גלריה אורלי דביר
"אקסודוס" תערוכה המציגה ביטוי יצירתי לנושאים הקשורים במושגים, כמו: יציאה, מעברים, נדודים, שינויים, החלפה, בריחה, בחירות חדשות, וכל זאת בהיבט יצירתי פרטי, אישי, ובהתייחסות לאירועים היסטוריים.
 אוניברסיטת בן גוריון
תערוכה המציגה את עבודותיהם של אמנים ישראלים אשר נולדו מחוץ לישראל.
 הרמוניה - מרכז תרבויות
מבט על מקום אחד דרך עינים של שני צלמים
 תל אביב
אמנים מתמודדים עם המתח שבין הנוף הטבעי לבין התערבותו של האדם.
 גלריה רו-ארט
"מקסימום רגל" היא תערוכת היחיד השנייה של רוני חג'ג' בגלריה רו-ארט והיא מכילה ציורים על בד, על דיקט ועל נייר כמו גם
פסלים והצבות. הציורים מתאפיינים בצבעוניות עזה, בחומריות ישירה ובגיאומטריה של חיתוכים וזוויות. יש בהם פנים, מסיכות,
איברי גוף, סימנים שהם דגים והם עיניים וכדים שהם מיכלים והם גוף.
 מוזיאון לטבע החדש באוניברסיטת תל אביב
יריד צבע טרי התשיעי ייפתח ב-28 במרץ 217. השנה יתקיים בבניין החדש והמרשים של מוזיאון הטבע באוניברסיטת תל אביב. היריד יספק תמונת מצב של שדות האמנות והעיצוב הישראלים.
 גלריה הראל מדפיסים ומוציאים לאור
תערוכת יחיד חדשה של האמן יוסף קריספל, זוכה פרס רפפורט ממוזיאון תל אביב ופרס שרת התרבות.
בתערוכה יוצגו הדפסים גדולי ממדים שנעשו בשיטת מונו-פרינט - הדפסים יחידאיים וחד פעמיים, עליהם עבד האמן בסדנת ההדפס "הראל" בחודשים האחרונים.
 סטודיו משלך
מספר סדרות כל אחת בפני עצמה, וכולן ביחד מרכיבות מציאות חדשה, ועוסקות ביחד ולחוד במשמעויות הגלומות ב "נוכח ואיננו" מתוך שפה חזותית מינימליסטית המייצרת מפגש בין לבן על כל המשמעויות הסמליות שנצרבו בו וכמסמל חומר לבין האור כמסמל רוח. אל המייצגים מצטרפים היטל האור על כל גווניו והעדר האור, המשלימים את הקומפוזיציה.
 גלריה אנגל
תערוכת "המסע- ימה" שתתקיים בארץ מקביל, בשתי ערים שונות, הינה הקדמה ומבוא לתערוכתו הקרובה של האמן ז'אק ז'אנו בזמן הביאנלה ה-57 בוונציה (מאי - יולי) אליה הוזמן להציג את יצירותיו, לציון תום אירועי שנת ה- 500 להקמת הגטו היהודי בוונציה - הוא הראשון בעולם.
 גלריה
בתערוכה 'לחיות את החלום' מציגה אורית הלפרן סדרת עבודות מהשנתיים האחרונות בהן שזרה את החלומות שלה.
 מרכז האמנות המשותף
תערוכה משותפת לשני אמנים חברי קיבוץ המעפיל, יובל דניאלי, אמן וארכיונאי ויוסי וסיד, אמן וארכיטקט המציעים נקודת התבוננות חדשה ואוטופית המבקשת שיח חדש על עתידו של הקיבוץ.
 מועדון נען
בתערוכת האיורים של ורד מוסנזון יוצגו כ50 עבודות ביניהם: ציורי אקריליק, צבעי מים, וטכניקה מעורבת. התערוכה תוצג במסגרת אירוע השקת "אנטר" ספרה החדש של ורד מוסנזון אשר יתקיים ב18 במרץ במועדון קיבוץ נען.
 גלריה משרד בתל אביב
דבי מורג, ילידת ברגן בלזן, שוברת שתיקה של עשרות שנים בתערוכת צילומים חדשה.
 מוזיאון אילנה גור
תערוכה חדשה: "בן לם: מאניה, ורה ופולה", בה יוצגו כ-20 צילומים של הצלם הישראלי בן לם - צלם האופנה הידוע, שעד לא מזמן היה צלם הבית של חברת גוטקס המיתולוגית.
 הקיבוץ
התערוכה "צבאות וקרקסים" היא תערוכת יחיד משותפת של איילה לנדאו וליאור פינסקי. התערוכה משלבת פיסול וציור וכוללת מיצב סאונד רחב מימדים. במהלך התערוכה יתקיים אירוע מוסיקלי מסדרת "סיסטמטיקה".
 פס-פורט, גלריה לאמנות עכשווית
תמצית מסעם של שני אדריכלים, צלם וצייר, בחיפוש אחר השקט.
 גלריה פס, פורט - בית "ירין שחף"
תערוכה משותפת לאמנים שרון רז (צילום) ואסף שני (ציור). שניהם מציבים מראה לחברה הישראלית.
 גלריה רוטשילד אמנות
בתערוכה החדשה והמסקרנת של אלכס קרמר יוצגו כיוונים שונים ומפתיעים ביצירתו .
בפורמטים הקטנים והאינטימיים עליהם צייר נוצר מתח מעניין בין פיגורטיביות להפשטה.
הנושאים העיקריים בהם תעסוק התערוכה הם נופים, דיוקנאות ונגיעה בטבע דומם.
 המשכן לתרבות ואומניות - נגלר, קריית חיים
בתערוכה "סוריאליזם ישראלי" מציג האמן זאב צוק ממיטב עבודותיו הנמנות על האסכולה הסוריאליסטית - פיגורטיבית אליה חבר בסוף שנות השמונים, עד אז יצר והציג בסגנון אימפרסיוניסטי. באירוע הפתיחה יישא דברים ח"כ זוהיר בהלול, שאף פתח את תערוכת ביכוריו של האמן, אי-שם ב-1983, ברכות יישא פרופ' סמי ניטצקי.
 גלריה חזי כהן
גלריה חזי כהן גאה להציג תערוכת יחיד לאמן מאיר פיצ'חדזה (2010-1955). תערוכה זו התגבשה בתהליך עבודה משותף עם משפחתו של האמן ונציגי עזבונו.
 גלריה SPACE-חלל גן העיר תל אביב
"אור וצל אצל מיגל" היא תערוכה קבוצתית של אמני הסטודיו של מיגל תומר, אמן ויוצר תל אביבי. התערוכה תציג בגלריה SPACE- חלל בגן העיר תל אביב.
 בית ספר לחינוך אוניברסיטת תל אביב
להרגיש, ליצור, לחיות ולהיות, זו האמנות שלי . מציירת בצבעי שמן ואקריליק בשפכטלים, במברשות, במכחולים, בספוגים, בידיים ובעיקר בנשמה.
 גלריית בית סילבר
אולגה קרזנר מאוהבת בצבעי הארץ. נמשכת לאור ולצבע. מאחורי כל ציור קיים סיפור. היא נוהגת לטייל במקומות הומים במרכז חיפה והכרמל ולצייר את האווירה עם האנשים בבתי הקפה, את המדרכות, את נופי ההר, בפריחות צבעוניות מרהיבות ודמויות המתחברות למקומות האורבניים.
 גלריית בית רובינשטיין
טניה מיסיחייב - אישה 'חיה' תרתי משמע ובועטת. שואפת להגיע הכי רחוק ואף לנסוק מעלה. היא מצוידת בניסיון יצירתי עשיר, מנווטת את הנשים שלה בקומפוזיציה צבעונית, ממקום לגנדרי בכישרון רב - בפריסה מסתורית ומרתקת
 גלריה סינמטק תל אביב
תערוכת דיוקנאות צילום של שחקני תיאטרון וקולנוע ישראליים.
 גלריית מגדל W
גיא אוהב לצייר הבעות פנים ועיניים. לדבריו: "עיניים לא משקרות"! הן מסוות את עצמן בשלל מבטים המאפשרים לנו 'להלביש' את נפשנו ולא להיות עירומים."
מרגלית ראג'ואן ינקה מסורות של אמנות ותרבות נפלאה ומעניינת. היא מציירת באופן אינטואיטיבי. בציוריה האקספרסיביים היא נותנת ביטוי לעוצמות המשדרות מין דרמה או סצנה דמיונית מתוך סרט דרמתי.
 מוזיאון וילפריד ישראל לאמנות המזרח
בתערוכה של הצלמת היפנית קימיקו יושידה מוצגות עבודות מהסדרה "ציורים" -בהשראת ציורי דיוקן מתולדות האמנות. זהו דיוקן עצמי "בלא אני" הנע בין ביטול עצמי לאינספור דמויות. עבודותיה של יושידה הוצגו בגלריות ומוזיאונים ברחבי העולם וגם בארץ במוזיאון ישראל(2006).
 מוזיאון וילפריד ישראל לאמנות המזרח
מיה דונסקי, אמנית ורקדנית בוטו, מציגה ציורים מתוך הסדרה "שמלה", הקושרת בין שני שדות היצירה שלה: ציור ומחול בוטו. בציוריה, כמו במחול, השמלה-גוף היא זירת התרחשות נושמת, המתרחבת אל החלל העוטף אותה. זוהי מעטפת פתוחה העשויה שכבות צבע שקופות. השמלה אינה מבקשת לתחום את גבולות הגוף הפיזי, כי אם לתת ביטוי לגוף רגשי ואנרגטי,הנמצא בתנועה מתמדת.
 מוזיאון וילפריד ישראל לאמנות המזרח
נוכח נסתר היא תערוכה קבוצתית של ציור ופיסול המציגה התבוננות שונה על הגוף - זהו גוף מתהווה, המכיל את החלל שמסביבו, מתמזג בו ומצוי בהשתנות מתמדת.
 גלריית בית רובינשטיין
בתערוכה מוצגות יצירות שנבראו מפסולת מתכתית, ממיסבים חלודים, מצילינדרים, משייבות, מגלגלי שיניים ועוד מתכות שהוא נוהג לאסוף מרכבים הבאים לתיקון במוסך.
 מוזיאון חיפה
טשטוש הגבול בין המרחב הציבורי לבין המרחב הפרטי, אקסהיביציוניזם, נרקיסיזם ומציצנות, מהנושאים הבוערים של המאה העשרים ואחת.
 גלריית טרומפלדור
אליהו גת (1987-1919) היה מגדולי הציירים בישראל. בתערוכה, יוצגו מבחר מציוריו מכל שנות יצירתו ויוצג ספר על חייו ופועלו
בהפקת המחלקה לאומנויות באוניברסיטת בן-גוריון בנגב.
 מוזיאון עוקשי-אולמות האבירים-עכו העתיקה
התערוכה מציגה רטרוספקטיבה של העשייה רבת השנים ורבת התחומים של האמנית ד"ר נורית צדרבוים. זהו סיכום ביניים של הדרך הייחודית שיש בה אינספור פניות והיא רבת שפות אשר בה הדגש הושם על תהליכים ועל חקר פנימי ולא רק על אסתטיקה/דקורציה ויופי. יצירתה עוסקת בחקר רעיונות התודעה. יש כאן אמירה חד משמעית והיא לעודד את המתבונן למחשבה עמוקה ולהבנת התהליך-הדרך שנסללה ע"י היוצרת וכן ביטוי סימבולי ומילולי. היצירות נבחרו מתוך עושר בלתי נדלה שגיליתי בבואי לבחור את התערוכה.
 גלריה לאמנות ישראלית במרכז הנצחה בטבעון
נקודות המוצא של העבודות בתערוכה, "עבודה זרה", הם פסלים או פסלונים בדמות אדם, צ?למים - כפי שנהוג לכנותם בתרבות היהודית. בטכניקות שונות, בדו או בתלת מימד, מתכתבים האמנים עם הפסלים, מושאי יצירתם, מוציאים אותם מהקשרם, מפרקים אותם, מרכיבים מחדש ומעצימים את ממדיהם.
 גלריה ג
תערוכה שלראשונה תוקדש כולה לאומנות נאיבית מהמזרח הרחוק - סין וטאיוון.
התערוכה תציג 60 יצירות שונות. במבט ראשון ניתן להבחין במכנה משותף סגנוני ליצירות - בתנועה אינטנסיבית ופעלתנות אנושית.
 מוזיאון יפו העתיקה
מוזיאון יפו העתיקה יקיים זו השנה השלישית את התערוכה השנתית "דולס ארט" המוקדשת לתחומי אמנות הבובה ופיסול פיגורטיבי, בשיתוף אמנים מישראל ומהעולם. התערוכה תפתח ביום שישי 13 בינואר ותינעל ב-25 במרץ. אוצרת: לימור מרגוליס.
 סטודיו שוקי קוק
תיעוד צילומי מאפיין את תקופתנו, כולנו מצלמים, הטכנולוגיה, זמינה ומיידית
סיפור חייו של בעז, מהנדס תכנה מוכשר, שלאחר מחלה מוצא עצמו ללא תעסוקה. מצלמה קטנה המגיעה לידיו, מאפשרת לו לחדד ראייתו אל פינות וזויות מבט המרתקות את חשיבתו.
מתוך חומרים אלה, בחרתי להציג סדרת צילומים, המשקפת את האוירה האנושית והסביבתית, המהווה חממת חיי ויצירתי.
 מוזיאון ראשון לציון
"הלל לכרמל" - תערוכה היסטורית אודות יקב ראשון לציון הכוללת 120 מוצגים היסטורים נדירים
 מוזיאון ראשון לציון
"יודאיקה עכשיו: גביעי יין של אסכולת בצלאל" מציגה 48 גביעי יין וקידוש עכשוויים מעשה ידיהם של אמנים ומעצבים מן השורה הראשונה השייכים לאסכולת בצלאל ואשר חלק נכבד מהם נעשו לאמני יודאיקה המובילים בארץ ובעולם.
 גן העיר תל אביב
'''גן החיות הישן של תל אביב מתעורר לחיים חדשים'''
80 שנה לאחר שהוקם לראשונה ומאוחר יותר הועבר לספארי ברמת גן:כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית