מתחם AYEKA
האמנית אילנה מועלם, זוכת פרס GRAND AZZURO האיטלקי, בוגרת מכון אבני לאמנות ובעלת תואר בעיצוב, יוצרת בנישה ייחודית לה בישראל. יצירתה מוצגת במוזיאון במילאנו, ועבודותיה משלבות בין טכניקה סינית מסורתית להשפעות מזרח תיכוניות ואירופאיות. מועלם משתמשת בעבודתה בפורצלן מבית היצרנים המובילים בעולם, ובהם רוזנטל, מייסן, קייזר ועוד, הציור על כלים יקרים אלו נעשה בעבודת יד מוקפדת, תוך שימוש בצבעים ייעודיים. את הגימורים מבצעת מועלם באמצעות עיטורי זהב 22 קראט, והתוצאה היא עבודות אמנות ישראליות ייחודיות, בעלות חותם ברור ומובחן.
 חלל ארט מרקט בתל אביב
בתערוכה "מעגל החיים" אשר תפתח ב15 ביוני בגלריית ארקט מרקט יוצגו 16 עבודות של האמן והחוקר טד בר. בעבודות מעוררות השראה מחבר בר בין פרי מחקרו לעולם סימבולי עשיר, העבודות יוצאות הדופן המוצגות בתערוכה קוראות לפסק זמן, להתבוננות מעמיקה, מעוררות את המחשבה והדמיון ומציעות לנו מבט אל העולם שמעבר אל הנשגב.
תערוכת בוגרים 2017 תואר שני בצלאל היא תערוכה של התכנית לתואר שני באמנויות (MFA) של בצלאל אקדמיה לאמנות.
 הגלריה לצילום על שם מורל דפלר, המרכז האקדמי ויצו חיפה
יעל בן-ציון היא צלמת ישראלית המתגוררת בניו יורק. התצלומים בתערוכה להוציא תצלום אחד, צולמו כולם במהלך ביקוריה של יעל בארץ או בניסוח ומחשבה אחרים, ביקוריה של יעל בארץ הם שהולידו את התצלומים האלה.
 מוזיאון עוקשי
התערוכה הינה דיאלוג או דואט חזותי המתקיים בין יצירותיהם של האמנים רותי סגל ויוסי לובלסקי. זהו דואט ויזואלי על נופי ארץ ישראל המתפתח בשני צירים מקבילים ובשתי שפות, שונות ונבדלות זו מזו, של שני יוצרים מוכשרים ואוהבי טבע. על בסיס חלוקה זו, ניתן לראות בתערוכה התייחסויות שונות לאותם נופים, לאותה ארץ - מולדת אהובה. נוף טבעי, פראי, נוף בנוי, גבולות מרחבים ושדות.
 גלריה גבעון
ב"אי שקט", תערוכתו החדשה בגלריה גבעון, יציג גבע גוף עבודה בציור מן השנתיים האחרונות ולצד אלה מיצב מונומנטלי, מערכת פיסולית הכוללת מספר "שיפודי שווארמה" של גיליונות עיתונים מפויחים.
 הלובי - מקום לאמנות
תערוכה קבוצתית ראשונה בסדרת תערוכות בהשראת ארכיטקטורה והקשר שלה למעשה האמנות
 גלריה P8
בתערוכת היחיד הראשונה שלה, מציגה יעל כפרי דיוקנאות מצוירים שעברו שיבוש, חיתוך ואיחוי ופעולות שנעשו באמצעות סורק והודפסו על נייר.
העיסוק בדימויי גוף ובשאלות על שלמות חיצונית נמצאים בבסיס עשייתה.
 היכל התרבות, נתניה
לפני 13 שנים, הלך לעולמו מנדי סנד, אמן מחונן ויוצר רב פעלים, שסגנון ציוריו 'ריאליזם פנטסטי', עם היבטים סוריאליסטיים מובהקים, היו המאפיין הבולט והעיקרי ביצירתו. בתערוכה 'מסע אל התת מודע', מנדי סנד (1932-2004), ציורים, הנערכת לזכרו, בהיכל התרבות, נתניה, יוצגו כ-21 עבודות, ציורי שמן על בד, ציורי פסטל, קולאז' ותחריט, מבחר ממגוון עבודותיו.
 גלריה רוטשילד אמנות
על אף גילו הצעיר, 28, מציג הרשברג סדרת ציורים מאוד בשלה ומוקפדת. זהו מבחר מרתק של עבודות בהן הפנמת הציור הקלאסי מתמזגת עם רגישות עכשווית.בציוריו של הרשברג יש סינתזה בין אמנות עכשווית לאמנות העבר ובוקע מתוכה קול ייחודי ואישי.
 גלריית השלום מרכז האמנות המשותף בגבעת חביבה
התערוכה מציגה את קולם של 23 אמנים יהודים וערבים כפי שהם רואים את 50 השנה שעברו, קוראים את ההווה והעתיד האפשרי לארץ הזאת. התערוכה מציגה גוף עבודות רב תחומי מתחומי הציור, הצילום, הפיסול, הצורפות, הקרמיקה, הוידאו, המיצב והמיצג.
 גלריה בקיבוץ לוחמי הגטאות
בתערוכת יחיד החדשה שלה "קווים לדמותה" מציגה בלבן מקבץ עבודות מן השנים האחרונות המשלבות בין רישום ברפידוגרף וצבעי מים.
 מגדל פרישמן
שדה הציור של מיכל רוטמן לאור מלא בצבעים רב ססגוניים ועתירי פנים. בתערוכתה הנוכחית "בוחרת לעוף" בוחרת האמנית לעוף עם הרגש, עם החוויה עם התת- מודע שלה אל עבר משטח הבד...
 הגלריה במרכז האקדמי ויצו חיפה
שלושה אמנים - שתי אמניות ואמן - עוסקים ביצירתם בנופים בדיוניים מנותקים מן המציאות הקונקרטית. אלה הם נופים תלושים, פנטסטיים, ריקים מאדם או מאוכלסים בדמויות או חיות המזכירים סצינות מעולם האגדות. הם פועלים במדיות ובטכניקות שונות: ציור שמן קלאסי, רישום בחומרים שונים ועל מצעים מגוונים, עבודת רצפה פיסולית או אנימציה.
 גלריית מכללת לוינסקי לאמנות עכשווית
גרינברג בודקת וחוקרת את מעמדה של האישה, כמונח מגדרי מיני, פמיניסטי, תוך מעקב אחרי מעמדה החברתי, כמייצגת זהות נשית.
 פריסקופ - גלריה לעיצוב עכשווי
תערוכת היחיד של מעצבת העל והאמנית מריה זברין, על הקשר בין טכניקת אדריכלות העץ בצפון רוסיה (אדריכלות רציפה ללא שימוש במסמרים), לבין שיטת הסריגה הרציפה ללא תפר אותה פיתחה מריה בהשראתה, כטכניקת סריגה מהפכנית ובלעדית בארץ ובעולם.
 גלריית בית סילבר
איקה בר מציירת בסגנון עכשווי מופשט עם מכחולים ושפכטל . לעיתים היא יוצרת קולאז'ים אבסטרקטיים בצבעוניות משתנה לפי הלך רוח שתופס אותה. מאז שהחלה לצייר גיבשה שפה אמנותית חזותית אשר מבטאת את מה שחיפשה במשך השנים. הציור עבורה הפך למסע יומיומי, מסע של מעבר בין רגשות שונים, עם מעברים ושינויים בחייה האישיים.
 גלריית בית רובינשטיין
כבוד האדם הישיש מגולם בעיצוב הפנים של הפסל אותו בחרה תמר לפסל. קמטי הפנים המעידים על שנים של ניסיון חיים, השתקפות אירועים בחייו, ההבעות העצובות והשמחות המעידות על תקופות שעברה הדמות. את הערכתה לאדם הישיש היא מביעה בהחלטה לפסל אותו ולהביע דרכה את מסר מצוות כיבוד הזקן והידורו.
דמויות הילדים נוספו לרפרטואר שלה לאחר השינוי בסטאטוס האישי שלה. מתוך עבותות של אהבה, הכרה אבסולוטית של הדמויות ומהתבוננות פנימה לתוך הנפש - היא יוצרת את המחוות וההבעות, בכישרון רב ובמקצועיות מרשימה שרכשה עם השנים.
 גלריית בית רובינשטיין
התערוכה מציגה שילוב נדיר של ציורים וצילומים מוקפדים המכניסים את הצופה הישר לגשרים ידועים, ללגונות ירוקות כחולות, לפינות חמד בצפון הקר של לפלנד. דוידוביץ' מציג בפנינו גם את הפיגורות הפחות מושלמות, הפחות מפורכסות, והיותר אנושיות. סימביוטיקה של גוונים, טקסטורות ושפות שונות משולבות בתערוכה זו ויצחק מזכה את הצופה בחגיגה ויזואלית מרשימה.
 גלריה חזי כהן
גלריה חזי כהן שמחה להציג את "הארקה", תערוכת יחיד חדשה לאמן איתי קמינר. העבודות של איתי קמינר מש?קע?ת במושגים טהורים של ציור, וההתבוננות בהם דורשת שהייה. זהו לא ציור הבנוי על הכרעות של קרוב ורחוק או על אור וחושך. הקנבס נספג במה שמצטבר, מוביל אל ראיית הנראה החושית; להתבונן אל מה שממושמע - אל מעשה הציור, ולפשוט מעליו את הסימנים והמסמנים, לכוון אל עבר האובייקט ואל העומק החמקמק שלו.
 גלריה חזי כהן
גלריה חזי כהן שמחה לארח את האמן לאו ריי לתערוכת יחיד שנייה, בה יוצגו עבודות קולאז' שיצר האמן בשנתיים האחרונות. עבודות אלו יוצאות דופן בגוף העשייה של ריי, המוכר בעיקר בזכות ציורי השמן שלו וזוהי, למעשה, הפעם הראשונה בה יחשפו עבודותיו במדיום זה בפני הציבור הרחב.
 בית האמנים כפר סבא
אמנים יוצרים מכפר סבא מתחומים שונים מציגים תערוכה חדשה בשם אופוריה. האוצר יהודה רחנייב
במסגרת התערוכה ייערכו פעילויות שונות ומגוונות בימי שבת בבוקר.
 משכן לאמנויות הבמה הרצליה
המאה ה-21 מביאה עמה שינויי הגדרות ומבנים בהורות, שרווחו עד כה, ומציעה דגמים חלופיים. הורות מודרנית אינה עוד הורות קלאסית של אב- אם וצאצאים. הצלמים בתערוכה תיעדו את ההורות באופן ייחודי, לפי ראות עיניהם ומצלמתם.
 גלריה צריף ראשונים , תימורים
התערוכה קיבוץ בוכנוואלד של האמן דב אור נר מעלה לתודעה את סיפורו המיוחד והנשכח של הקיבוץ הנעלם שנדחק לשוליה של ההיסטוריה הישראלית. כאמן שיצירתו מגיבה לסוגיה הסבוכה של זיכרון השואה חבר אור נר לאמנים לילך ניישטט וגיל יפמן לפרוייקט משותף הנושא את השם "קיבוץ בוכנוואלד". התערוכה הנוכחית מהווה הקדמה חלקית ומקוצרת להמשך התהליך שיתרחש בארץ ובגרמניה.
 סטודיו של שוקי קוק
ראלף מנהל דיאלוג עם חיות הבר, בתצורת הראיה המונוכרומטית שלהן....
את צילומיו הנבחרים, "תרגם" ראלף לרישום, מדוייק, משלב אל הריאליזם איזורים אבסטרקטיים, קוביסטים, הנרשמים בעזרת מוחק רווי גרפית שנמחקה מנייר, הנמרחת בשנית בעזרת המחק המשמש כמכחול...בתוך כתמים אפורים אלה, נוצרים "קרעי" אור, בעזרת אחר, נקי...
 מוזיאון פתח תקוה לאמנות
התערוכה 'אזרחים' נולדה בתגובה למגמות חברתיות המאתגרות כיום את החברה האזרחית, בישראל ובדמוקרטיות של העולם החופשי.
 אוניברסיטת בן גוריון
תערוכה המציגה את עבודותיהם של אמנים ישראלים אשר נולדו מחוץ לישראל.
 אוניברסיטת בן גוריון בנגב
התערוכה 'צאינה וראינה', בה אמניות ישראליות מתבוננות בזהותן הדתית והמגדרית כוללת עבודות של נשים הבוחנות אספקטים אלה מתוך מקום של אמונה והתרסה. לפני פתיחת התערוכה, ייערך כנס של יום שלם בסימן זרם זה, שהוא חדש לאמנות- ובו ייבחנו ההיבטים השונים של התערוכה ושל האמרה שהיא נושאת עמה.
 מוזיאון בית העיר
בית העיר וקולקטיב PRETTIMESS גאים להציג:
תערוכה חדשה במסגרת פרויקט 'קולקטיבים יוצרים בבית העיר'
 גלריה ג
התערוכה החדשה בגלריה ג'ינא, "אביב הגיע!", כוללת יצירות של כ-30 אמנים מברזיל ומארגנטינה.
 גלריה אנגל
תערוכת "המסע- ימה" שתתקיים בארץ מקביל, בשתי ערים שונות, הינה הקדמה ומבוא לתערוכתו הקרובה של האמן ז'אק ז'אנו בזמן הביאנלה ה-57 בוונציה (מאי - יולי) אליה הוזמן להציג את יצירותיו, לציון תום אירועי שנת ה- 500 להקמת הגטו היהודי בוונציה - הוא הראשון בעולם.
 הגלריה לאומנות חברתית
התערוכה 'משילוב לשותפות' מציגה תשעה פרויקטים של אמנים-יוצרים מבריטניה, גרמניה, ווייטנאם, רוסיה, יוון, תורכיה, קנדה וישראל. אמנים עם מוגבלות ואמניםללא מוגבלות חברו יחד ליצור עבודות משותפות במסגרת פרויקטים שנבעו מתוך שהות אמן, יוזמה אישית וכתגובה ל'קול הקורא' לתערוכה שביקש לאתגר אמנים בסוגיה של שיתוף פעולה יצירתי שוויוני ונטול היררכיות.
 מועדון נען
בתערוכת האיורים של ורד מוסנזון יוצגו כ50 עבודות ביניהם: ציורי אקריליק, צבעי מים, וטכניקה מעורבת. התערוכה תוצג במסגרת אירוע השקת "אנטר" ספרה החדש של ורד מוסנזון אשר יתקיים ב18 במרץ במועדון קיבוץ נען.
 בית ספר לחינוך אוניברסיטת תל אביב
להרגיש, ליצור, לחיות ולהיות, זו האמנות שלי . מציירת בצבעי שמן ואקריליק בשפכטלים, במברשות, במכחולים, בספוגים, בידיים ובעיקר בנשמה.
 מוזיאון וילפריד ישראל לאמנות המזרח
בתערוכה של הצלמת היפנית קימיקו יושידה מוצגות עבודות מהסדרה "ציורים" -בהשראת ציורי דיוקן מתולדות האמנות. זהו דיוקן עצמי "בלא אני" הנע בין ביטול עצמי לאינספור דמויות. עבודותיה של יושידה הוצגו בגלריות ומוזיאונים ברחבי העולם וגם בארץ במוזיאון ישראל(2006).
 מוזיאון וילפריד ישראל לאמנות המזרח
מיה דונסקי, אמנית ורקדנית בוטו, מציגה ציורים מתוך הסדרה "שמלה", הקושרת בין שני שדות היצירה שלה: ציור ומחול בוטו. בציוריה, כמו במחול, השמלה-גוף היא זירת התרחשות נושמת, המתרחבת אל החלל העוטף אותה. זוהי מעטפת פתוחה העשויה שכבות צבע שקופות. השמלה אינה מבקשת לתחום את גבולות הגוף הפיזי, כי אם לתת ביטוי לגוף רגשי ואנרגטי,הנמצא בתנועה מתמדת.
 מוזיאון וילפריד ישראל לאמנות המזרח
נוכח נסתר היא תערוכה קבוצתית של ציור ופיסול המציגה התבוננות שונה על הגוף - זהו גוף מתהווה, המכיל את החלל שמסביבו, מתמזג בו ומצוי בהשתנות מתמדת.
 מוזיאון חיפה
טשטוש הגבול בין המרחב הציבורי לבין המרחב הפרטי, אקסהיביציוניזם, נרקיסיזם ומציצנות, מהנושאים הבוערים של המאה העשרים ואחת.
 גלריית טרומפלדור
אליהו גת (1987-1919) היה מגדולי הציירים בישראל. בתערוכה, יוצגו מבחר מציוריו מכל שנות יצירתו ויוצג ספר על חייו ופועלו
בהפקת המחלקה לאומנויות באוניברסיטת בן-גוריון בנגב.
 סטודיו שוקי קוק
תיעוד צילומי מאפיין את תקופתנו, כולנו מצלמים, הטכנולוגיה, זמינה ומיידית
סיפור חייו של בעז, מהנדס תכנה מוכשר, שלאחר מחלה מוצא עצמו ללא תעסוקה. מצלמה קטנה המגיעה לידיו, מאפשרת לו לחדד ראייתו אל פינות וזויות מבט המרתקות את חשיבתו.
מתוך חומרים אלה, בחרתי להציג סדרת צילומים, המשקפת את האוירה האנושית והסביבתית, המהווה חממת חיי ויצירתי.
 גן העיר תל אביב
'''גן החיות הישן של תל אביב מתעורר לחיים חדשים'''
80 שנה לאחר שהוקם לראשונה ומאוחר יותר הועבר לספארי ברמת גן:כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית