הירשמו עכשיו וקבלו למייל 10% הנחה על כל העבודות המקוריות !

 גלריה משרד בתל אביב
בתערוכה "זו ילדותי השנייה", יציג האמן ברי סטון כ-20 ציורים בטכניקות שונות על בדי קנבס.
 בית גבריאל
התערוכה "נופים מכאן ומעולם אחר" מוקדשת לנופי ארץ ישראל ונופים מעולם הדימיון בשמן ובפסטל.
 גלריה במרכז
התערוכה "קו אל קו" הינה התערוכה הפותחת את סדרת "יש מיש" ב"גלריה במרכז".
נציג את עבודותיו של קובי סיבוני, אמן המפסל בחוט מתכת בשילוב עם חומרים ממוחזרים.
העולם של היום מאופיין בייצור מוגבר, מצטברת פסולת רבה משאפשר למחזר או להעלים, ואנו צריכים למצוא פתרונות יצירתיים לכל הפריטים המקיפים אותנו שאיבדו שימוש.
 גלריית
האמנית איילת בוקר היא "כמעיין המתגבר", יצירותיה יפהפיות ולא מפסיקות לנבוע מתוך נשמתה הצבעונית.
הקולות העולים מתוך עבודתה באים מנקודות מבט שונות: קול הילדה, קול האישה, קול האם והקול הפמיניסטי.
יצירותיה של איילת הן פיגורטיביות, אוחזות בנראה. מקורות השראתה נובעים מתוכה, מחייה ומסביבתה.
 גלריה בן עמי
שלושה אמנים שונים, מרכיבים תערוכה העוסקת באדם שבחיה ובחיה שבאדם בטכניקות אמנותיות שונות. שלושה אמנים שמחפשים את הקשר של האדם עם הטבע. במקום בו האלימות והרס המשאבים מסכנים את קיומנו, נדרשות הבנות חדשות של האדם, הטבע וטבע האדם.
 גלריה לאונרדו
תערוכתו החדשה של גדעון סער, תקשר בין העבר של הלם הקרב ממנו סובל האמן מאז מלחמת יום הכיפורים, דרך ההתחממות הגלובלית והחשש מאסון אקולוגי ועד לדמויות אנדרואידים מהעתיד המנהלים קשרים עם בני אדם.
 גלריית מגדל W
האמנית אורית סגיב מתארת בפנינו תמונה בודדת, או סצינה מהמציאות, או מצבים במערכת של תנאים ונסיבות ואלה נספחים למכלול או לרצף מסוים של יצירה שנבראה.
 הגלריה העירונית, יד לבנים רעננה
תערוכת היחיד של בוריס לייפר תציג דיוקנאות, טבע דומם ונוף פתוח.
 גלריה P8
בתערוכתו החדשה 'שעת הזהב' ממשיך עדי שמעוני לנבור במדיום הצילום. הפעם ממיר שמעוני את האור, מקור החיים והראייה, בחום. הוא משתמש בצילום תרמי, שאומד ומשקף את העולם, לא בהתאם לכמות האור המוחזרת ממנו אלא בהתאם לרמת החום או הקור שהוא פולט. 'רישום באור' מתחלף ב 'צביעה בחום'. כאלכימאי מהלך שמעוני על חבל דק בין כישוף למדע, הוא שואף לייצר זהב מחומרים נמוכים ובזויים, הוא רוצה לנצח את הזמן, להמיס באש את צינת המוות.
הדימויים בתערוכה לוהטים, בוערים על קירות הגלריה, נדמה כאילו הם עומדים לכלות את עצמם. על סף הכליה, מתקיימים חיים רוחשים יצריים ופרועים בפלנטה החמה של שמעוני; חיות פרא ובני אנוש נוגעים זה בזה, חודרים זה אל זה, מתענגים וכואבים, רוקדים את ריקוד החיים (והמוות).
 גלריה זימאק
תערוכת יחיד חדשה לאמן, זוכה פרס הפוליצר לצילום עודד בלילטי בגלריה זימאק לאמנות עכשווית. בתערוכה יציג האמן סדרת עבודות חדשה בשם 'חזית' לצד מבחר עבודות מסדרות קודמות שלא הוצגו בארץ ('מחבואים' ו-'הרי זכוכית'). התערוכה תוצג במקביל לתערוכת יחיד 'חזית' במוזיאון הרצליה לאמנות עכשווית (אוצרת: איה לוריא), אשר משלימה ומתכתבת עם התערוכה בגלריה.
 גלרייה Artמבט
הצלמת מתיה שיק, בחרה לעסוק במדיית צילום מזווית ראיה מיוחדת - צילומי אויר אמנותיים ו"חיבור חזרה" לאדמה באמצעות הדפסתם והטמעתם באריחי חמר, פורצלן ומתכות.
 גלריית מגדל W
בתערוכה מוצגות יצירות המתכתבות עם עולם האישה, עם האימהות האוניברסלית, הזוגיות, העצמת האישה המכילה והמאפשרת, חזקה ורכה כאחת. יצירותיה מביעות משאלה ותקווה. רונית מצליחה להנציח 'תנועה' או סצינה עליה חשבה ויצרה פיסול תנועתי נפלא.
 מוזיאון ראלי קיסריה
התערוכה תציג עבודותיהם של תשעה יוצרים: יקטרינה גילר, אודליה דנילוב אללי, ארול ישראל הולדנגרבר, יסמין טייכנר, אורי מורג, ליאל מילשטיין, אתי נווה, נפתלי ק' ושרה.
עבודותיהם נוצרו במסגרת פרוייקט של שירות לבריאות הנפש במרכז הרפואי "הלל יפה" בניהולה של ד"ר לידיה לרנר.
 גלריה ג
נגד כל הסיכויים הצליחה גלריה ג'ינא לאמנות נאיבית להקים בישראל מרכז בינלאומי שכולו מוקדש לז'אנר אמנותי אחד, ילדי וקסום. ועתה הגיעה העת לציין חמש עשרה שנה להקמתה של הגלריה בתערוכה מיוחדת.
 גלריה רוטשילד אמנות
פלימפססט, שם התערוכה, הוא כתב יד, לרוב על מגילת קלף, אשר הכתב הקדום נמחק או גורד ממנה, ונכתב תחתיו טקסט חדש. בהשאלה, פלימפססט מסמן את האופן בו החדש נבנה על גבי הישן ובו בזמן מוחק אותו. עבודותיה של סקאלייה מזכירות לפרקים את ציורי הפרסקו הרומיים, ובד בבד הן מגלות זיקה עזה לזרמים רבי-השפעה באמנות המאה ה-20, כגון המודרניזם והמופשט.
 גלריה רו-ארט
תערוכת היחיד הראשונה של גודה פלקייטה בישראל מאורגנת על ידי גלריה רו-ארט בתל אביב בשיתוף סדנאות האמנים בירושלים. נקודת המוצא לתערוכה ולאירוע היא המחקר ארוך השנים שעורכת האמנית אודות ההיסטוריה והמיתולוגיה של הכוזרים, תרבות מיסתורית מימי הביניים ששכנה פעם בין הים הכספי לים השחור.
 גלריה גלוס
ערוכה הבינלאומית של צילום אופנה הכוללת את עבודותיהם של ניר סלקמן ואליס לוצ'ינצ'לי. עם פתיחת הגלריה לקהל הישראלי. אנו מדגישים את בינלאומיות הגלריה על ידי שילוב של שני אמנים מישראל ומהולנד.
 גלריית בית סילבר
בתערוכה מוצגות עבודות בשתי סדרות:
דיוקנאות של דמויות ידועות אסיאתיות מצוירות בסגנון ריאליסטי בטכניקת עפרון.
ציורים יפניים בסגנון ה סומי-אה - טכניקת דיו על נייר אורז.
האמנית מעבירה בעדינות מופתית תחושת קסם, כבוד לתרבות כשכל יצירה מתבצעת ברגישות מירבית.
היא שולטת בצורה נפלאה הן בעפרון והן במכחול ומודגשת בכל יצירה טביעת אצבע שלה. ציורי הדיוקן נרשמים בהקפדה, בעדינות, בקו נקי מאוד ומרובה פרטים.
 הגלריה לאמנות עכשוית, בית חנקין
המיצב VIVO EX הוא מיצב תלוי מקום, המתייחס לאוספי תצוגת הטבע של בית חנקין ולסביבה שבה
הוא מצוי.
 גלריה ברוורמן
התערוכה יחור כוללת סדרת עבודות עץ חדשות הפרוסות על פני שטח הרצפה וקירות הגלריה. תנועת הצופה בין העבודות מאפשרת לחלקים להיראות כנסוגים או בולטים, שטוחים אך תלת מימדיים שמרמזים על צורניות מוכרת אך זרה. זוהי תערוכת היחיד הרביעית של ראובן ישראל בגלריה ברוורמן.
 מוזיאון אילנה גור
כל אחד מהאמנים שנבחרו יציג פן מסויים של ההיבט הדיוניסי בחיים בישראל של היום: שאלות אודות גשמיות ורוחניות, מקומו של הפולחן בעידן העכשווי, יצרים, אחרו?ת, דקדנס ועוד.
משתתפים (לפי סדר א"ב): גד אפוטקר, אניסה אשקר, נטע ליבר שפר, סיגלית לנדאו,
מירה מיילור, דורית פלדמן, מנשה קדישמן, דור קונפינו, יוסף קריספל.
 גלריית טרומפלדור
תערוכת יחיד של האמן לב סירקין (2012-1929). עיקר יצירתו של סירקין בישראל הייתה בתחום הפסיפס המונומנטלי, שאותה בחר למקם במרחבים ציבוריים. בתערוכה מוצגים רישומים, ציורים ועבודות קיר אשר מוצגות בפעם הראשונה בחלל מוזיאלי וזאת מתוך הרצון לעורר את ההכרה באמנות הקיר במרחב הציבורי ואת חשיבותה ושימורה.
 מוזיאון העיר, חיפה
תערוכה במוזיאון העיר, חיפה
 גלריה גורדון
פתיחת התערוכה של שרון פוליאקין סוס טרויאני
 גלריה זימאק
תערוכת יחיד חדשה לאמן עידו מרקוס.
התערוכה הינה מיצב דחוס המאגד בתוכו רישומים, סקיצות צבע, קטעי וידאו, תבליטים וציורים
אשר נוצרו כולם בהשראת תצלום משפחתי ישן שהאמן מצא בבית הוריו.


כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית