גלריה ביתא
תערוכה רב תחומית העוסקת בפעולת האכילה תתקיים בגלריה ביתא בירושלים, סמוך לשוק מחנה יהודה ובשיתוף פעולה עם עסקים נבחרים בו.
בתערוכה יוצגו שירים של חלי, ציורים של יעל ומנות שף של עומר, שתועדו בוידאו, ויוגשו באירוע הנעילה
 גלריה P8
בתערוכתו החדשה "פייק ניווז", יציג עדו בר-אל סדרת עבודות חדשה של ציורים מהשנה האחרונה.
חלק גדול מהציורים יוצגו כעבודה אחת שתוצג לראשונה תוך התייחסות לחלל הגלריה.
זוהי התערוכה הראשונה של בר-אל מאז הציג את הרטרוספקטיבה במוזיאון תל-אביב בשנה שעברה.
 הגלריה האחרת
תערוכת צילום של אהרון קריצר.
אוצר : אבנר בר-חמא.
 משכן לאמנויות הבמה הרצליה
המאה ה-21 מביאה עמה שינויי הגדרות ומבנים בהורות, שרווחו עד כה, ומציעה דגמים חלופיים. הורות מודרנית אינה עוד הורות קלאסית של אב- אם וצאצאים. הצלמים בתערוכה תיעדו את ההורות באופן ייחודי, לפי ראות עיניהם ומצלמתם.
 גלריה צריף ראשונים , תימורים
התערוכה קיבוץ בוכנוואלד של האמן דב אור נר מעלה לתודעה את סיפורו המיוחד והנשכח של הקיבוץ הנעלם שנדחק לשוליה של ההיסטוריה הישראלית. כאמן שיצירתו מגיבה לסוגיה הסבוכה של זיכרון השואה חבר אור נר לאמנים לילך ניישטט וגיל יפמן לפרוייקט משותף הנושא את השם "קיבוץ בוכנוואלד". התערוכה הנוכחית מהווה הקדמה חלקית ומקוצרת להמשך התהליך שיתרחש בארץ ובגרמניה.
 גלריה גבעון
לאחר למעלה מעשור מאז תערוכת היחיד האחרונה שלו, בונה אודי צ'רקה בגלריה גבעון מיצב תלוי מקום, שכולל עבודות פיסול, וידאו ורישום. בלב המיצב מערך פיסולי, שכולל פסלים דמויי עצים וענפים, שבתוכו מתגבשת ומתפרקת מושבה של טוואי משי (זחל המשי של עץ התות). לאורך זמן התערוכה הזחלים בוקעים מהביצים, אוכלים, טווים פקעות, הופכים לגלמים, ואז לפרפרים
 גלריה זימאק
תערוכתו החדשה של קובי אסף מציגה סדרת ציורים חדשה. אסף עובד בעיקר בלילה במעבר בין יום אחד לאחר, שעת הכושר בה מתרחשות אגדות. אז שדים ורוחות יוצאים אל העולם. אלה מופיעים ונעלמים בין לוחות העץ עליהם מצייר אסף. לוכד וממסגר בנוקשות רגעים של תנועה וחיות - מפחלץ מקטעים של זמן.
 הקיבוץ
בתערוכה 'לב פראי' מציגה רותי דה פריס מיצב תלוי-חלל המתפשט על כל רחבי הגלריה ומתאפיין בשימוש בחומרים זולים וגסים ובעודפות של דימויים.
 סטודיו של שוקי קוק
ראלף מנהל דיאלוג עם חיות הבר, בתצורת הראיה המונוכרומטית שלהן....
את צילומיו הנבחרים, "תרגם" ראלף לרישום, מדוייק, משלב אל הריאליזם איזורים אבסטרקטיים, קוביסטים, הנרשמים בעזרת מוחק רווי גרפית שנמחקה מנייר, הנמרחת בשנית בעזרת המחק המשמש כמכחול...בתוך כתמים אפורים אלה, נוצרים "קרעי" אור, בעזרת אחר, נקי...
 גלריה משרד בתל אביב
לקראת יום הזיכרון לשואה ולגבורה, תיפתח התערוכה "חותם" של סופי יונגרייז (Sophie Jungreis), דור שני לשואה המבטאת את הטראומה העוברת מדור לדור.
 גלריה רוטשילד אמנות
בתערוכתו החדשה בגלריה רוטשילד אמנות מציג מאיר אפלפלד מבחר ציורים במגוון נושאים: טבע דומם, נוף, וציורי מתרחצות.
 גלריה SPACE-חלל גן העיר ת
"רגשות", תערוכת פיסול של האמנית שולה דבי מציגה מגוון פסלים המתעדים סיכום דרך חיים על ידי פיסול באמנות מודרנית. דבי - אשה, אם וסבתא - מציגה חוויות נשיות ואנושיות דרך הפיסול, ומתייחסת ליצירותיה כילדיה, כשמאחורי כל פסל ישנם סיפור, תובנה והלך רוח.
 מוזיאון פתח תקוה לאמנות
התערוכה 'אזרחים' נולדה בתגובה למגמות חברתיות המאתגרות כיום את החברה האזרחית, בישראל ובדמוקרטיות של העולם החופשי.
 גלריית עומר תירוש
בתערוכה ירח צף, מיץ ולזר בוראות מציאות נזילה. כזו השוכנת במקום הפיסי, נוגעת לא נוגעת בו. מציאות הפועלת בין אור לאפלולית, בין טבע לנשיות, בין תשוקה לבין מוות. הן פועלות במדיה אמנותית מגוונת ומזמינות את הצופה לחוויה משחקית- חקרנית תוך שהן יוצרות מרחב לימינלי המשבש את התפיסה הגופנית של מקום וזמן.
 גלריה SPACE-חלל גן העיר ת
"חופשי על הבד" היא תערוכה חדשה בגלריה "חלל" בגן העיר ת"א, מסגרתה שמונה אמנים יביאו את האביב לגלריה. כל אמן מעלה על הקנבס במבט אישי את הקסם באמנות הציור. תערוכה שהיא חגיגה של צבע, נשמה ואהבה.
 אוניברסיטת בן גוריון
תערוכה המציגה את עבודותיהם של אמנים ישראלים אשר נולדו מחוץ לישראל.
 אוניברסיטת בן גוריון בנגב
התערוכה 'צאינה וראינה', בה אמניות ישראליות מתבוננות בזהותן הדתית והמגדרית כוללת עבודות של נשים הבוחנות אספקטים אלה מתוך מקום של אמונה והתרסה. לפני פתיחת התערוכה, ייערך כנס של יום שלם בסימן זרם זה, שהוא חדש לאמנות- ובו ייבחנו ההיבטים השונים של התערוכה ושל האמרה שהיא נושאת עמה.
 מוזיאון בית העיר
בית העיר וקולקטיב PRETTIMESS גאים להציג:
תערוכה חדשה במסגרת פרויקט 'קולקטיבים יוצרים בבית העיר'
 מוזיאון היכל שלמה
בתערוכה ייחודית זו מציגים הפעם שמונה אמנים:
בהם חמש ציירות ושלושה צלמים וכן שתי אומניות.
 גלריית מגדל W
אורנה אדורם מרבה לשלב חמרי בניין ממוחזרים הבאים מעולם האדריכלות, עם עולם המושגים והסמלים השאובים מעולם הרוח והפנג שווי.
 גלריית בית רובינשטיין
בתערוכה מוצגות יצירות מקוריות בשחור לבן. סידרת הרישומים חושפת את נפשו המורכבת (לעיתים גם מיוסרת) של האדם - מנקודת מבט הומוריסטית, סאטירית, רבת רבדים ומעוררת השראה. כל יצירה משקפת אמירה נוקבת של האמן עם "קול" ייחודי משלה בתוך שיקוף מציאות.
 גלריה רו-ארט
"מקסימום רגל" היא תערוכת היחיד השנייה של רוני חג'ג' בגלריה רו-ארט והיא מכילה ציורים על בד, על דיקט ועל נייר כמו גם
פסלים והצבות. הציורים מתאפיינים בצבעוניות עזה, בחומריות ישירה ובגיאומטריה של חיתוכים וזוויות. יש בהם פנים, מסיכות,
איברי גוף, סימנים שהם דגים והם עיניים וכדים שהם מיכלים והם גוף.
 גלריה ג
התערוכה החדשה בגלריה ג'ינא, "אביב הגיע!", כוללת יצירות של כ-30 אמנים מברזיל ומארגנטינה.
 סטודיו משלך
מספר סדרות כל אחת בפני עצמה, וכולן ביחד מרכיבות מציאות חדשה, ועוסקות ביחד ולחוד במשמעויות הגלומות ב "נוכח ואיננו" מתוך שפה חזותית מינימליסטית המייצרת מפגש בין לבן על כל המשמעויות הסמליות שנצרבו בו וכמסמל חומר לבין האור כמסמל רוח. אל המייצגים מצטרפים היטל האור על כל גווניו והעדר האור, המשלימים את הקומפוזיציה.
 גלריה אנגל
תערוכת "המסע- ימה" שתתקיים בארץ מקביל, בשתי ערים שונות, הינה הקדמה ומבוא לתערוכתו הקרובה של האמן ז'אק ז'אנו בזמן הביאנלה ה-57 בוונציה (מאי - יולי) אליה הוזמן להציג את יצירותיו, לציון תום אירועי שנת ה- 500 להקמת הגטו היהודי בוונציה - הוא הראשון בעולם.
 מרכז האמנות המשותף
תערוכה משותפת לשני אמנים חברי קיבוץ המעפיל, יובל דניאלי, אמן וארכיונאי ויוסי וסיד, אמן וארכיטקט המציעים נקודת התבוננות חדשה ואוטופית המבקשת שיח חדש על עתידו של הקיבוץ.
 מועדון נען
בתערוכת האיורים של ורד מוסנזון יוצגו כ50 עבודות ביניהם: ציורי אקריליק, צבעי מים, וטכניקה מעורבת. התערוכה תוצג במסגרת אירוע השקת "אנטר" ספרה החדש של ורד מוסנזון אשר יתקיים ב18 במרץ במועדון קיבוץ נען.
 גלריה פס, פורט - בית ירין שחף
תערוכה משותפת לאמנים שרון רז (צילום) ואסף שני (ציור). שניהם מציבים מראה לחברה הישראלית.
 המשכן לתרבות ואומניות - נגלר, קריית חיים
בתערוכה "סוריאליזם ישראלי" מציג האמן זאב צוק ממיטב עבודותיו הנמנות על האסכולה הסוריאליסטית - פיגורטיבית אליה חבר בסוף שנות השמונים, עד אז יצר והציג בסגנון אימפרסיוניסטי. באירוע הפתיחה יישא דברים ח"כ זוהיר בהלול, שאף פתח את תערוכת ביכוריו של האמן, אי-שם ב-1983, ברכות יישא פרופ' סמי ניטצקי.
 גלריה גרשטיין
'המבט' היא תערוכה על הראייה, ולחילופין - על העיוורון. הראייה היא מושג מרכזי באמנות הוויזואלית. היא העסיקה אמנים ופילוסופים רבים. היום מקובל להתייחס לראייה כמוגבלת ויחסית, אישית מאד ותלויה בחסמים חברתיים ופסיכולוגיים. כלומר - כוללת בתוכה עיוורון חלקי
(מירה צדר)
 בית ספר לחינוך אוניברסיטת תל אביב
להרגיש, ליצור, לחיות ולהיות, זו האמנות שלי . מציירת בצבעי שמן ואקריליק בשפכטלים, במברשות, במכחולים, בספוגים, בידיים ובעיקר בנשמה.
 מוזיאון וילפריד ישראל לאמנות המזרח
בתערוכה של הצלמת היפנית קימיקו יושידה מוצגות עבודות מהסדרה "ציורים" -בהשראת ציורי דיוקן מתולדות האמנות. זהו דיוקן עצמי "בלא אני" הנע בין ביטול עצמי לאינספור דמויות. עבודותיה של יושידה הוצגו בגלריות ומוזיאונים ברחבי העולם וגם בארץ במוזיאון ישראל(2006).
 מוזיאון וילפריד ישראל לאמנות המזרח
מיה דונסקי, אמנית ורקדנית בוטו, מציגה ציורים מתוך הסדרה "שמלה", הקושרת בין שני שדות היצירה שלה: ציור ומחול בוטו. בציוריה, כמו במחול, השמלה-גוף היא זירת התרחשות נושמת, המתרחבת אל החלל העוטף אותה. זוהי מעטפת פתוחה העשויה שכבות צבע שקופות. השמלה אינה מבקשת לתחום את גבולות הגוף הפיזי, כי אם לתת ביטוי לגוף רגשי ואנרגטי,הנמצא בתנועה מתמדת.
 מוזיאון וילפריד ישראל לאמנות המזרח
נוכח נסתר היא תערוכה קבוצתית של ציור ופיסול המציגה התבוננות שונה על הגוף - זהו גוף מתהווה, המכיל את החלל שמסביבו, מתמזג בו ומצוי בהשתנות מתמדת.
 מוזיאון חיפה
טשטוש הגבול בין המרחב הציבורי לבין המרחב הפרטי, אקסהיביציוניזם, נרקיסיזם ומציצנות, מהנושאים הבוערים של המאה העשרים ואחת.
 גלריית טרומפלדור
אליהו גת (1987-1919) היה מגדולי הציירים בישראל. בתערוכה, יוצגו מבחר מציוריו מכל שנות יצירתו ויוצג ספר על חייו ופועלו
בהפקת המחלקה לאומנויות באוניברסיטת בן-גוריון בנגב.
 מוזיאון עוקשי-אולמות האבירים-עכו העתיקה
התערוכה מציגה רטרוספקטיבה של העשייה רבת השנים ורבת התחומים של האמנית ד"ר נורית צדרבוים. זהו סיכום ביניים של הדרך הייחודית שיש בה אינספור פניות והיא רבת שפות אשר בה הדגש הושם על תהליכים ועל חקר פנימי ולא רק על אסתטיקה/דקורציה ויופי. יצירתה עוסקת בחקר רעיונות התודעה. יש כאן אמירה חד משמעית והיא לעודד את המתבונן למחשבה עמוקה ולהבנת התהליך-הדרך שנסללה ע"י היוצרת וכן ביטוי סימבולי ומילולי. היצירות נבחרו מתוך עושר בלתי נדלה שגיליתי בבואי לבחור את התערוכה.
 סטודיו שוקי קוק
תיעוד צילומי מאפיין את תקופתנו, כולנו מצלמים, הטכנולוגיה, זמינה ומיידית
סיפור חייו של בעז, מהנדס תכנה מוכשר, שלאחר מחלה מוצא עצמו ללא תעסוקה. מצלמה קטנה המגיעה לידיו, מאפשרת לו לחדד ראייתו אל פינות וזויות מבט המרתקות את חשיבתו.
מתוך חומרים אלה, בחרתי להציג סדרת צילומים, המשקפת את האוירה האנושית והסביבתית, המהווה חממת חיי ויצירתי.
 גן העיר תל אביב
'''גן החיות הישן של תל אביב מתעורר לחיים חדשים'''
80 שנה לאחר שהוקם לראשונה ומאוחר יותר הועבר לספארי ברמת גן:כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית