שיתוף התערוכה:

האמנות של ג'ן, שן, רן / המשכן לאמנויות הבמה תל-אביב

01/06/2012 עד ה-10/06/2012

"האמנות של ג'ן, שן, רן" (בתרגום מסינית, אמת, חמלה, סובלנות) היא תערוכה בין-לאומית של קבוצת אמנים המציירים בסגנון ריאליסטי (ניאו-רנסנס) ובסגנון סיני קלאסי. התערוכה קיימת משנת 2004 ועם השנים נוספות לה יצירות חדשות באיכות גבוהה.
האמנים בתערוכה שואבים את השראתם משיטת טיפוח רוחנית סינית עתיקה לגוף ולנפש הנקראת "פאלון דאפא", (הידועה גם בשם "פאלון גונג"). זוהי שיטה המשלבת מדיטציה, תרגול פיזי ותהליך למידה אישי בו אדם משפר בהדרגה את הלב, המחשבה וההתנהגות בהתאם לתכונות אמת, חמלה, סובלנות ושואף להיות אדם טוב.
טווח נושאי היצירות רחב: החל מחזיונות פנימיים שלווים ועד לנופים פוליטיים נוקשים המשתלבים יחדיו כדי לספק הצצה ייחודית לחלק חשוב (ועל פי רוב לא ידוע בעולם המערבי) של ההוויה הסינית בתחילת המאה ה-21.
חלק מהאמנים המציגים בתערוכה סבלו מרדיפה מצד המשטר הקומוניסטי בסין, כמוהם כמליוני אזרחים תושבי סין המאמינים בשיטת ה"פאלון דאפא".
העבודות בתערוכה מציגות את יופייה של הדרך הרוחנית, את הנחישות ואת אומץ הלב הבלתי מתפשר. כמו כן הן מתארות את סיפור הרדיפה נגד "פאלון דאפא" שנמשך כבר 13 שנה בסין.
האמנים, שהצליחו לצאת מסין וחיים היום בארה"ב, רואים חובה מוסרית לספר את סיפורם לאנשי העולם. הם מאמינים בכבוד האנושי ובניצחון של רוח האדם.
התערוכה מוצגת בו זמנית במקומות שונים ברחבי העולם ומורכבת מיצירות שהן הדפסים איכותיים על קנווס. הציורים המקוריים נמצאים בארה"ב.


מיקום - המשכן לאמנויות הבמה תל-אביב
כתובת: שדרות שאול המלך 19 תל אביב טלפון מרכזיה: 03-692770


זמנים - 01/06/2012 עד ה-10/06/2012

פתיחת התערוכה - 03/06/2012
אירוע הפתיחה יתקיים בשעה 19:00


התכנים המופיעים באתר ובפרטי תערוכה זאת הינם מטעם הגופים המפרסמים ובאחריותם.
כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית