גלריה ג
התערוכה "ארצנו הקטנטונת'', שתיפתח בחודש הבא תציג אמנות נאיבית של ישראלים ותוכיח שאפשר גם אחרת בתוך כל השיח הפוליטי באמנות הישראלית.
 גלריה אסול
"נשים נשים" תערוכה קבוצתית. אוצרת : רחל זיו.
נשים, נשים שר יוסי בנאי במערכון המשעשע שכתב והלחין: ליאו פרה בתרגומה של נעמי שמר. "חצי חיוך על כוס קפה, מגבעת קש, נשים, נשים...."
7 אמניות חולקות את תערוכת "נשים נשים", התערוכה מביאה יצירה מגוונת בציור, בפיסול במלאכת מחשבת ועוד....
 אזורים מוצא עילית
התערוכה 'אמנות בהר' תציג את עבודותיהם הנבחרות של 7 אמנים ואמניות מהרי ירושלים- אזור מוצא, מבשרת והסביבה. האמנים יציגו את עבודותיהם בדירת הגן לדוגמא של הפרויקט היוקרתי 'אזורים מוצא עילית'. התערוכה הינה ללא תשלום והקהל מוזמן להגיע, להתרשם וליהנות מיצירות האמנות המגוונות ומהמתחם הייחודי שהפרויקט מציע.
 נמל תל אביב, האנגר 3
"מציצים לנמל" היא תערוכה לציון 80 שנה לנמל תל אביב, המציגה עבודות של עשרות אמנים ישראליים, ומספקת הצצה ומסע בזמן לעשרות שנות קיומו המפוארות של הנמל. התערוכה תציג בהאנגר 3 בנמל תל אביב שעוצב כספינה, וישולבו במסגרתה פעילויות חוויתיות נוספות למבקרים. פתוח כל השבוע, כולל חוה"מ פסח. כניסה חופשית.
 גלריה אנגל
בתערוכה זו אנו מציגים יצירות מופת בשלל טכניקות הדפס.
יצירות ההדפס שמוצגות הן של מגוון רחב של אמנים מעמודי התווך באמנות העולמית והישראלית: אדוארד מונה, פייר אוגוסט רנואר, מארק שאגאל, חואן מירו, פאבלו פיקאסו, ג'ורג' בראק, הנרי מור, אלכסנדר קלדר, קארל אפל, אוסקר קוקושקה וויקטור ואסרלי. מרדכי ארדון, ראובן רובין, משה קסטל, יעקב שטיינהרדט, יעקב אגם, מרסל ינקו, אנה טיכו ומנשה קדישמן.
לצד אמנים ישראליים עכשוויים: עופר ללוש, יונתן אופק, עדי סנד, יואב בן דב, ריצרד בילן ועודד פיינגרש.
 גלריית טרומפלדור
שבילים מפוצלים של זמן, היא תערוכה משותפת של האמניות בל שפיר וחנה אלרט. עבודות האמנות המוצגות נוצרו ממיגוון חפצי רדי-מייד ומחומרים נוספים הקשורים לתעשיית הטקסטיל ולמלאכת יד ועוסקות בטכניקות של סריגה רקמה תפירה וכו'. עבור שפיר ואלרט, טכניקות וחומרים אלה הינם אמצעי חזותי, דרכן הן מבטאות את חוויותיהן ואת ההיסטוריה שלהן.
 גלריה זימאק
תערוכה חדשה של האמן ההולנדי פיט ואן דן בוג בהן יציג סדרת עבודות בהשראת מאסטרים הולנדים - ציורי פורטרים גדולי ממדים, עשויים בטכניקה מעורבת הכוללת צבעי שמן, אקריליק, חומצות וסוגי מתכות שונות.
 גן העיר תל אביב
התערוכה "היופי בה" של האמנית הרב תחומית שולי בורנשטיין וולף מציגה לראווה ברחבי גן העיר ת"א מגוון אובייקטים ומיצבים אמנותיים העשויים מחומרים מעולם הדימוי הנשי המיועדים למיחזור (אריזות קרמים, בשמים, גליונות ווג ישנים ועוד). המסרים המובעים מתוכם הם של עוצמה נשית והרמוניה עם הסביבה. הכניסה חופשית.
 גלריית מגדל W
בתערוכה - "בנפש פנימה" מתמזגים המופשט עם המציאות, החפצים עם הרוחניות. נושאים ורגשות שזורים יחד ויוצרים מן מרבד של תקווה ושל רוחניות. האמנית מתמקדת ביופיו של העולם, בריאת האל, הוד והדר של הרי ירושלים, פריחה של פרח או טלית מתנועעת בתפילה. ציוריה מבטאים את הגלוי והבלתי נראה, נשמה, רגשות, וניצוצות המצויות בתוך האדם.
 גלריית בית סילבר
בתערוכה מוצגות עבודות בסגנון מופשט עם רמזים בסגנון ריאליסטי. בחלקן ניתן לחוש מן הבטחה רוחנית של תקווה. קיימת נקודת אחיזה ריאליסטית בחיים עם עולם הדמיון. המכחול נע ומביע בצורה מרשימה את תחושותיה על הבד.
 ספריית מדעי החברה וחינוך, אוניברסיטת תל אביב
תערוכה זו עוסקת בזיכרונות הדור השני והשלישי ובאופן בו זו השפיעה עליהם באופן ישיר או באופן עקיף. הדימויים שנבחרו לתערוכה זו אינם מייצגים בהכרח שואה, אך זו מרחפת מעל המוצגים והיא בבחינת נוכחת נעדרת, גלויה וסמויה בה בעת.
 סטודיו שוקי קוק
תערוכתו של דובי הראל.
אמנות, מתקיימת במהותה, על פי מקובלותיה, לעיתים, תוך שבירת גבולותיה.
אמן, יוצר מתוך תחושותיו תשוקותיו וחלומותיו, מוגשמים, או לא ,לעיתים, מהווים נקודת מוצא לחלום הבא. לרוב, אמנות נוצרת מתוך ואל המרחב הפרטי של יוצרה, לעיתים , מכוונת אל המרחב הציבורי.
 גלריה משרד בתל אביב
התערוכה, שנפתחה ב21 בפברואר ומוקדשת לצייר ולספר מקיף על יצירתו, תוצג עד ה20 באפריל, יום אחרי יום העצמאות, למען הקשר בין השואה לתקומה ולחשיפת נוספת של הצייר הנשכח לציבור הרחב.
 גלריית מגדל W
יולנדה אנטל, פסלת וציירת, יוצרת עבודות בברונזה עם שילוב ציורים מרהיבים, בהם היא יוצקת חיים למתכת בקונספט חדשני. עבודות האמנות המקוריות של יולנדה מבטאות אנרגיה ספיריטואלית. לרוב היא מפסלת דמויות נשים שחודרות לתודעתה מהשראה שהיא מקבלת מגיבורות בתנ"ך, מאגדות שונות, מנשים מפורסמות מההיסטוריה, מההווה ומהמיתולוגיה, המשדרות אהבה ושלווה ועם זאת ניחנות גם בעוצמה והשפעה על ההיסטוריה והאמנות.
 המרכז לאמנות וקהילה
'צבע מקומי' מציג את עבודותיהם של עשרה אמנים מקומיים מתחומי יצירה שונים.
יצירות האמנות המוצגות בתערוכה מצליחות באופן עצמתי לחשוף את הקשר בין העולם הפנימי של האמן לסביבתו החיצונית.
מטרתנו במרכז לאמנות ובאמצעות הגלרייה לקדם את אמני זכרון והאזור ולאפשר מרחב אומנותי הנותן לאמנים מקום לחשיפה, לשיח וליחסי גומלין.


 מוזיאון פתח תקוה לאמנות
תערוכת היחיד של גיא גולדשטיין עוסקת במעברים מדיומליים בין קול, צורה, צבע וזמן, ובתוצרי הלוואי של הנראות הזו. גוף העבודות הרבגוני של גולדשטיין עוסק בתצורות נראטיביות הנמתחות לאורך צירי זמן שונים ומשובשים. המוזיקה מצטרפת אל הטקסט והדימוי במדיומים כמו רישום, וידיאו ואנימציה, שהיחסים ביניהם נעים בין ראייה לשמיעה ובין הר?א?י?ה ((showing להגדה (telling).
 מוזיאון פתח תקוה לאמנות
תערוכה חדשה לאמן בני אפרת שבמרכזה מיצב-וידיאו חדש בשם Doom's Path: Winter 2056. העבודה החדשה ממשיכה את עיסוקו ארוך השנים של אפרת במשמעויות הבלתי-הפיכות של פעולות אנושיות על המערכת האקולוגית של כדור-הארץ, וקושרת בין חוויה של יופי נשגב לאימה ולהרס.
 מובי- מוזאוני בת ים
מובי - מוזיאוני בת ים שמחים להודיע על פתיחת תערוכת זוכי פרסי משרד התרבות והספורט לאמנות ועיצוב: פרס עידוד היצירה בתחום האמנות הפלסטית, פרס האמן הצעיר, פרס העיצוב, פרס אמנות הוידאו ופרס מפעל חיים בתחום האמנות הפלסטית.
 מרכז חאן בבא כפר סבא
תערוכת פיסול חוצות חדשה במרכז חאן בבא בכפר סבא מציגה עשרות יצירות של אמנים ישראליים, המרעננות את המקום, המשמש כמרכז עסקים, תרבות ופנאי. התערוכה מציגה בחודשים נובמבר 2017 עד אפריל 2018.
 גן העיר תל אביב
"תנועה" - תערוכת פיסול חוצות בגן העיר תל אביב, מציגה מאה פסלים של עשרות אמני פיסול ישראליים, המפרשים את המונח "תנועה". התערוכה מתקיימת בחודשים ספטמבר 2017 ועד סוף אפריל 2018. כניסה חופשית!
 בבית האמנים על שם שאגאל חיפה
מקור נופי הים בציוריה של מזוז בנופים שראתה בעבר, אשר נחרטו בזיכרונה או נופים שצילמה וכעת היא מעניקה להם אינטרפרטציה אישית. הציורים הצבעוניים, הריאליסטיים ביסודם, מביאים לידי ביטוי את אהבתה לים המהווה עבורה מקום של שלווה ורוגע, ולדבריה, מלא בעולמות חבויים, גלויים ונסתרים. מזוז בוחרת לתת ביטוי ליופיו הרוגע של הים ולא לסערה. בציוריה נופים ימיים כחופי הים, סירות דייגים, גלים מתנפצים, השתקפויות במים, דייגים העוסקים במלאכתם מצוירים באופן מדויק פיגורטיבי, לצד דמויות המצוירות כצלליות, דמויות אוניברסאליות ללא פרטים מזוהים של פנים ומגדר.


כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית