך כלל, האדם מוציא את הסטרס שלו בדרכים מזיקות לו ולפעמים לסביבה.
 גלריית מגדל W
בתיה בומביגר מציירת בשמן ואקריליק בטכניקות מגוונות. ציוריה משופעים בשלל צבעים. את אהבתה לטבע היא מביעה בסידרה "עץ השדה" - בה היא מבטאת את הקשר בין צמיחת העצים בטבע לבין צמיחת האדם.
עליזה פינקל מציירת בעיקר בצבעי שמן, בעזרת מכחולים, שפכטלים, ספוג ואצבעות הידיים. היא מתמסרת לאינטואיציה שלה ושואבת השראה מנופים וחוויות אישיות. התבוננות בעבודותיה כל פעם מצד אחר מאפשרת לתפוס את עשירות האור, את הנצנוצים וההשתקפויות שיוצרים מראה אימפרסיוניסטי מדהים ביופיו. לפעמים ניבטת דמות או מבנה והציור הופך לסוריאליסטי משהו.
 קן הקוקיה
תערוכת ציורים של נועה ארבל
 גלריה אסול
אושפיזין

תערוכת ציור, מעשה טלאים ופיסול

אוצרת התערוכה: רחל זיו
 גלריה אסול
שבעה אמנים בציור, בפיסול ובמעשה טלאים חולקים תערוכה משותפת בשם "אושפיזין", לכל אמן קונספט אישי המיוחד לו, עבודות במגוון חומרים שונים ומפתיעים, חיבור המתכתב עם נוף עירוני וטבע פרוע, משלב בין חשיבה לוגית, דמיון ופנטזיה, יוצר קשר בין תנועה ואור ומחבר בין חומרים דומים ושונים. זוהי תערוכה אישית לכל אחד מהמשתתפים, בה החיבור האנושי והרגשי הוא הלב, המהווה חלק בלתי נפרד מהעשייה.
 גלריה 4
בתערוכה שתיפתח בגלריה 4 יוצג המיצב "תרגישו בנח", שנבנה על ידי גיל יפמן וח'יר פודי. בתערוכה יוצגו גם ציורי גואש ושמן של גליה אורי, הנוגעים בשעות הפנאי של מהגרי עבודה ומבקשי מקלט, ומתייחסים לצילומי פליטים בים
 בית האמנים
אחרי כארבעים שנים בתחום ההייטק, החליט משה אלון לחזור לאהבת-הילדות שלו, צילום. הוא למד ארבע שנים במדרשה לאמנות בית ברל. בשלוש השנים אחריהן יצא מדי שבוע לצילומים, עם חבר, אל כביש 531, שנמצא באותה תקופה בתהליכי בנייה. בגלל התנגדות תושבי האזור, שחששו מרעשי תחבורה ציבורית כבדה, תוכנן מראש כביש שקוע ותחום בין קירות/חומות אקוסטיים.
 קריית ספיר והיכל התרבות
בתערוכה נרחבת מציגה כרמית ויצמן שתי סדרות מציוריה כשהמכנה המשותף שלהן הוא הדהוד כתמים וזיכרון
 מוזיאון הרצליה לאמנות עכשווית
בתערוכה "עכשיו" של האמן טל סלוצקר נמתח קו בין "עכשיו" ל"אז" במהלך מוזיאולוגי שמעגן את תצוגת עבודותיו במוזיאון הרצליה לאמנות עכשווית בהקשרים אמנותיים-ביוגרפיים. עיגון זה מציב את פעולת הצגתה של תערוכה במוזיאון לא רק כמתן במה לתצוגה אלא כפתיחת מרחב דיאלוגי. בילדותו, התגוררה משפחתו של סלוצקר באיזור בו שוכן המוזיאון, כך הזדמנו לביקורים קבועים ותכופים בתערוכות השונות שהוצגו.
 מרכז ההנצחה לאמנות ישראלית
תערוכה בהשתתפות האמנים: דורון וולף, נורית גור לביא (קרני), רות קסטנבאום בן-דב ומארק יאשאייב
 טחנת הקמח הצלבנית בשמורת טבע עין אפק
התערוכה מדברת על נושאים הקרובים ללב נשים, בעיקר מזוויות הראיה של נשים, המהוות את רוב 33 האמנים המשתתפים. הנושאים העולים הם הריון ולידה, השאיפה ליופי והמאבק עם תהליך העלמותו, המאבק לשיוויון חברתי, חברת נשים, סבל נשים. מבט לא הרואי על נושאים יומיומיים.
 RawArt Gallery
התערוכה י' מהווה נקודת מפנה עבור ישי שפירא קלטר, שבשנים האחרונות עסק בעיקר בתחום הביקורת המוסדית ויצר עבודות בהן ניתן משקל רב למחקריות, ביקורתיות, ידענות ואג'נדה. התערוכה הנוכחית, בזמן שהיא נשענת על מצע רעיוני מחודד ומסתעף, מתמקדת בעיקר בשאלות הקשורות במבט, באמצעות היחסים בין ציור לאובייקט.

 גן העיר תל אביב
"תנועה" - תערוכת פיסול חוצות בגן העיר תל אביב, מציגה מאה פסלים של עשרות אמני פיסול ישראליים, המפרשים את המונח "תנועה". התערוכה מתקיימת בחודשים ספטמבר 2017 ועד סוף אפריל 2018. כניסה חופשית!
 לחם ארז, כפר סבא
תערוכה משולבת: פיגורטיבית (יצירות שלי) וגם מופשטת (יצירות של ישראלה עוז)
 גלריית טרומפלדור
תערוכת צילומים בשחור לבן של גיבורי תרבות משנות השמונים והתשעים מתוך הספר "אומרים שהיה פה שמח"
 בבית האמנים על שם שאגאל חיפה
מקור נופי הים בציוריה של מזוז בנופים שראתה בעבר, אשר נחרטו בזיכרונה או נופים שצילמה וכעת היא מעניקה להם אינטרפרטציה אישית. הציורים הצבעוניים, הריאליסטיים ביסודם, מביאים לידי ביטוי את אהבתה לים המהווה עבורה מקום של שלווה ורוגע, ולדבריה, מלא בעולמות חבויים, גלויים ונסתרים. מזוז בוחרת לתת ביטוי ליופיו הרוגע של הים ולא לסערה. בציוריה נופים ימיים כחופי הים, סירות דייגים, גלים מתנפצים, השתקפויות במים, דייגים העוסקים במלאכתם מצוירים באופן מדויק פיגורטיבי, לצד דמויות המצוירות כצלליות, דמויות אוניברסאליות ללא פרטים מזוהים של פנים ומגדר.
 אוניברסיטת בן גוריון
תערוכה המציגה את עבודותיהם של אמנים ישראלים אשר נולדו מחוץ לישראל.






כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית