גלריית הציפור הכחולה
עמותת אמני פתח תקוה גאה ומוקירה את האמן אבי שוורץ המהווה בסיס מקצועי מוכשר שתורם רבות להעלאת קרנה של האמנות בפתח תקוה. זכות גדולה להעמיד תערוכה רטרוספקטיבית ביום הולדתו ה-80.
 הספרייה המרכזית , אוניברסיטת תל אביב
ייחודו ויופיו של ים המלח, המהווה משאב טבע עולמי ולאומי, הוא נקודת המוצא לתערוכת אמנות שמטרתה להציג ולעורר מודעות ציבורית למצבו העגום והמתייבש של ים המלח היקר לכולנו. הגיע הזמן לעשות פעולות לתיקון המצב ולדרוש שהחלטות לאומיות להצלת ים המוות יקויימו.
 גלריה רו-ארט
גלריה רו-ארט שמחה להודיע על תערוכת יחיד חדשה ללהלי פרילינג, שכותרתה "ג'ים". בתערוכה זו מוצגים פסלים ומיצבים חדשים, הממשיכים ומפתחים את עיסוקה של פרילינג בקטסטרופה ורומנטיקה, מורבידיות וגלאם.
 בית האמנים תל אביב ע
תערוכה העוסקת בנושא חברתי - פוליטי היוצאת מספרו של אורוול וכן מהמחזה של יונסקו "קרנפים" ומתייחסת לתהליכים העוברים על החברה הישראלית
 מקום לאמנות
אסף הינדן מתעד אובייקטים מאגפי הארכיאולוגיה והאנתרופולוגיה של מוזיאונים שונים, ובאמצעות הפעולה העדינה ביותר - או, לחלופין, הגסה ביותר - מפיח בהם חיים חדשים. אסופת הדימויים מייצרת בליל של הקשרים וניגודים, יחסי כוחות מחודשים. הינדן שובר את הבניית המידע ואת מערך הכוחות הטמון ברטוריקת התצוגה של המוזיאון.
 גלרית בית יד לבנים ראשון לציון
התערוכה מציגה את המובן הרחב של המילה ישראליאנה. כל אחד משלושת האמנים מציג היבט אחר של המושג. כל אחד מפריטי התערוכה פותח צוהר אל נפש החברה הישראלית, הדנ"א התרבותי ורוח הזמן הדורית. שלושתם יחד ממלאים את החלל במנעד שלם של מחשבות ושאלות: על תרבות, ערכים, שימור ונורמות בחברה הישראלית. ישראלי-אנה?
 גלריה זימאק
תערוכת יחיד חדשה לאמן עידו מרקוס.
התערוכה הינה מיצב דחוס המאגד בתוכו רישומים, סקיצות צבע, קטעי וידאו, תבליטים וציורים
אשר נוצרו כולם בהשראת תצלום משפחתי ישן שהאמן מצא בבית הוריו.
 האנגר 3, נמל תל אביב
תערוכה רחבת היקף בנושא יהדות, יודאיקה, העיירה יהודית והכל באוירה נוסטלגית צבעונית ויחודית. האנגר 3 בנמל תל אביב יהפוך לעיירה יהודית קטנה עם חתונות, כלייזמרים וכל היפה בתרבות היהודית. התערוכה תכלול עבודות של פסלים, צלמים וציירים מרחבי הארץ.
 גלריה ברוורמן
האות אלף מסמלת את ההתחלה או את המקור. "זו הראשית שמעבר להתחלה, הופעה ראשונית בזמן. הצורה הטהורה של האמת". תערוכתו הראשונה של מארק יאשאייב בגלריה ברוורמן עוסקת במהות זו, היוצרת מרחב על זמני שנע בין דימוי קולנועי לבין ציור, בין גוף לפסל, בין מציאות לדמיון
 בית יד לבנים רמת השרון
קבוצת אמני רמת השרון יחד עם ארגון יד לבנים, מעלים תערוכת אמנות, לציון 70 שנות מדינה, שכותרתה - מגש הכסף.
מקור ההשראה לתערוכה הוא שירו של נתן אלתרמן. בתערוכה יצירות שנעשו במדיומים שונים - צילום, פיסול, ציור, ואף שירה.
 גלריה ג
לקראת חודש תשרי והחגים הבאים עלינו לטובה, זמן של טהרה והתחדשות, תיפתח התערוכה "חגיגת קיץ ב'?, שתציג אמנות נאיבית שנוצרה על ידי אמנים שהילד הפנימי שבהם עדיין חי וחולם!
 צדיק- גלריה לאמנות האפשר
האמנית שקד אביב עוסקת בנופים פנימיים מדומיינים וביצירת אשליה של מקומות ואירועים, בשילובים שאינם מתקיימים בו-זמנית במרחב המוכר.
 מוזיאון היכל שלמה
רונן זפרני מתגורר עם משפחתו בעיר פתח תקווה ויוצר בסדנה קסומה בלב איזור תעשייתי במרכז תל-אביב. בגיל צעיר איבד את אביו וחלק מאמנותו מורכב מזכרונותיו וממסע יחסי הגומלין שהוא מבצע איתם באמצעות יצירתו.
עבודותיו מתמקדות בפיסול ידני בעץ. הוא מפליא לשלב בין יצירת פריטים עיצוביים ושימושיים לבית ולמשרד, בצד יצירת תבליטי עץ אומנותיים ייחודיים. עבודות היד מוקפדות ומדוייקות ומאופיינות בקיצועים ובחיתוכים מושלמים.
 גלריה אסול
תערוכה קבוצתית בה אמנים מציגים העבודות בהשראת טקסטים בנושא לבוש.
התערוכה מזמנת התבונת בקולקציית עבודות מחויטות בהזמנה אישית.


 מוזיאון הצייר משה קסטל
עבודותיה החדשות של האמנית מאירה אוהד דורי, כוללות שתי חטיבות של עבודות, סדרה של עבודות שמן 'לבנות' וסדרה של עבודות המשלבות בתוכן צבעי שמן וזפת, המהוות נדבך מעניין בהקשר ובזיקה אל המקום בו מוצגת התערוכה ? מוזיאון משה קסטל, הניצב על שפת מדבר יהודה.
 גלריית טרומפלדור
תמונת המציאות העכורה, בסדרת תצלומיו של דיגי דקל המוצגת בתערוכה "רעש שקט", מזכירה את מה שאנחנו חווים בעיני רוחנו, בדמיוננו, בחלומותינו או בזיכרונותינו, כאשר מראה מסוים, זיכרון מסוים, נעכר, מטשטש או נמוג. תהליך היצירה של הדימויים בתערוכה הוא תהליך טכני שמנסח ומתרגם זיכרונות לתמונות בשיטות עבודה ייחודיות.
 הקיבוץ
עם סגירתה של גלריה הקיבוץ, אחרי 51 שנות פעילות, חוקרת ליאוני שיין את ההיסטוריה והארכיאולוגיה, כמו מתחקה אחרי הד.נ.א. שלה, דרך התכתבויות, תכניות אדריכליות ופעולות אמנותיות שנעשו. היא מתעדת את הממצאים בשיטות כמו ארכיוניות, כאילו היתה מכינה עבור הגלריה 'תיק חבצלת', כשם בעלי הרכוש. תיק חבצלת נעשה עבור כל אישיות בכירה עם כניסתה לתפקיד, כאינפורמציה השמורה ליום מותה.

 גלריה ZOA
תערוכת ציורים של האמנית שרה ליפקין
 גלריית בית סילבר
מבחר סגנונות אמן עם מטאפורות וסמלים בטכניקות מעניינות, בעיבודים שונים עם הדגשת הצד החיובי של כל דבר. האמנים המשתתפים בתערוכה מביעים בפסיפס מרתק וססגוני את הנטייה לראות את הטוב בעיניים, להביע שמחה, עם עתיד פורה ויצירתי.
 אטליה שמי
הפסלת והרשמת הילה טוני נבוק תציג תערוכה חדשה באטליה שמי, המבוססת על סדרת התערבויות פיסוליות ביצירות הברזל של הפסל יחיאל שמי. התערבויותיה של נבוק, שפסליה מתאפיינים בהומור, צבעוניות ושימוש בחומרים זולים ויומיומיים, מציעה התבוננות חדשה ומפתיעה בפסליו הקאנוניים של שמי.

 המוזיאון הגיאולוגי, רמת השרון
תערוכה העוסקת בבטון ובאדריכלות עירונית. היא מורכבת משני גופי עבודה: כלי בטון דקורטיביים ותצלומים. קודם נעשו הכלים. יובל גלוסקה, אדריכל, מצלם תמונות באמצעות מכשיר הטלפון הנייד, בעת שיטוטיו בתל-אביב. את התמונות הוא מעבד אחר"כ במחשב, ומחבר חלקים מהן לכדי קולאז'ים שבהם משולבים כלי הבטון. לבסוף מעלה את החומרים לאינסטגרם. בשפתו הייחודית הוא בורא עולמות אחרים, פיקציות אורבניות.
 מוזיאון פתח תקוה לאמנות
תערוכת יחיד מקיפה של האמנית הצרפתייה ממוצא איטלקי, טטיאנה טרובה, הכוללת אובייקטים פיסוליים והצבה גדולה שנוצרה במיוחד עבור חלל מוזיאון פתח תקוה לאמנות


כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית