הירשמו עכשיו וקבלו למייל 10% הנחה על כל העבודות המקוריות!

 גלריה בית הגפן
תערוכה קבוצתית בהשתתפות 22 אמניות.
גלריה בית הגפן וסטודיו משלך שמחות להודיע על פתיחת תערוכה קבוצתית בפרויקט 'מנהיגות נשים בתרבות' של אמניות המגיעות ברובן מרקע מסורתי. התערוכה נוגעת במתחים וקונפליקטים בתוך מרקמי החיים של האמניות: עיסוק בנראות חיצונית-פנימית, קריאה לשוויון דתי ועדתי, מחאה נגד אלימות כלפי נשים והעלאת שאלות על ייצוגים נשיים במדיה. היצירות מעלות שאלות על הכוחות השונים של החברה המופעלים כלפי נשים, ובמיוחד כלפי נשים בחברות מסורתיות, הן מייצרות ביטוי אמיץ שאינו חושש מסתירות וקונפליקטים פנימיים או חיצוניים.
 גלריה עירונית כפר סבא
התערוכה הרטרוספקטיבית "שמואל רעיוני: צייר ישראלי" כוללת שבעים עבודות מתקופות שונות ביצירתו של האמן, שהלך לעולמו ב-1995. רעיוני, צייר רב יכולת ועתיר סגנונות, היה חבר בקבוצת "אופקים חדשים" לצד אמנים מכוננים נוספים בתולדות האמנות הישראלית, בהם יוסף זריצקי, מייסד ומנהיג הקבוצה, יחזקאל שטרייכמן, אביגדור סטמצקי, צבי מאירוביץ ואחרים.
 גלריה אלפרד
התערוכה מורכבת כמסע חיפוש אחר מקור דמותה הארכיטיפי של המכשפה. בהשראת "המכשפה מחילזון", שקברה נמצאה בחפירות ארכיאולוגיות מטעם האוניברסיטה העברית במערת חילזון שבגליל המערבי.
 גלריה "ארטמבט"
האמנית מלכה ענבל מציגה תערוכה המתכתבת עם תערוכה שהוצגה ב"מומה" ניו יורק, ב 1991 ונקראה High & low Art . (אמנות גבוהה ונמוכה).
 מוזיאון פתח תקוה לאמנות
מיצב של פרחים טריים, בו מצטטת סלייני אלמנטים מחדר ההנצחה, ודנה בנושאים כמו שימור, זמניות וזיכרון.
 גלריה רו-ארט
גלר מצלמת בוידאו את ההתקנה לצילום הסטילס ואת המתרחש בין צילום אחד למשנהו ? היא מסרבת ל"רגע המכריע" בכך שהיא מתעקשת על הרגע שקדם לו ועל זה שלאחריו. היא מותחת את זקיפת הגו ומתיחת השפתיים, חושפת את המאמץ, המופרכות והמלאכותיות שכולם עמלים להסתיר. משפחתיות, אהבה, חברות, זוגיות ? כל אלה נחשפים כעבודה, כחובות חברתיות וכסמלי מעמד גנריים שהיחיד עמל לייצר כתוצאות ייחודיות של בחירה אישית.
 מרכרז שרובר לתרבות
בתערוכה משתתפים 25 אמנים מישראל, בולגריה, גיאורגיה, סלובניה, פולין, פינלנד ושוויץ.
 מוזיאון ראלי קיסריה
יצירתו הרב-תחומית כוללת ציורים, כרזות, שטרות כסף, בולים, ספרי ילדים (כספיון, הפיל שרצה להיות הכי) ועוד..
בתערוכת "מבטים" יוצגו ציורי שמן, אקוורלים, מונוטייפים וכרזות שחלקן יוצגו לראשונה!
כניסה ללא תשלום
 גלריה משרד בתל אביב
בתערוכה 'נופי רוח', מציגה לליב לניר הירש מגוון ציורים שנוצרו בטכניקה מעורבת. אלה מתעדים שיח יצירתי ואישי, המתייחסים לשינויים שחלו בתהליך היצירה שלה: מסגנון פיגורטיבי מדוייק אל עבר מחוזות מופשטים יותר.
 גלריה עומר תירוש
מצב הצבר, תערוכת יחיד של האמנית שי זכאי. תערוכה אמנותית, אקולוגית, חברתית, פוליטית בו-זמנית ועל זמנית. התערוכה מתייחסת בו-זמנית לקקטוס הצבר אשר נמצא בסכנת הכחדה כמו גם ל'צבר' - כינויו המקובל של האדם הישראלי, יליד הארץ ומעלה את השאלה: האם גם הוא, כפי שהכרנו אותו, נמצא בסכנת הכחדה?
 גלריה רוטשילד אמנות
בתערוכה תוצג סדרת קולאז'ים של דמויות ונופים.
עבודותיה של רותם מתחילות מהתבוננות במציאות. המציאות היא נקודת המוצא ממנה העולם הופך להיות מלא בדמיון משחקיות והשראה. הציורים נעים על הציר שבין הפיגורטיבי למופשט, כאשר מה שמניע אותן הוא שאלות של ייצוג לצד שאלות של שפת האמנות.
 בית האמנים תל אביב ע
העיסוק בגוף דרך מעטה הבגד התחתון- זה שהכי קרוב לעור, זה שחבוי בין הבגד לגוף, מוצג כמעין דיוקן עצמי.
הבגד כאובייקט המשקף מגדר, מעמד, מראה חיצוני, דימוי עצמי, מצב רגשי, אינו מפסיק לסקרן אותה בציוריה,מתפתח ויוצר עניין מחודש לאורך כל שנות יצירתה של גורביץ'.
 גלריית הספרייה המרכזית ע
תערוכת יחיד בהשראת מגילת שיר השירים, אשר בנויה כמיצג חוויתי המתכתב עם הנרטיב שלה - מיטות אפיריון מרשימות ניצבות בחלל הספריה האקדמית, ומאפשרות למבקרים לחזות באופן שלם ביצירות התלויות על גבי ה"תקרה" שלהן, רק כאשר הם שרועים בשכיבה על גבי אותן מיטות. 6-28
 גלריה שלוש
קבוצתית חדשה בגלריה שלוש | בהשתתפות: אסף רהט, גיא אביטל, ידיד רובין, מלני דניאל, פנחס צינוביץ, שי יחזקאלי
 גלריית מגדל W
שלמה עז ארי , אמן דגול ומוכשר, נחשב בעיני מבקרי אומנות לאחד האמנים המיוחדים יוצאי הדופן בקרב קהילת האמנים, אוהב את טבריה עירו אהבה עזה, שאפתן, יוצר כל העת ומחדש את עצמו . החומרים שהוא משתמש בהם זה סוג של כתיבה. הציור הוא חלק ממכלול מוסיקה ושירה. אחד משלים את האחר.
 בית ציוני אמריקה
WAG"נגלה ונסתר" זה שם התערוכה החדשה של אמני קבוצת ( WAG_ISRAEL(WORLD ART GAMES. שתיפתח במוצ"ש ה-2 במרץ בבית ציוני אמריקה. לפני נסיעה של הקבוצה לתערוכה בבלגרד.
"נגלה ונסתר" פירושו יכול להיות החוץ, הפנים והמתח ביניהם, מה שנראה לעין ומה שמעבר לו, מה שמוסווה, חבוי לעומת החשוף, מה שמתחת לפני השטח או משהו נגלה חשוף שניתן ליחס לו משמעות נסתרת, או כשהכוונה להביע משהו פנימי, אישי או מה שנראה לעיני המתבונן.
 גלירה מגדל
אני בודק את היחסים בין העולם של הטבע האנושי, הרגשות והדמיון שלי.
אני חי בעולם המודרני הדינמי אני יוצר אמנות עכשווית דינמית.
נושאי האמנות שלי: אהבה, ריקוד בלט, שלום ומלחמה, ציפורים נושאים יהודיים ונושאים אחרים.
סגנונות הם רק כלי ,אמצעי להגשמת היצירות שלי.
אני יוצר אמנות: ריאליסטית, סוריאליסטית, אימפרסיוניסטית, אקספרסיוניסטית ואמנות מופשטת
 בית קנדינוף
לעדה, כמו לכל אמן היה "צורך פנימי" שכזה לחופש אמנותי, אמיתי ובלתי מזוייף. התהליך שבו נוצרו היצירות , הוא מסתורי, לעיתים מיסטי, אולם מרגע שנולדה היצירה האמנותית היא זוכה בחיים עצמאיים והופכת לישות עצמאית בעלת נשימה עצמונית ובלתי תלויה, גם לאחר היעלמותו של האמן מחיינו. האמנית , עדה ויסברג, הותירה לעולם יצירות ועבודות ,שעבורנו, הצופים, המביטים בצבען מתירים להם לפעול עלינו ועל נשמותינו, הן מכיוון החום והקור של גווני הצבע, - והן ממידת הצלילות או העכירות שלהם...
 הגלריה העירונית
אוסף של 30 עבודות צויר על חיי האמן מארצות הברית לישראל. בתצוגה מפברואר 27 עד אפריל 26. ימים ראשון-חמישי 17:00-09:00.
 גלריית בית סילבר
בתערוכה מוצגות יצירות עם צלליות של דמויות אנושיות ובעלי חיים. הבחירה בצללים באה ממקום שהצופה בציור יוכל לדמיין את הצל - עץ, חיה או דמויות אדם כאוות נפשו ואושר נותנת לצופה את האפשרות להתחבר לציור ואולי אף לדמיין את עצמו באותה סיטואציה.
 גלריה רוזנפלד
התערוכה "שמועות על חורף" היא תערוכתו השנייה של בעז נוי בגלריה רוזנפלד. ציוריו של בעז נוי מן השנים האחרונות מכונסים בתערוכה זו כשמועות, כלומר כמסרים, ואלו הם מסרים על אודות נופים, ערים, רחובות, אור יום ותאורת לילה, ועל יחסי הגומלין של יסודות בעולם אשר ברשות רבים.
 מגדל פרישמן
בתערוכה יוצגו כ-25 עבודות מופשטות גדולות מימדים שצוירו בעיקר בתקופה האחרונה (חלק מהציורים צויירו במיוחד לתערוכה)
והם משקפים, רגעי חיים, נופים חיצוניים ופנימיים...
 גלריה נגא
במחזור עבודות חדש, מרחיב האמן מוש קאשי את המחקר הציורי שלו ובוחן נקודות מבט וטכניקות ציוריות על עבודות גדולות ממדים, בעבודות מפתיעות ודינמיות. לתערוכה החדשה, CROWN, מספר סדרות ציורים וכל סדרה מזמינה את הצופה להביט מנקודת התייחסות שונה.
 גלריית מגדל W
ההתבוננות של האמנית בסביבה יוצרת הזדהות עם סיטואציות אנושיות אותם היא מעבירה לחימר ובאמצעותו היא מנסה להעביר את האמוציות המתלוות אל מצבי חיים משתנים. הפסלים שלה נולדו מסיפורי חיים של הלקוחות שלה. סיפורים רבים מעוררים אותה רגשית. היא מקשיבה לכאב של הלקוחה כמו גם לשמחה שלה. היא חוזרת לסטודיו שלה מוצפת ברגשות ומתחילה לפסל
 מוזיאון ראלי קיסריה
התערוכה תציג עבודותיהם של תשעה יוצרים: יקטרינה גילר, אודליה דנילוב אללי, ארול ישראל הולדנגרבר, יסמין טייכנר, אורי מורג, ליאל מילשטיין, אתי נווה, נפתלי ק' ושרה.
עבודותיהם נוצרו במסגרת פרוייקט של שירות לבריאות הנפש במרכז הרפואי "הלל יפה" בניהולה של ד"ר לידיה לרנר.
 גלריה גורדון
פתיחת התערוכה של שרון פוליאקין סוס טרויאני
 גלריה זימאק
תערוכת יחיד חדשה לאמן עידו מרקוס.
התערוכה הינה מיצב דחוס המאגד בתוכו רישומים, סקיצות צבע, קטעי וידאו, תבליטים וציורים
אשר נוצרו כולם בהשראת תצלום משפחתי ישן שהאמן מצא בבית הוריו.
 גלריית
קבוצת האמנים שנאספה יחד להציג בגלריית "החשמלייה" שבקיבוץ שדה נחמיה בגליל העליון, שותפה לרעיון שמקדמת עמותת שלושת הנחלים. עמותה ללא מטרות רווח שמטרתה לתמוך ולקדם אמנים ישראליים צעירים וותיקים בארץ ובחו"ל ולשים את הפריפריה על המפה התרבותית כחלק בלתי נפרד- אם לא פורץ דרך בשיח האמנותי.


כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית