גלריה ג
עבודותיה של האמנית וזמרת האופרה סופיה מזרקי קלוגרופולו יעמדו במוקד"HeART Songs",
תערוכה חדשה בגלריה ג'ינא, אשר תעסוק במוסיקה כפי שהיא מתבטאת בעולם האמנות הנאיבית. עבודותיה של סופיה יוצגו בקומת הגלריה העליונה בסמיכות לעבודות בנושא מוסיקה שציירו עשרות אמנים אחרים.
 קן הקוקיה
סדרת העבודות החדשה שמציגה האמנית מורג קליגווסר עונה לשם Uncovered ,עוסקת בהפשטת הנפש שלה ובהקבלה לאנשים מתפשטים לקראת לידתה מחדש .שכפול הדמויות מאפשרת מאין תזוזה המייצרת דואליות בן הביטוי הגופני לביטוי הנפשי הנרקם קו אחר קו .
 קן הקוקיה
תערוכת ציורים של נועה ארבל
 גלריה אסול
שבעה אמנים בציור, בפיסול ובמעשה טלאים חולקים תערוכה משותפת בשם "אושפיזין", לכל אמן קונספט אישי המיוחד לו, עבודות במגוון חומרים שונים ומפתיעים, חיבור המתכתב עם נוף עירוני וטבע פרוע, משלב בין חשיבה לוגית, דמיון ופנטזיה, יוצר קשר בין תנועה ואור ומחבר בין חומרים דומים ושונים. זוהי תערוכה אישית לכל אחד מהמשתתפים, בה החיבור האנושי והרגשי הוא הלב, המהווה חלק בלתי נפרד מהעשייה.
 גלריה 4
בתערוכה שתיפתח בגלריה 4 יוצג המיצב "תרגישו בנח", שנבנה על ידי גיל יפמן וח'יר פודי, תוך מפגש עם בתערוכה יוצגו גם ציורי גואש ושמן של גליה אורי, הנוגעים בשעות הפנאי של מהגרי עבודה ומבקשי מקלט, ומתיחסים לצילומי פליטים בים
 קריית ספיר והיכל התרבות
בתערוכה נרחבת מציגה כרמית ויצמן שתי סדרות מציוריה כשהמכנה המשותף שלהן הוא הדהוד כתמים וזיכרון
 מוזיאון הרצליה לאמנות עכשווית
בתערוכה "עכשיו" של האמן טל סלוצקר נמתח קו בין "עכשיו" ל"אז" במהלך מוזיאולוגי שמעגן את תצוגת עבודותיו במוזיאון הרצליה לאמנות עכשווית בהקשרים אמנותיים-ביוגרפיים. עיגון זה מציב את פעולת הצגתה של תערוכה במוזיאון לא רק כמתן במה לתצוגה אלא כפתיחת מרחב דיאלוגי. בילדותו, התגוררה משפחתו של סלוצקר באיזור בו שוכן המוזיאון, כך הזדמנו לביקורים קבועים ותכופים בתערוכות השונות שהוצגו.
 Unity Art House
תערוכה בנושא מיסטיקה, מבט על העולם הנסתר, מאגיה וכישופים, אזוטריקה, קלפי טארוט, מופשט, מנדלות, לוכדי החלומות עוד....
 גלריה גורדון
תערוכה שתציג את הסדרה של אורי ליפשיץ- "הדיבוק".
 B.Y.5- בר יוחאי 5
התערוכה Inside / Out מציגה את עבודותיהן של שש בוגרות טריות בחוג לעיצוב קרמי וצורפות.
העבודות בתערוכה עוסקות, דרך טכניקות וגישות שונות, בפער שבין פני השטח, העור והמעטפת לבין מנגנוני פנים, תוכן וקרביים רגשיים.

 גלריה זימאק
תערוכה קבוצתית של מיטב אמני הפופ ארט, ומבחר אמני הגלריה
 גלריה אפרת
תערוכת ציורים חדשה לצייר הוותיק ורב המוניטין, פיארו צ'יוידאלי, בה יציג כ-20 ציורי שמן, אקוורלים וקולאז'ים, בפורמאטים קטנים, מהשנתיים האחרונות.
 מרכז ההנצחה לאמנות ישראלית
תערוכה בהשתתפות האמנים: דורון וולף, נורית גור לביא (קרני), רות קסטנבאום בן-דב ומארק יאשאייב
 טחנת הקמח הצלבנית בשמורת טבע עין אפק
התערוכה מדברת על נושאים הקרובים ללב נשים, בעיקר מזוויות הראיה של נשים, המהוות את רוב 33 האמנים המשתתפים. הנושאים העולים הם הריון ולידה, השאיפה ליופי והמאבק עם תהליך העלמותו, המאבק לשיוויון חברתי, חברת נשים, סבל נשים. מבט לא הרואי על נושאים יומיומיים.
 גלריה SPACE גן העיר תל אביב
תערוכה קבוצתית בגלריה SPACE בגן העיר תל אביב, שבה מוצגות עבודות ציור, פיסול, וצילום בנושא זהות - זהות חברתית, סביבתית, לאומית, מינית, תקשורתית ועוד. כל אלה מובעות בעבודות.
 RawArt Gallery
התערוכה י' מהווה נקודת מפנה עבור ישי שפירא קלטר, שבשנים האחרונות עסק בעיקר בתחום הביקורת המוסדית ויצר עבודות בהן ניתן משקל רב למחקריות, ביקורתיות, ידענות ואג'נדה. התערוכה הנוכחית, בזמן שהיא נשענת על מצע רעיוני מחודד ומסתעף, מתמקדת בעיקר בשאלות הקשורות במבט, באמצעות היחסים בין ציור לאובייקט.

 גלריית מגדל W
בעבודותיה ניתן לראות מרכיבים ריאליסטיים ועם זאת גם צורות לא מוגדרות. היא מוצאת את המיזוג ביניהם ויוצרת טביעת אצבע "לברנית" ייחודית. מהות חדשה, אחרת, שמהווה מן מזיגה של היסודות המורכבים ממציאות, או מאבסטרקט באופן אקספרסיוניסטי.
 גלריה משרד בתל אביב
"הרס-בניה, תערוכתה של שולמית כרמי, תיפתח ב-1 בספטמבר 2017ב-גלריה משרד בתל אביב ותציג עבודות המתארות אובייקטים הנשרפים באשכסמן לחוסר וודאות קיומית, לעומת חיות משוטטות ביער כעדות לחיים ותקווה. כך גם נוכחות הבולדוזרים בציורים מעידה על "הרס ובניה".
 גלריית מגדל W
מאז ומתמיד עסק מרקו צליק בחשיבה מחוץ לקופסא. הוא עושה מעין טרנפורמציה לחפץ שבידו. הוא מתכנן ויוצר תוך כדי חשיבה שינוי יסודי בצורתו, בתוכנו או במהותו של הדבר. יכולת הניבוי, הראיה "העתידית" כיצד יראה התוצר הסופי, בהחלט מתאימה להגדרה של מעשה אומנותי כשלעצמו. תהליך ההרכבה הפיזי של היצירה, מוכתב ע"י אותה ראיה אומנותית "רנטגנית", המאפשרת חיזוי התוצר הסופי, אך עשויה להשתנות תוך כדי התהליך היצירתי.
 גן העיר תל אביב
"תנועה" - תערוכת פיסול חוצות בגן העיר תל אביב, מציגה מאה פסלים של עשרות אמני פיסול ישראליים, המפרשים את המונח "תנועה". התערוכה מתקיימת בחודשים ספטמבר 2017 ועד סוף אפריל 2018. כניסה חופשית!
 גלריית בית סילבר
בתערוכה זו מוצגות יצירות בשתי סדרות: סידרת הנופים וסידרת הדיוקנאות.
ביצירה "קו-לנטה" קיבלה מריה השראה מזוג שהיה במשבר. נסע לתאילנד לנסות להקים את מערכת היחסים מחדש. הזוג מצא אי מרוחק בשם קו-לנטה. מקום מוזר. גן עדן מחד וגיהנום מאידך. כמו במציאות של שני האנשים הללו. הבוקר שקט ושלו מול ים טורקיז רגוע. אחר הצהרים כשהשפל מגיע - המים נעלמים. אבנים שחורות מגיחות. השמים אפורים, והאזור מפחיד ומאיים. בבוקר שוב חוזר חלילה. כמו חייהם השזורים באהבה ובשנאה. לא מסתדרים אך גם לא נפרדים.
מבחינת האמנית ציורי הפורטרט זו עבודה עם הנפש. היא מתחברת אל חומרי הרגש שעל פי רוב חבויים או מושבתים בשל האינטנסיביות של החיים היומיומיים. העיסוק בציור ובחקר הפנים מאפשר לה ליצור מתרס בין החיים הסדורים והמוכרים, לאמנות הנפש.
 גלריה רוטשילד אמנות
הציורים האדומים של הדר גד חשופים. המעטה, השכבה המגינה על הבשר והנפש איננה. הציורים של גד כמו פועמים, פעימות לב שמנסה לרדוף אחר השד יודע מה. ככל שמאריכים בהתבוננות האיכות הרומנטית המסוימת שיש לציורים, מתמוססת והדחיפות והעוצמה, הכאב והבוהק של התבוננות במה שמתחת לפני השטח, כמו געש שרק בקושי נותר מרוסן, מתפרץ לפני הצופים ביופי נורא.
 לחם ארז, כפר סבא
תערוכה משולבת: פיגורטיבית (יצירות שלי) וגם מופשטת (יצירות של ישראלה עוז)
 גלריית טרומפלדור
תערוכת צילומים בשחור לבן של גיבורי תרבות משנות השמונים והתשעים מתוך הספר "אומרים שהיה פה שמח"
 בבית האמנים על שם שאגאל חיפה
מקור נופי הים בציוריה של מזוז בנופים שראתה בעבר, אשר נחרטו בזיכרונה או נופים שצילמה וכעת היא מעניקה להם אינטרפרטציה אישית. הציורים הצבעוניים, הריאליסטיים ביסודם, מביאים לידי ביטוי את אהבתה לים המהווה עבורה מקום של שלווה ורוגע, ולדבריה, מלא בעולמות חבויים, גלויים ונסתרים. מזוז בוחרת לתת ביטוי ליופיו הרוגע של הים ולא לסערה. בציוריה נופים ימיים כחופי הים, סירות דייגים, גלים מתנפצים, השתקפויות במים, דייגים העוסקים במלאכתם מצוירים באופן מדויק פיגורטיבי, לצד דמויות המצוירות כצלליות, דמויות אוניברסאליות ללא פרטים מזוהים של פנים ומגדר.
 אוניברסיטת בן גוריון
תערוכה המציגה את עבודותיהם של אמנים ישראלים אשר נולדו מחוץ לישראל.


כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית