בית האמנים
התערוכה השנתית 2017 - הסטודיו של רויטל בן-אשר פרץ
 jewishfestival JCC
תערוכותו של הצלם נינו הרמן
 גלריה אסול
בתערוכה הקבוצתית, מציגים האמנים את המנעד שבין הפרטי לחברתי/לסוציולוגי. הם בוחנים כיצד זיכרון אישי יכול לבטא זיכרון קולקטיבי, ואם בכלל.
 גלריה עין הוד
הציירת עדי ינוב מציגה בתערוכתה סדרת עבודות חדשה שנעשתה במהלך השנתיים האחרונות. העבודות הנראות במבט ראשון ענוגות, רכות ומופשטות מתגלות בהדרגה כפיגורטיביות כשבמרכזן עומד הגוף הנשי. אופן פעולתה האינטואיטיבי והזורם של ינוב , מעלה על הדעת את הביטוי "כתיבה נשית" שטבעה הפילוסופית והסופרת הלן סיקסו במאמרה "צחוקה של מדוזה" .
 חלל ארט מרקט בתל אביב
בתערוכה "מעגל החיים" אשר תפתח ב15 ביוני בגלריית ארקט מרקט יוצגו 16 עבודות של האמן והחוקר טד בר. בעבודות מעוררות השראה מחבר בר בין פרי מחקרו לעולם סימבולי עשיר, העבודות יוצאות הדופן המוצגות בתערוכה קוראות לפסק זמן, להתבוננות מעמיקה, מעוררות את המחשבה והדמיון ומציעות לנו מבט אל העולם שמעבר אל הנשגב.
 גלריה דן
קדושים אחרים - תערוכה קבוצתית חדשה בגלריה דן!
אמנים מציגים: ורד אהרונוביץ', איגור סקלצקי, ג'ולי פיליפנקו, קוסטה מגראקיס.
 גלריה רו-ארט
תערוכת היחיד הראשונה של הדס סט בגלריה רו-ארט.
 אסף גלרי חיפה
תערוכת איורים חדשים וישנים של אורי זינדל המאייר הצעיר והמיוחד
חלק רואים בציוריו עבודת כישוף, מלאכתו מדוייקת ויפה להפליא.
בעטים כדוריים בדרך כלל
 גלריה חזי כהן
גלריה חזי כהן שמחה להציג את "היא הסיר, ואנחנו הבשר", תערוכת יחיד חדשה לאמנית עלמה יצחקי. התערוכה כוללת עבודת וידאו, ציורי שמן וסדרת אקוורלים, העוסקים כולם בדימוי הגוף המפורק, המתכלה, האוכל והנאכל.
 גלריה ג
את תערוכת היחיד השמינית שלו מקדיש האמן אברהם קאן לבנו הפעוט - תאופיל. יצירותיו הנאיביות מתכתבות עם האופטימיות והאדיאליזם כשם שעושים ילדים.
 גלריה SPACE-חלל גן העיר ת
"אש, אדמה, מים ואוויר" היא תערוכה קבוצתית שבה מציגים מגוון אמנים מתחומים שונים - ציור, פיסול, צילום ועוד, יצירות שמביעות את ארבעת היסודות מהם מורכב הטבע. התערוכה מציגה בגלריה SPACE- חלל בגן העיר תל אביב.
 הקיבוץ
'צמצמים' הוא פרויקט פיסולי חדש, אשר ממשיך את המחקר האמנותי של רותם תמיר מן השנים האחרונות. מחקר זה עוסק ביכולת של סאונד ליצר ולהעיד על מקום ולהפעיל סביבה אינטימית, יחד עם האדם הנוכח בה.
 סינמטק ירושלים
תערוכת אמנות 'א א א' - תציג את עבודותיהן של אלישבע נסיס, אנה חודורקובסקי ואנה מנזון
שלושת יוצרות ירושלמיות, מצגיות מבט שונה ומשונה על עולם האמנות. הצופה יזכה לפגוש בביקור אחד שלוש העולמות שונים, שכל אחד סובב סביב ציר שונה. במה זה מתבטא? בצבע, בתנועה ובמטפורה.
ובכל זאת, מה מאחד את שלושת הנשים? זה ששמן מתחיל עם אות 'אלף'? השורשים הרוסים? באופן רשמי - כן, אך יותר מזה, מה שבאמת איחד אותן זו העיר ירושלים, המופיעה בכל תפאורתה ביצירות שלהן והתעניינות ידידותית ליצירה של כל אחת מהן.
 מוזיאון עוקשי
התערוכה הינה דיאלוג או דואט חזותי המתקיים בין יצירותיהם של האמנים רותי סגל ויוסי לובלסקי. זהו דואט ויזואלי על נופי ארץ ישראל המתפתח בשני צירים מקבילים ובשתי שפות, שונות ונבדלות זו מזו, של שני יוצרים מוכשרים ואוהבי טבע. על בסיס חלוקה זו, ניתן לראות בתערוכה התייחסויות שונות לאותם נופים, לאותה ארץ - מולדת אהובה. נוף טבעי, פראי, נוף בנוי, גבולות מרחבים ושדות.
 גלריה מרכזית
שאלות של מגדר וזהות,אסתטיקה ויופי,מידות מוסר ודרך חיים,החפצה,יחס כלפי הגוף, יחס כלפי האנשים שלפי דעתינו נמצאים בשולי החברה,
כל השאלות האלו מתעוררות לחיים כסטירה מצלצלת שמעירה אותנו מחלום ורוד שבו אנו שרויים.
 גלריה גבעון
ב"אי שקט", תערוכתו החדשה בגלריה גבעון, יציג גבע גוף עבודה בציור מן השנתיים האחרונות ולצד אלה מיצב מונומנטלי, מערכת פיסולית הכוללת מספר "שיפודי שווארמה" של גיליונות עיתונים מפויחים.
 הלובי - מקום לאמנות
תערוכה קבוצתית ראשונה בסדרת תערוכות בהשראת ארכיטקטורה והקשר שלה למעשה האמנות
 גלריה רוטשילד אמנות
על אף גילו הצעיר, 28, מציג הרשברג סדרת ציורים מאוד בשלה ומוקפדת. זהו מבחר מרתק של עבודות בהן הפנמת הציור הקלאסי מתמזגת עם רגישות עכשווית.בציוריו של הרשברג יש סינתזה בין אמנות עכשווית לאמנות העבר ובוקע מתוכה קול ייחודי ואישי.
 גלריית השלום מרכז האמנות המשותף בגבעת חביבה
התערוכה מציגה את קולם של 23 אמנים יהודים וערבים כפי שהם רואים את 50 השנה שעברו, קוראים את ההווה והעתיד האפשרי לארץ הזאת. התערוכה מציגה גוף עבודות רב תחומי מתחומי הציור, הצילום, הפיסול, הצורפות, הקרמיקה, הוידאו, המיצב והמיצג.
 גלריה בקיבוץ לוחמי הגטאות
בתערוכת יחיד החדשה שלה "קווים לדמותה" מציגה בלבן מקבץ עבודות מן השנים האחרונות המשלבות בין רישום ברפידוגרף וצבעי מים.
 מגדל פרישמן
שדה הציור של מיכל רוטמן לאור מלא בצבעים רב ססגוניים ועתירי פנים. בתערוכתה הנוכחית "בוחרת לעוף" בוחרת האמנית לעוף עם הרגש, עם החוויה עם התת- מודע שלה אל עבר משטח הבד...
 גלריית בית סילבר
איקה בר מציירת בסגנון עכשווי מופשט עם מכחולים ושפכטל . לעיתים היא יוצרת קולאז'ים אבסטרקטיים בצבעוניות משתנה לפי הלך רוח שתופס אותה. מאז שהחלה לצייר גיבשה שפה אמנותית חזותית אשר מבטאת את מה שחיפשה במשך השנים. הציור עבורה הפך למסע יומיומי, מסע של מעבר בין רגשות שונים, עם מעברים ושינויים בחייה האישיים.
 גלריית בית רובינשטיין
התערוכה מציגה שילוב נדיר של ציורים וצילומים מוקפדים המכניסים את הצופה הישר לגשרים ידועים, ללגונות ירוקות כחולות, לפינות חמד בצפון הקר של לפלנד. דוידוביץ' מציג בפנינו גם את הפיגורות הפחות מושלמות, הפחות מפורכסות, והיותר אנושיות. סימביוטיקה של גוונים, טקסטורות ושפות שונות משולבות בתערוכה זו ויצחק מזכה את הצופה בחגיגה ויזואלית מרשימה.
 מוזיאון פתח תקוה לאמנות
התערוכה 'אזרחים' נולדה בתגובה למגמות חברתיות המאתגרות כיום את החברה האזרחית, בישראל ובדמוקרטיות של העולם החופשי.
 אוניברסיטת בן גוריון
תערוכה המציגה את עבודותיהם של אמנים ישראלים אשר נולדו מחוץ לישראל.
 מוזיאון בית העיר
בית העיר וקולקטיב PRETTIMESS גאים להציג:
תערוכה חדשה במסגרת פרויקט 'קולקטיבים יוצרים בבית העיר'
 מוזיאון חיפה
טשטוש הגבול בין המרחב הציבורי לבין המרחב הפרטי, אקסהיביציוניזם, נרקיסיזם ומציצנות, מהנושאים הבוערים של המאה העשרים ואחת.
 סטודיו שוקי קוק
תיעוד צילומי מאפיין את תקופתנו, כולנו מצלמים, הטכנולוגיה, זמינה ומיידית
סיפור חייו של בעז, מהנדס תכנה מוכשר, שלאחר מחלה מוצא עצמו ללא תעסוקה. מצלמה קטנה המגיעה לידיו, מאפשרת לו לחדד ראייתו אל פינות וזויות מבט המרתקות את חשיבתו.
מתוך חומרים אלה, בחרתי להציג סדרת צילומים, המשקפת את האוירה האנושית והסביבתית, המהווה חממת חיי ויצירתי.
 גן העיר תל אביב
'''גן החיות הישן של תל אביב מתעורר לחיים חדשים'''
80 שנה לאחר שהוקם לראשונה ומאוחר יותר הועבר לספארי ברמת גן:כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית