גלריה אסול
"קרב" הוא המקום המרוחק ביותר בו ניצבים זה מול זה מטפורית ולעיתים ממשית/ פיזית שני יריבים, שני אויבים: אבל קרב מרמז גם על המילים "קרוב" ו"קרבה". מצד אחד בקרב אפשר לראות "את הלבן בעיניים" של היריב/ האויב, מצד שני קרבה היא מושג המייצג אמפטיה או דמיון ולא עימות.
 גלריית אסף חיפה
תערוכה משותפת של אמנים ישראלים ואמנים מברזיל
 גלריה עין הוד
המציאות הציורית המתגלה בעבודותיה של מרי דותן , מעלה על הדעת בריאה של עולם הממוקם בסף שבין הנודע ללא נודע. עולם מקביל שבתוכו נעים ומתערבבים דימויים צמחיים וצורות פרומות ואמורפיות, המרחפות וצפות בתוך חללים אניגמטיים ודרמטיים.
 רביעיית פלורנטין
ב17 באוגוסט תפתח במתחם "רביעיית פלורנטין" תערוכה חדשה של האמנית שריתה פלד
(Sarita peled) אשר יוצרת בפלדה. בתערוכה "עוף החול" יוצגו 8 פסלי פלדה.
 גלריה בן עמי
פרוייקט האמנות COLORFOOD, אותו יזמו הצלם דן לב ועילית אנגל, רואה אור זו השנה החמישית, הפעם בשיתוף חברת חמת. תערוכת הצילומים תושק ב-13 לאוגוסט בגלריית האמנות 'בן עמי' ברחוב החשמל 12 בתל-אביב וההכנסות ממכירת התמונות יתרמו לעמותת 'חיים' המסייעת לילדים חולי סרטן.
 גלריה SPACE גן העיר
"קיץ ישראלי 2017" היא תערוכה קבוצתית בגן היר תל אביב, שבה מציגים אמנים עבודות ציור, פיסול, וצילום של יצירות שמביאות את הקיץ המקומי לקדמת הבמה.
 מקום לאמנות
דרך פעולות של שבירה ורסטורציה, מבקשים האמנים המשתתפים בתערוכה לבחון מחדש את מבטם אל מול האובייקט הפיסולי. העבודות המוצגות נוגעות ב-"קיים" הארכיאולוגי, ומפיחות רוח של תנועה בעצמותיו היבשות.
התערוכה הקבוצתית משלבת אמנים מקומיים ובין-לאומיים, ומתמקדת במדיומים: צילום, פיסול ומיצב.
 גלריה לאמנות גבעת חיים איחוד
בתערוכה מוצג הקבץ עבודות הנוגע לתחנות שונות בסיפור חייה המרתק של ברכה הישראלי. בלב התערוכה שתי סדרות : סדרת גן רימון שהתפתחה מתצלומי ילדי גן בגבעת חיים איחוד וסדרת התימונים שנוצרה בהשראת תצלומי משפחה ישנים, שצולמו בצנעא קודם לעליית משפחתה ב-1933, והם מהווים חומר גלם לסדרה המטפלת בביוגרפיה של ברכה ובשורשי משפחתה.
 גלריה רו ארט
תערוכת היחיד הראשונה בישראל לציירת הצעירה אביב בן
 גלריה מונטפיורי
גלריה מונטפיורי מתכבדת להזמינך לתערוכה - Montefiore Gallery is honored to invite you to the exhibition
אסף שני | אתה נמצא כאן - Assaf Shani | You Are Here
 יד לבנים רמת גן
תערוכה עוסקת בהשראה לחיים טובים יותר באסתטיקה וביחס בין האנשים, תוך תשומת דגש על זכויות האדם.
 גלריה Unity Art
תערוכה "חתולים, כלבים, ינשופים ועוד..."
בגלריה UNITY ART לאספנים ומתענינים
 גלריית טרומפלדור
תערוכת צילומים בשחור לבן של גיבורי תרבות משנות השמונים והתשעים מתוך הספר "אומרים שהיה פה שמח"
 גלריית מגדל W
בתערוכה " וונציה במגדל W" נבחרו יצירות שהתמקדו בנושא קרנבל המסכות בוונציה. קרנבל המסיכות התקיים באיטליה עוד במאה ה-13. במאה ה-18 נאסרה פעולת ההתחפשות כל שלטון הטיל הגבלות אחרות על המנהג. בתקופתו של מוסוליני בוטל קרנבל המסכות ורק בשנת 1980 חידשו האיטלקים את אירועי הקרנבל בשנית. כיום אירוע הפתיחה החגיגי של הפסטיבל מתקיים בכיכר סאן מרקו. ובמסגרת אירוע הפתיחה מתקיימת תהלוכת תחפושות, ובסופו מתקיים מופע זיקוקים מרהיב. בתקופת הקרנבל נוהרים תיירים לוונציה מכל קצוות העולם והקרנבל מהווה מוקד משיכה רב עניין באחד המיקומים הרומנטיים והקסומים ביותר בעולם.
 גלריה מגדל
רז נגב, יוצרת בסיגנון הרנסאנס ,מטפלת בתערוכה הנוכחית בחזרה לרגישות ולעידון הנחוץ כל כך בחיינו .רז חושפת דרך ציוריה במהות השינוי שעלינו להביא לחיינו שיכול להיות עדין ולא טראומטי.
רז נגב מבאר שבע , בת 22 נולדה עם המכחול.
 גלריה משרד בתל אביב
אני אוהב אותך. אני לא יכולה לנשום בלעדיך. אל תלך. אל תפסיקי לאהוב. אני לא יודע מי אני בלעדיך. תישארי. אני זקוק לך. אני זקוקה לך. תערוכת נושא קבוצתית בהשתתפות האמנים: איילה נצר, יואב אפרתי, יונתן לוי - לילך אברמסקי-ארזי, עדי הופמן, ראומה זוהר חיות, שי פרדו, שרון רשב"ם פרופ
 גלריה חזי כהן
תערוכה קבוצתית לקיץ | Summer Group Exhibition
בהשתתפות האמנים:
ציבי גבע, אלונה הרפז, סיגלית לנדאו, רמי מימון, רון עמיר, יאיר פרץ, עמית קבסה, הלל רומן
 הגלריה העירונית בירושלים
תערוכת יחיד של אורלי שלם, בה תציג את ציוריה המופשטים בעיקר מהתקופה האחרונה.
 בבית האמנים על שם שאגאל חיפה
מקור נופי הים בציוריה של מזוז בנופים שראתה בעבר, אשר נחרטו בזיכרונה או נופים שצילמה וכעת היא מעניקה להם אינטרפרטציה אישית. הציורים הצבעוניים, הריאליסטיים ביסודם, מביאים לידי ביטוי את אהבתה לים המהווה עבורה מקום של שלווה ורוגע, ולדבריה, מלא בעולמות חבויים, גלויים ונסתרים. מזוז בוחרת לתת ביטוי ליופיו הרוגע של הים ולא לסערה. בציוריה נופים ימיים כחופי הים, סירות דייגים, גלים מתנפצים, השתקפויות במים, דייגים העוסקים במלאכתם מצוירים באופן מדויק פיגורטיבי, לצד דמויות המצוירות כצלליות, דמויות אוניברסאליות ללא פרטים מזוהים של פנים ומגדר.
 גלריה גבעון
אמנים משתתפים
מיכה אולמן, מאיה אטון, יצחק גולומבק, נורית דוד, משה גרשוני, ארז ישראלי
פנחס כהן גן, מריק לכנר, אפרת נתן, גבריאל קלזמר, גבי קריכלי, ארנה שרייבר
 הגלריה לאמנות במרכז ההנצחה קרית טבעון
חיות אחרות- שלושה עשר אמנים נבחרו להציג משפחה של חיות ויצורים: אוסף העבודות כמכלול נותן מבט רחב על תפישת החיה בעולם העיצוב והאמנות העכשווי בישראל.
 גלריית בית סילבר
האמנית גלינה שולמן מציירת בסגנון Lyrical abstraction - הפשטה לירית. זהו מונח תיאורטי המאפיין סוג של ציור מופשט הקשור לאקספרסיוניזם המופשט. מעין טקסט או שדה צבע מלא הבעה, משמעות ועוצמה. הציורים עשויים על גבי הבד בצבע אקריל נוזלי ללא מכחולים. השיטה היא למזוג צבעים על קנבס ולבצע כל מיני תנועות באמצעות ידיים או כלים מסוימים בכדי למצוא דמות התואמת להרגשה הפנימית.
 jewishfestival JCC
תערוכותו של הצלם נינו הרמן
 מוזיאון עוקשי
התערוכה הינה דיאלוג או דואט חזותי המתקיים בין יצירותיהם של האמנים רותי סגל ויוסי לובלסקי. זהו דואט ויזואלי על נופי ארץ ישראל המתפתח בשני צירים מקבילים ובשתי שפות, שונות ונבדלות זו מזו, של שני יוצרים מוכשרים ואוהבי טבע. על בסיס חלוקה זו, ניתן לראות בתערוכה התייחסויות שונות לאותם נופים, לאותה ארץ - מולדת אהובה. נוף טבעי, פראי, נוף בנוי, גבולות מרחבים ושדות.
 מגדל פרישמן
שדה הציור של מיכל רוטמן לאור מלא בצבעים רב ססגוניים ועתירי פנים. בתערוכתה הנוכחית "בוחרת לעוף" בוחרת האמנית לעוף עם הרגש, עם החוויה עם התת- מודע שלה אל עבר משטח הבד...
 אוניברסיטת בן גוריון
תערוכה המציגה את עבודותיהם של אמנים ישראלים אשר נולדו מחוץ לישראל.
 סטודיו שוקי קוק
תיעוד צילומי מאפיין את תקופתנו, כולנו מצלמים, הטכנולוגיה, זמינה ומיידית
סיפור חייו של בעז, מהנדס תכנה מוכשר, שלאחר מחלה מוצא עצמו ללא תעסוקה. מצלמה קטנה המגיעה לידיו, מאפשרת לו לחדד ראייתו אל פינות וזויות מבט המרתקות את חשיבתו.
מתוך חומרים אלה, בחרתי להציג סדרת צילומים, המשקפת את האוירה האנושית והסביבתית, המהווה חממת חיי ויצירתי.


כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית